Skocz do zawartości

]]]]]]]]]]]]]]]]]]]Skarga -.-


certh

Rekomendowane odpowiedzi

1.Certh/w grze(1)Kasia

2.admin

3.Kasia

4.STEAM_1:107393803

5.Admin nie reguje na żadne skargi innych graczy gdy ktoś zwróci mu uwagę dostaje natychmiast bana. Admin jest nieobeznany z regulaminem czego dowodem jest mój ban permamenty za obrażanie według regulaminu może być max na 3h. Na serwerze panuje chaos. Nwm czemu mój ban ma mówi  podszywałem skoro  miałem inny awatar i nie posiadam VIP tak jak Kasia.

6.MFK,Sziroki

7.ban 2015-06-28/ reszta od początku gdy ma admina

Edytowane przez certh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj trójka kolegów uwzięła się na administratora i chyba próbuje go zniszczyć.

Nie wierzę we 'świadków' z tego serwera, ponieważ jak pisałem najgorszy serwer pod względem kultury / graczy.

 

Poproszę o inne dokładne dowody.

 

Ty certh śmiesz składać skargę robiąc takie rzeczy:

- wyzywając admina

- ustawiając jego zdjęcie i wypisując wulgarne treści?

 

LINK: http://i.imgur.com/6DTzEZi.png

 

 

Kasia się pośpieszyła i z nerwów dała permy, bo zaczęło na nią najeżdżać trzech typów, którzy się zgadali.

Jest ona nowym administratorem i popełniła błąd, ale to co robią Ci panowie to jest śmieszne.

Nie powinna pewnie dawać permów, chociaż ja jestem z niej dumny.

 

Tyczy się to też tych dwóch skarg:

 

- http://forum.cs-classic.pl/topic/36128-skarga-na-admina/

 

- http://forum.cs-classic.pl/topic/36129-skarga-admin-kasia/+ tutaj to w ogóle nie jest napisane do wzoru.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj ludzi na serwerze co myślą o Kasi jako o administratorze. To będziesz miał swoje dowody. To nie jest zdanie tylko nas 3. A prawda jest taka że Kasia nie reaguje na skargi innych graczy a jak je to powiesz to ci daje bana. Napisaliśmy w trójkę skargę po to by została dostrzeżona a nie po to by zniszczyć Kasie my i nie tylko uważamy po prostu że nie nadaje się ona na administratora serwera nie znając nawet jego regulaminu i nie wypełniając swoich obowiązków. Co do obraźliwego awatar się przyznaje i mogę mieć za niego bana według regulaminu max 3h. Lecz uważam że Kasia swoim zachowaniem i olewaniem innych nie zasługuje na zbyt duży szacunek ze strony graczy. Najlepiej było by gdybyśmy na spokojne porozmawiali z jakimiś administratorami na ts3 i wyjaśnili sprawę dokładniej.

Edytowane przez certh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowiec!

Grałeś kiedykolwiek na serwerze classic odkąd Kasia ma adma?

Grałeś kiedykolwiek u "boku" Kasi?

Chyba nie!

Więc skąd wiesz ,że to wszystko nie prawda?

Rozumiem Kasia to nowy admin ,ale bądź uczciwy!

I z czego jesteś dumny?

Że co dała bana permamętnego za to że ziomuś ją obraził?

To może tak damy perma graczowi co powie przez przypadek kur*a , albo jakiemuś co ma staty 1/10 kij ,że się uczy grać

Ja tutaj nie widzę powodu do dumy.

P.S Jak byś grał na serwie classic od kąd Kasia ma adma to byś wiedział jaka jest opinia graczy na tym serwie na temat Kasi.

Dziękuję!!!! I tyle w temacie pana Szeregowca!!!!

Edytowane przez MFK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie proszę o znoszenia jej funkcji adma tylko moża jej zrobić okres próbny jak się takie sytuacje już nie powtórzą to ma adma a jak się powtórzą to nie ma adma.

A pozatym nie rozumiem czemu naskakujesz tak na nas nie wyzywamy jej a ty pochopnie piszesz ,że to jakaś nie prawda itd. znasz tylko naszą opinie nie znasz opinii innych graczy a uwierz jest podobna.

Edytowane przez MFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowiec!

Grałeś kiedykolwiek na serwerze classic odkąd Kasia ma adma?

Grałeś kiedykolwiek u "boku" Kasi?

Chyba nie!

Więc skąd wiesz ,że to wszystko nie prawda?

Widać zorientowany jesteś bardzo. Tyle, że ja tam byłem administratorem :) Tak jeszcze do momentu jak grała Kasia kilka dni i jak ja grałem to jakoś nie sprawiała problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zorientowany jesteś bardzo. Tyle, że ja tam byłem administratorem :) Tak jeszcze do momentu jak grała Kasia kilka dni i jak ja grałem to jakoś nie sprawiała problemów.

Ja nie wnikam nie widziałem cię ale nie mówię że cię nie było możliwe że byłeś więc nie będę się na ten temat kłócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając cały ten wasz spam i skarge popieram szeregowca. Może i Kasia nie powinna dawać wam permy lecz porządny ban wam się należy za obleganie admina, dręczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając cały ten wasz spam i skarge popieram szeregowca. Może i Kasia nie powinna dawać wam permy lecz porządny ban wam się należy za obleganie admina, dręczenie.

Zgodzę się powinienem dostać bana nie perma ale Kasia nie jest bez winy. Nikt by Kasi nie obrażał gdyby chociaż coś robiła. 

Edytowane przez certh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten perm był moją pomyłką, ale ze specta trudno wyłapać wszystkich jak słuchasz obu drużyn wszyscy coś mówiąja wszyskiego nie wyłapię. Innych adminów nie było, albo wchodzili na chwilę. Akurat wtedy miało mnie nie być poświęcałam swój prywatny czas na to żebyście mnie zmieszali z błotem, ale zawsze największy sajgon jest gdy jest wasza ekipa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten perm był moją pomyłką, ale ze specta trudno wyłapać wszystkich jak słuchasz obu drużyn wszyscy coś mówiąja wszyskiego nie wyłapię. Innych adminów nie było, albo wchodzili na chwilę. Akurat wtedy miało mnie nie być poświęcałam swój prywatny czas na to żebyście mnie zmieszali z błotem, ale zawsze największy sajgon jest gdy jest wasza ekipa.

Ja siedzę zawsze cicho i się nieodzywam ale spoko. Ja przepraszam że cię obraziłem :( 

Edytowane przez certh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie ma uprawnienie do zmieniania/zdejmowania banów od tego aktualnie jestem ja.

 

Odnośnie Ciebie Certh, wybacz, ale twój ban permanentny zostaje.

 

11657569_1082009315161326_620086511_n.jp

 

Z całym szacunkiem jednak to oprócz obrazy jest brakiem jakiekolwiek szacunku do Kasi i szczytem chamska. Zdjęłabym Ci bana w momencie kiedy by poniosły Cie emocje i byś powiedział w kierunku Kasi o parę słów za dużo co widzę i tak miało miejsce, a Ty posunąłeś się o krok dalej używając za brakiem zgody podejrzewam, ze jej zdjęcia i w dodatku z obraźliwymi słowami. 

Gdybym ja znalazła się w takiej sytuacji również dałabym Tobie bana permanentnego ~ dlatego nie dostaniesz  za swoje zachowanie unbana, przykro mi.

Trzeba ponosić konsekwencje za swoje zachowanie i uczynki. 

 

Odnośnie reszty osób, które skargę złożyły ~ bana za swoje zachowanie dostały już wcześniej przez co wynosić konsekwencji za obrazę admina również nie będę w tym przypadku. 

 

Oczywiście Kasia nie jest bez winy. Dostajesz Kasia ode mnie pierwsze i ostatnie upomnienie jako, że jesteś nowym adminem. Następnym razem reaguj na to co zgłaszają Ci inni gracze od razu i koncentruj się na osobie zgłoszonej, a nie na całej reszcie.

Zapoznaj się dokładnie z nowym regulaminem na FFA który zostanie wstawiony już niedługo. Nie mogą przy podejmowaniu decyzji ponosić Cię emocje, administrator powinien być obiektywny w przeciwnym razie taka osoba jest mi zbędna, a swoje stanowisko admina stracisz.

 

 

Pozdrawiam,

Besiałke

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności