Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - StefanPendziStolec


StefanPendziStolec

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: StefanPendziStolec


2. Imię: Łukasz


3. Wiek: 16


4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/295204  | Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/StefanPendziStolec/185.36.169.126:27136/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Łukasz, mam 16 i mieszkam w małej miejscowości. Dlaczego miałbym zostać adminem? Ponieważ jestem częstym graczem na serwerze znającym regulamin (uczyłem się go) i grającym bez Vipa ponieważ nie potrzebuje tego typu wspomagaczy. Gram na serwerze od 2 tygodni a konto na forum mam od półtora tygodnia. Jestem kulturalny lecz jeżeli ktoś nadużywa mikra albo skraca czasami dodaje te 10 groszy w postaci pouczenia, a jeżeli ktoś nie rozumie potrafię przeklinać (oczywiście z umiarem). Gdy admin wychodzi z serwera nagle na serwerze wiele osób bez mutacji nadużywa mikra a wiele osób także skraca. Chciałbym sprowadzić spokój na serwerze którego bez admina nie ma, przez co nie da się grać.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_1:0:81920652 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze po południu 2-3h a w weekendy 3-5h w różnych porach.


12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Ponad pół roku.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie było okazji.


Edytowane przez StefanPendziStolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie,

 

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h 

 

 

 

- Twój Game tracker pokazuje ze grasz od 60-90 minut max

 

 

 Jestem kulturalny lecz jeżeli ktoś nadużywa mikra albo skraca czasami dodaje te 10 groszy w postaci pouczenia, a jeżeli ktoś nie rozumie potrafię przeklinać

 

Czyli nie masz kultury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale przynajmniej gra codziennie. Spotkać teraz adma na serwie to cud. Mimo wszystko dałabym szansę, bo często na siebie trafiamy. Wymagania jako tako spełnia, a smx jest łatwy. Na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności