Skocz do zawartości

Aktywność administratorów FFA


KiToL

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywność niektórych adminów jest powalająca. Tworzę ten temat w celu uzyskania deklaracji z Waszej strony czy dalej chcecie pełnić swoją funkcję - jeżeli nie, uzasadnijcie swoją decyzję. 

Osoby które nie wpiszą się w podanym niżej terminie/mają zerową aktywność, zostaną automatycznie usunięte.

 

Możliwość wpisania się, do: 21.06.15r.

 

Wzór:

Nick:

Gamtracker:

Czy dalej chcesz być adminem:
Edytowane przez KiToL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Koala/Kolala



Czy dalej chcesz być adminem: Tak

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fisch

Czy dalej chcesz być adminem: Szkoła się skończyła. Komis dopiero w sierpniu. Co prawda robota jest lecz w cs-a jak najbardziej będę grał. A więc TAK chcę zachować admina.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: rolooo :P
Gametracker: http://www.gametracker.com/player/rolooo%20%3AP/31.186.82.184:27691/
Czy chcesz dalej być Adminem: Tak, co prawda mało czasu gram moja obecność jest prawie zerowa ale gdy ktoś mnie poprosi o to aby wejść i kogoś zbanować to to robię jeśli mogę więc zawsze służę pomocą, a z aktywnością poprawię sie bo teraz mam wiecej czasu troszkę :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:polaczekkkkkkkkk


Czy dalej chcesz być adminem: Tak, lecz obecnie mam sesję i muszę się uczyć. Wrócę po sesji do domu i postaram się już być aktywnym adminem :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roloo - przykro mi, ale Twoja aktywność jest zerowa


Chytry - zapomniał, że forum istnieje


Hiper - zero odzewu


e'k - przepadł w akcji dawno temu


power - rozmawialiśmy na pw, Twoja decyzja  


 


Tak więc na chwilę obecną pozostaje 8 adminów (8 osobą jest Kinga, która została ostatnio przyjęta). Reszta adminów w miarę swoich możliwości wywiązuje się ze swoich obowiązków, za co bardzo Wam dziękuję  :)


Dodam, że następnym razem jeśli macie sesje, prace czy też inne obowiązki to zgłaszajcie swoją nieobecność, a nawet mniejszą aktywność.


  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności