Skocz do zawartości

Rezygnacja Sarayu


Sarayu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sarayu

Powód rezygnacji: Cóż, grałem sporo na diablo i wielu graczy przeze mnie uciekło (dla tych co nie wierzą, nie raz dostawałem wiadomość, że za dużo karałem [nawet od admina] xd), ostatnimi czasy nie spotykam nawet "starej" ekipy, a ja sam również nie mam już większej satysfakcji z gry na diablo, co rzutuje na mój gt - z takim czasem online nie mogę dobrze wypełniać moich obowiązków. Przepraszam za to, że składam dopiero teraz, chociaż już od pewnego czasu byłem lekko "nieaktywnym adminem". Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze wypełniałem swoje obowiązki i jeśli kiedyś chciałbym wrócić na diablo lub złożyć podanie na innym serwerze to dostanę rekomendację :) Z sieci raczej nie odchodzę, chociaż kto wie... vac na mnie czyha, co nie? xd Co do diablo, może wrócę po resecie, bugi o których wspominałem (głównie w itemach) postaram się opisać w temacie do tego przeznaczonym (zrobię to jak tylko pokonam moje lenistwo :P). Cóż, nie chcę się więcej rozpisywać...

Coś od siebie: to do "każdego" kilka słów, chociaż z siecią raczej nie kończę xD

@Fakel (chociaż raczej tego nie widzi) dzięki za szansę oraz za grę, mimo kilku bugów, na zaj... serwerze :P Sorka, że opuszczam w momencie kryzysowym, ale nie miej mi tego za złe xD W zrzutce/testowaniu czegoś zawsze mogę pomóc nawet bez admina xd

@Krypton ee, co by tu napisać? dbaj o diablo? :P

@rolooo jesteś botem, może pokaram cię teraz bardziej (o ile będzie mi się chciało :P)

@Zygi Zabijaka, Archerek nie uciekajcie podczas gry ze mną na codzie :) macie pozdro xd

@Evviva coś tam jakoś tam xD jesteś botem i parówom (specjalnie z błędem)

@Weronika (też nie widzi, ale ktoś jej przekaże) wygrałaś maturę to teraz wygraj w cs'a (i w życie też możesz xd)

@ekipa diablo pozdrówki za miły czas :P

@i wiele, wiele innych kto ma pozdro ode mnie to raczej wie xD jak ktoś będzie miał mi za złe, że nie dostał pozdro z "imienia" to edytuję :P

 

@topic

Szkoła się skończyła, a ja nadal rozprawki piszę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg sraj :D a myślałem że tu będziesz koleinym moim uczniem a ty już uciekasz , jak coś to mogę cię podszkolić XD bocie :D 

wpadaj na dd2 a nie pierdzielisz ! XD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności