Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Mój wytwór :)

wenzdey094
 Share

Recommended Posts

Witam stworzyłem kolejną prace. Bardzo mnie to wciągnęło :) Proszę o komentarze i krytykę szczególnie snowy, bo widzę, że jest ogarnięta w tym temacie w przeciwieństwie do mnie :)

Dodany obrazek

I troszkę inne napisy Dodany obrazek

Dziękuje bardzo :)

Widać postępy. Jako jedymy z początkujących grafików robisz fajne pracę a nie tylko dodany napis na gotowym obrazku. Powodzenia, myślę że za jakieś 2 miesiące będziesz robił pracę na b. wysokim poziomie.

ogarnięta*Co do prac - poczytaj trochę poradników, na pewno rób małe napisy lub nie rób ich wcale. Na sygnaturce jest za mało do oceny, pracuj :-)

No dziękuje, że tak zależy Ci na mojej ocenie ;) Tak poza tym WIKTORIA miło mi. Tak jak napisał Diglett, praca jest za bardzo pusta, aby ją ocenić na dobrym poziomie. Poczytaj mój poradnik o sygnaturkach, na pewno się z niego nauczysz :) Co mogłabym dodać? W sumie nic, bo Diglett napisał wszystko za mnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines