Skocz do zawartości

[UB]KillaZ


torbik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KillaZ
Link do SS: brak :))
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : KillaZ 
==== Zbanowane IP : 
==== Admin : K0wAl 
==== Powod Bana : Wallhack 
==== Wygasa : Nigdy ( od 05/26/2015 - 18 : 20 : 

Serwer:ffa+bf2
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=189650

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

 

Czekam na wypowiedź admina banującego, demko rozpisane itd :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wypowiem się, bo ja banowałem. Dostałeś ssy, które były tylko przykrywką gdyż chciałem właśnie napisać, że biorę demo, lecz po 5 minutach od bana już byłeś na serwerze z UB. Za chwilę edytuję post z rozpisanym demkiem. Proszę o cierpliwość.

@Edit, dd2:

http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1505261728-de_dust2-1432654080-1432655640.zip

11:20-11:35 czy tylko mi ten strzał z awp wydaję się dziwny czy to po prostu lag?

14:00 to wydawało mi się podejrzane, gdy widziałem za pierwszym razem, ale chyba jednak zostanę przy skanie

Stwierdzam, po obejrzeniu całego demka jeszcze raz, że dd2 wygląda całkiem czysto, tego skana nie widziałem tak dokładnie na serwerze, jak na demku jak i miałeś straszne lagi, co trochę budziło moje wątpliwości co do twojej gry, oraz dziwnie trochę na serwerze mi się wydawało, że jeździłeś po ściankach. 

Jeszcze wtedy dajmy aim_map_usp, żeby mieć pewność do jakiejś oceny.

http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1505261800-aim_map_usp-1432656000-1432657620.zip

Tutaj od 5 minuty zaczyna się twoja gra. Zdziwiła mnie tu twoja przede wszystkim celność, bo wydawało mi się że to byłeś ty. Ja np. w każdy skrawek ciała od ciebie obrywałem, więc myślałem że po prostu jeździsz po ścianach i celujesz gdy ktoś się wychyli.

13:30 tutaj ta akcja z hsem, dość ciekawa i nietypowa, jakbyś widział 3 przez ścianę, potem wychylasz się szybko zdejmując jednego i się chowasz.

13:45 moim zdaniem, jeśli się odpaliłeś to gdzieś od 13 minuty i zacząłeś strzelać nietypowe heady, wodząc bronią po ścianach

14:45 ciekawe

16:25 tu być może na farcie, a może nie? :>

Proszę kogoś z UBT, aby zobaczył aż do 20;45 (czas zbanowania) i ocenił sytuację, według mnie może i na dd2 grał czysto, ale jeśli chodzi o usp bym się zastanawiał.

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wypowiem jeszcze, co do tych lagów to mój mankament od zawsze, reszta to słuchawki czy fart/skill jak to kto odbierze, czekam na wypowiedź kogoś z UBT  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD2, awp dla mnie normalny kill, przesunięcie celownikiem na idący model.

Co do drugiego skanu, jezeli widzial, ze przechodzi a na serwerze widac dmg zadawane to -

Jednak to 2 akcja na cała mapę więc za malo.

 

Aim map czyściutko, dobrze operowane usp, powolutku strzela, genialnym graczem nie jest, ale o wh nie ma mowy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności