Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Makumba


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 3lu

2.Nick admina/gracza który zawinił: Makumba

3.Admin/Gracz : Admin

4.IP/SID oskarżanego: - 

5.Data i godzina: 02.06.2015 Około godziny 20:30


7.Opis sytuacji: Więc tak... Zacznę od tego że ta osoba nie potrafi przegrywać. Nie tylko trafiło to na mnie ale i pewnie na wielu innych graczy, jak choć by na gracza HyTrUs "z 1h temu" Sam osobiście jestem tego świadkiem. Najlepiej to nie wbijać temu adminowi do kampy :) Bo od razu gracz który go zarazi łapie na twarz teksty typu "Już masz po grze,Nie dam ci grać spokojnie,będę ci ciągle paki walił i td"

Dostałem bana za obrazę ponieważ admin straszył mnie że nie będę mógł spokojnie grać, że będzie mi ciągle paki rzucał i td. Tekst który napisałem brzmiał "Nie strasz nie strasz bo się zesrasz" Admin uznał to za obrazę 8)

Od siebie dodam że Admin ma bardzo słabą znajomość regulaminu. Admin powinien świecić przykładem i w pierwszej kolejności ogarniać serwer, a nie wypisywać do graczy takie rzeczy i udawać "Boga bo mam Admina"  :guma:

Z tego co wiem osoba w/w otrzymała admina z tak zwanej "szybkiej rekrutacji" Czyli Admin na próbę.

Demko Dodam jak tylko pojawi się w HLTV <---- Dodane. W razie co zawsze można sprawdzić również logi.

Pozdrawiam.

I witam wszystkich :)

 

@ Edit.

 

Pozwolę sobie jeszcze dodać taki mały drobiazg.

Dlaczego ten admin nie ma rangi na forum? Admina dostał 7 dni temu? -.-   http://forum.cs-classic.pl/topic/32526-szybka-rekrutacja-zombiemod/


Edytowane przez 3lu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makuba nie zasługuje na taką rangę jak Administrator z takiego względu, że chociażby jest oszustem. Tyle w temacie.

Jak jest niedowartościowany i musi 'kraść' to wydaje mi się, że to nie jest odpowiedni kandydat na tą rangę.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej na wyżej wymienionego admina była już słuszna zresztą skarga, ale została odrzucona (daje link: http://forum.cs-classic.pl/topic/35279-skarga-na-makumba/)dziwi mnie to i to mocno. Napisałem tam, że jeśli ktoś jest nieogarem to nie powinien być adminem, a jak widać, to nie tylko unskill, ale i kłamca + złodziej, popieram co napisał szeregowiecPL takie osoby nie powinny mieć żadnych rang na forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 popieram co napisał szeregowiecPL takie osoby nie powinny mieć żadnych rang na forum. 

Chyba ze range No-Ogar, sory ze sie wypowiem, lecz gralem wlasnie z tym adminem na innym serwie, nie pamientam juz jaki i czy to on ale taki sam nick i taki sam typ zachowania, i mowil cos tam ze jak bedziecie grac na cs-classic zombiexpmod to wam dam odrazu permy, bo przegrywal.

 

Sory za orto lecz siedze na telefonie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze range No-Ogar, sory ze sie wypowiem, lecz gralem wlasnie z tym adminem na innym serwie, nie pamientam juz jaki i czy to on ale taki sam nick i taki sam typ zachowania, i mowil cos tam ze jak bedziecie grac na cs-classic zombiexpmod to wam dam odrazu permy, bo przegrywal.

 

Sory za orto lecz siedze na telefonie

Power to jest mój pierwszy po długiej przerwie admin więc wątpię, że to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności