Skocz do zawartości

Przyszedł czas i na mnie (cygan)


jeste cygan

Rekomendowane odpowiedzi

Czas i na mnie :) Żegnam wszystkich bo troszkę problemów się narobiło na forum i będę tu traktowany dla nie których użytkowników jak (śmieć) Chciałbym pozdrowić pare osób : 

 

1. -_- , Dziękuje za danie mi szansy w UBteam. Wiem, że "zjebałem to" Ale cóż jestem tego świadomy co zrobiłem i tego już nikt raczej nie zmieni :( Ale jeszcze raz ci dziękuje za danie tej szansy.

 

2.Justynka, Fajnie się z tobą grało na dd2. Dziękuje za miłe i dobre chwile spędzone na serwerze :)

 

3. Krypton, Dziękuję ci bardzo za danie 2 szansy w UBteam, ale wiem, że to "zjebałem" I nie da się tego naprawić. Nie mam do ciebie w ogóle żalu o warny czy twoje zdanie o mojej osobie. Po prostu ci dziękuje bardzo.

 

4. Evviva L'arte! , Stary, jesteś zajebisty ! Lubię z tobą pisał, ale czas nad szedł by spadać z sieci :P Dziękuje za grę na dd2 oraz SB :D Może jeszcze odwiedzę forum to popiszemy :P

 

5. Rolooo, dziękuje, że mi dałeś szansę ad minowania na dd2. 

 

6. Siwy, tobie również dziękuje za dobre, miłe chwile spędzone na dd2 :)

 

Mam nadzieję chłopaki i dziewczęta, że przyjdę czasem na forum popisać czy wpadnę na dd2 pogadać :P Pozdrawiam wszystkich bardzo !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygan pipo, ale dałeś dupy z tym UBT.. no, ale cóż przeszłości już się nie zmieni.. lipa, że odchodzisz nie będę miał kogo troll'ować na SB :<. No, ale to twoja decyzja, byłeś spoko pipką :D, trzymaj się i powodzenia (liczę na kartkę na święta :D). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności