Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie


Nie Ogarniesz.

Recommended Posts

Server- 40k DM Nick- I Tak Nie OgarniesZ Imie-Michał Wiek-15(15 sierpnia 16) AMX- 8 Mikrofon- Nie Składka - Tak Czas spedzony na forum - ok 3-4 godzin dziennie Opisać siebie -Nie bendę robić opowiadania szybko i na temat - Jestem człowiekiem który dobrze zna cs"a lubie uprawiać sport oraz lubie placki. Dlaczego chcesz zostać adminem-Ponieważ szkoda mi ludzi którzy tracą rang oraz chęci do gry przez cheaterów a admina nie ma. Spedzam dostyć dużo czasu na servie, wiec zawsze moge pomuc Link do reklam- Nie reklamowałem servera na innych servach ale zacheciłęm do gry kilku kumpli:) Co robisz Gdy: ktoś używa dopalaczy - robie sreena banuje a screeny wrzucam na forum. Nadużywa mikro- Zwracam mu uwage gdy to nie pomoże daje bana na 5 -30 min tak jak w regulaminie. Nadużywa kultury - Ostrzezenie gdy to nie pomoże ban od 30min do 1 dnia zależy od obrazy Non Steam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy