Skocz do zawartości

Skarga [Monka ;D]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Siwy

2.Nick admina/gracza który zawinił: Monka ;D

3.Admin/Gracz : Adm

4.Data i godzina: wczoraj, coś około 19-20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie. Znajdą się..

6.Opis sytuacji: Na początek mówię, to nie jest w formie skargi.

A teraz do rzeczy, admin monka klnie na say'u, na to znajdą się świadkowie, obraża mnie na say'u adm (0 swiadkow), banuje za... 1 (siedziałem na sp'ecie, to ten mnie wywalił za ,powód: "zajmujesz slota" [14/25 graczy było] ) 2. wczoraj go 'wku*wiłem' (sądzę że strzeliłem mu ded'a) to dał bana za, powód: "ogarnij sie". Jeszcze do tego siedzi na textach, a graczom wmawia że to nie są txt'y.

Rozpatrzcie tą skargę i zapraszam do komentowania (tu: gracze,świadkowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie nic o monce bo nie znam sytuacji ale ty też nie jesteś święty. zbanowałeś mnie za niby klatki przy pingu 50 ponieważ cie cisnąłem na geniuszu (dowody w amx bans), kupowałeś hp na Nanosuit (nie mam dowodów ale jakiś świadek by się znalazł), kłócisz się ze mną na każdym kroku odnośnie regulaminu którego nie znasz i pouczasz mnie że się do regulaminu nie stosuje (mam jakieś ssy) radzę się zająć zapoznaniem z regulaminami potem pouczaniem innych adminów. P.S radze się zapoznać z pojęciem textury mapy, jest to miejsce gdzie nie da się dostać bez specjalnych umiejętności klas/perków , lub jest to miejsce w które można się dostać bez takowych umiejętności ale np. widać z tego miejsca przez ściany. przykładem może być pochylnia na cs_alpin przy respie tt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo blip miałeś klatki, ty może tego nie zauważyłeś, ale gracze się skarżyli to dalem ci na 5 min bana żebyś ogarnął klatki, to co że miałeś ping 50, nawet tak możesz klatkować.No tak, wiem, zbugowałem perk, wcale nie zaprzeczam. A txt, to blip wiem co to jest, nie musisz wyjaśniać.A po za tym to jest skarga na monke, a ty zmieniasz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bezpodstawna jesteś de**m ogarnij sie Co ty ku**a sobie myslisz gówniarzu .... taki z ciebie admin..... obrazasz mnie od kurwy.... a potem składasz na mnie skargę ja nie spamie na say @@ ani u@ tylko ty... poczytaj troche w logach jeżeli potrafisz bo zanim ty dostałeś admina inni ci mówili co masz robić na ts'ie i sie nie wykręcaj .... bo sam spamisz i to ostro szczególnie na u@ i bawisz sie speech menu więc moim zdaniem trochę powinieneś sie ogarnąć bo jeżeli ja zrobie kiedyś ssy to zobaczymy kozaku poza tym nie ma dowodów i możesz mi gałe oje****Pozdrawiam Monka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności