Skocz do zawartości

Nowy opiekun :)


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

    Jak pewnie co po niektórzy zauważyli nastąpiła pewna roszada na stanowisku opiekuna serwera FFA. Kitol wraz z Shadowem niestety zrezygnowali ze względu na brak czasu i chęci do prowadzenia serwera. Z góry chciałbym im podziękować za prowadzenie ów serwera przez ten czas i wprowadzeniu wielu pozytywnych zmian, które możemy zauważyć na serwerze.

    Parę dni temu zaproponowano mi objęcie funkcji opiekuna, oczywiście nie miałem nic przeciwko objęciu tego stanowiska :) Wiem, że przejmując tę funkcję ciężko będzie mi dorównać moim poprzednikom mówię tu o Damianie i Shadowie, którzy wg mnie poświęcili masę swojego czasu i nerwów, aby serwer funkcjonował jak to możemy codziennie obserwować. Ja niestety nie będę wam obiecywał cudów na kiju i twierdził, że jestem najlepszy, ale postaram się zrobić wszystko co będzie w mojej mocy, aby utrzymać poziom serwera i "pchnąć" go w dalszy rozwój.
     Zapewne wielu z was może mnie nie kojarzyć lub też widują mnie czasami na serwerze pełniącego funkcję admina i zadają sobie pytanie "Jak taka osoba może wgl sprawować funkcję admina, a co dopiero opiekuna jak prawie jest nieobecny?" No tak nie będę ukrywał, że nie mam już takiej aktywności jak kiedyś, bo studia, praca itp. Obecnie jestem na etapie końca sesji i wracam do domu gdzie będę mógł poświęcić więcej czasu na własne przyjemności. Chciałbym również,aby osoby które mnie nie znają poznały troszkę lepiej. Nazywam się Mateusz i pochodzę ze Świdnicy - miasto blisko Wrocławia. Mam 21 lat i studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Z serwerem swoją przygodę zacząłem bodajże w marcu 2013 roku i sprawowałem funkcję admina najdłużej, bo przez okres ponad roku. Kolejno musiałem zrezygnować na brak internetu w akademiku,w którym mieszkam lecz sytuacja została opanowana i wróciłem do "adminowania". Ze względu na okres zaliczeń i sesji mogłem być ostatnio mało zauważalny na serwerze.Tak jak wczesniej wspominałem jestem na etapie końca egzaminów i po 6 lipca wracam do swojego domu. To chyba na tyle co chciałbym o sobie napisać, może w kontakcie z innymi osobami poznacie mnie trochę lepiej :)

     Czego oczekuję od adminów, graczy? Chciałbym zrozumienia z waszej strony, nie zawsze będę mógł zrobić wszystko perfect, ponieważ muszę się trochę poduczyć w zarządzaniu serwerem. Nie ominie mnie również krytyka od wielu osób, pewnie niektórzy będą wieszać na mnie psy lub będą też osoby, które uważają że to im się należy funkcja opiekuna i mogą podstawiać mi nogę. Życzę szczęścia takim osobom, ponieważ mnie tak łatwo się nie da pozbyć :P Chcę czystej współpracy między mną, a resztą adminów, graczy.
     Czego nie lubię? Nie lubię ludzi zawisłych,fałszywych, bezczelnych. Takie osoby nie będą mogły liczyć na uprzejmości z mojej strony, a bardziej na podobne traktowanie, więc radzę nie zadzierać ze mną :)
   

No i to jest chyba na tyle co chciałbym wam na początku napisać. Tak jak pisałem wcześniej serwerem się zajmę dopiero po 6 lipca, w chwili obecnej poprosiłem Shadowa o pomoc z utrzymaniem serwera w razie jakichkolwiek problemów. Pozdrawiam polaczekkkkkkkkk (9xk:P)
   
 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczek gratulacje :D myślę że jak najbardziej nadajesz się na opiekuna i myślę że bd się dobrze sprawował (y)

Edytowane przez FD-GD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

które uważają że to im się należy funkcja opiekuna i mogą podstawiać mi nogę.

Funkcja opiekuna należała Ci się już wtedy, gdy Damian wyjeżdżał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej gratki, zajebista osoba odpowiednia na to stanowisko ! Fajnie propsuje! Byli opiekunowie też dobra robotę odwalili także również gratki ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności