Skocz do zawartości

Opowieści Dziwnej treści


Netsky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemson dostałem PW o dziwnej treści i zaraz bym chciał rozwiązać te zagadkę
 

Oczywiście nie do wszystkich kieruje tą wiadomość, 

Skończyło się robienie co się podoba. OD teraz każdy postępuje zgodnie z regulaminem serwera, bawienie się adminem odpada i gwarantuje zabranie danych flag (czyli waszych praw na serwerze) , na czas nieokreślony lub w przypadkach gdy problem się pojawia z adminem znowu, odpada ze stanowiska przy czym utrudniając sobie późniejszą i ponowną kariere na DD2. 

 

I teraz tak, admin dobrze wykonujący swoje obowiązki dostaje VIP/ew przedłużenie go.

 

Admini którzy dobrze sobie radzą

paweł , kav , quautro/respect , legalize 

I jak wyżej napisałem, te osoby dostają przedłużenie vipa

 

Siwy po pierwsze tę wiadomość dostaje od Donatora? wydaje mi się, że poważniej by było jakby opiekun ją wysłał a jak nim jesteś to co robią 2 pozostałe osoby?

po drugie cytuje 

Skończyło się robienie co się podoba. OD teraz każdy postępuje zgodnie z regulaminem serwera

 

to teraz dopiero się skończyło?? każdy mógł robić co chciał? a jak gwarantujesz zabranie flag to czemu nie zrobisz to tym co nie stosowali się dotychczas? przecież ta wiadomość brzmi śmiesznie dla mnie
kolejna rzeczą absurdalną jest to

I teraz tak, admin dobrze wykonujący swoje obowiązki dostaje VIP/ew przedłużenie go.

 

Każdemu adminowi przedłużasz vipa? zaprzeczasz samemu sobie nic dziwnego ze tu taki burdel.. 3 opiekunow głupkowate wiadomości a z tego zostaja tylko crshe lagi sami robicie sobie bałagan!
JAK MOŻESZ PRZEDŁUŻAĆ VIPA ZA DOBRE SPEŁNIANIE OBOWIĄZKÓW ADMINIA?? KUŹWA PRZECIEŻ W PODANIU KAŻDY PISZE, ŻE BĘDZIE SPRAWOWAŁ DOBRZE TE FUNKCJE A JAK JĄ NIE SPRAWUJE TO ZABIERZCIE MU FLAGI.. JA NP NIE BEDE CHCIAŁ MIEĆ VIPA TO JAKO ADMIN NIE MUSZE DOBRZE WYKONYWAĆ SWOJEJ ROBOTY??

I jak zweryfikowałeś kto sprawuje dobrze swoje obowiązki? bo teraz gram weekendami i czasem w tyg wieczorem, ale jak bywałem co dzień to bywałeś mało na serwerze wpadłeś zapytałeś czy sa crashe i po 4 rundach wylazłeś.. nie mam na myśli siebie bo to oceniają inni, ale wydaje mi się, że zapomniałeś o kilku osobą którzy jak to czytają to poczuli niesmak..
Podsumowując odpowiedz mi na te pytanie które sa zadawane wyżej czyli:

1. tę wiadomość dostaje od Donatora?
2. dopiero się skończyło i każdy mógł robić co chciał?

3.czemu nie zabierzesz flag tym co nie stosowali się dotychczas?
4.czemu admin ma dostawac vipa za to ze ma byc adminem?
5. jak zweryfikowałeś kto sprawuje dobrze swoje obowiązki?

chciałbym żebyś odpowiedział mi bym bardziej zrozumiał sens tej wiadomości

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: cls

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności