Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina:)


kamil777444

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:▀▄KaFaR▀▄®

2. Imię:Kamil

3. Wiek:17

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):chwilowo nie(mogę kupić, to nie problem)

6. Składka (Tak/Nie):tak


8. Steam_ID:STEAM_0:0:70445052

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jestem miły, przyjazny dla graczy tego serwera.Jeżeli pojawiają się pytania/problemy ze strony graczy często im pomagam.Spędzam dużo wolnego czasu na tym serwerze i chciałbym się przyczynić, aby jeszcze lepiej gracze się na nim czuli. :D 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-4,czasami więcej

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W dni robocze od 15/16,w weekendy prawie cały dzień.

12. Staż w grze counter strike Global Offensive:500h

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:nie, kiedyś musi być ten pierwszy raz.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat Tak.

   

 

 

                                                                                       Pozdrawiam

                                                                                     [VIP]GregoryBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek
+składka
+dobry staż

-mikrofon
-kultura

 

Znam Kafara już chwilę. Jest to spoko ziomek ale szybko się denerwuje i zaczyna wszystkich wyzywać. Narazie neutral jeśli zobaczę ,że kupiłeś mikrofon i zmieniłeś zachowanie bd na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11650835_1081612895200968_1189410920_n.j

 

Nie chce być nie uprzejma jednak to twoje nie licząc jednego podania które zostało od razu odrzucone już 4 podanie w każdych z nich robisz tylko i wyłącznie kopiuj wklej, nie poprawiłeś swojej aktywności na forum oraz twoja kultura osobista nie uległa poprawie. 

 

Nie jestem w stanie napisać pozytywnej odpowiedzi osobie która po raz kolejny pisze dokładnie to samo podanie, nie poprawia swojej aktywności jak i kultury osobistej gdzie zostało Ci to wytknięte już w pierwszym podaniu które zostało zamknięte przez twoją wypowiedź pod nim co zwiąże się z tym, że nie przeczytałeś warunków do końca. 

 

Przykro mi ale jestem na nie.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia. Do tego każde twoje podanie to kopiuj-wklej. Nie nadrabiasz aktywności na forum, ani się nie starasz.

Przemyśl dobrze następne podanie jeśli takowe będziesz jeszcze składał.

Jednak nie radzę Ci znów kopiować tego samego, gdyż może się to skończyć o wiele gorzej niż tylko odrzuceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności