Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga blondas


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Rias

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: blondi(i jakieś cyferki)

 

3.Admin/Gracz : admin

 

4.IP/SID oskarżanego: nie potrzebne

 

5.Data i godzina: ten przypadek: ok. 1:25, 7.06.2015

 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkiem może być nazywany na serwerze "Chińczyk"



 

7.Opis sytuacji: Wielokrotnie zdarzało się, że ten admin zamrażał graczy bez powodów. W tym wypadku, gdy admin wszedł na serwer, zaczął od razu zamrażać "Chińczyka".

 

Oprócz tego, admin jest niekulturalny, często przedłuża oraz banuje za coś, co nie jest uwzględnione w regulaminie (mam tutaj na myśli mapę deathrun_darkwoods, na której po wybraniu lewych drzwi przenosimy się na mapę pojedynkową, na której ct i tt mogą przeskoczyć kilka pułapek i wziąć broń, jedna i druga strona może zginąć. W regulaminie nic nie ma o tym, więc albo to dodajcie albo zostanie kolejnym punktem zaczepienia)

 

Traktuje graczy jakby stał ponad nimi i był nie wiadomo kim.

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do darkwoodsa, to ta mapa jest trochę zbugowana. Chodzi mi o to, że jak ktoś przejdzie i weźmie lewe drzwi, to TT nie powinni mieć tego speeda. Jeśli ktoś z TT padnie to JA ostrzegam, lecz w regulaminie za to jest ban. Jeśli dobrze pamiętam to Zakaz uciekania z TT lub popełnianie samobójstwa -> ban 2h. Demka jeszcze nie oglądałem, ale obejrzę.

 

@Po obejrzeniu demka.

1. Ban za obrazę był zbyt surowy. 1 dzień - max 2 dni. Nie było tam nic tak BARDZO obraźliwego (jak dla mnie).

2. Jakie powody do freezowania? Jeśli skrócił to ban. Jeśli coś zrobił poza serverem to bycie adminem na tym serverze nic nie daje, tzn, że obraził ciebie na mixie to nie można dać mu za to bana na serverze.

3. Najlepszy admin XD

 

Prawda, że blondi to fajny kolega i admin, ale teraz  było widać, że przesadził.

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszej akcji z zamrażaniem to prawda,lecz było do lekko uzasadnione z tym co się wydarzyło się przed tą akcją.Ja nie wnoszę skargi.Admin uprzejmy i pomocny,a co do tego Darkwoods to jest ban do 2h za ucieczke lub popełnienia samobójstwa w TT,więc gdy zginiemy liczy to się jako samobójstwo, i to zależy od Admina czy da ci ostrzeżenie czy bana.W porównaniu do innych adminów to Blondi jest jednym z lepszych.Troszku masz racje Kardzio xD

Edytowane przez lemiwiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności