Skocz do zawartości

Pochwal Się Swoimi Statami :D


Lebron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na samym początku chciałbym odświeżyć trochę ten dział i przedstawić wam temat, który na wielu forach jest popularny, a więc ,, Pochwalcie się Swoimi Statami na Serwerze Zombie Mod 4.3 Cs-Classic.pl ''.

Proszę o dodawanie screenów jak i pisanie swoich stat na zombie modzie ( o ile są prawdziwe :D ). Proszę jeszcze się stosować do tego wzoru:

Nick:
Mapa:
Screen:

Ja osobiście mam tylko jeden screen bo dopiero dzisiaj wpadłem na ten pomysł i tylko mam jedno zdjęcie.

 

Nick: LeBrOn

Mapa: zm_restart_v3

Screen:

 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/thumb_pre_1435861009__zm_restart_v30000.bmp

 

Przepraszam że nie możecie zobaczyć ale mam dziwny komputer i nie mogę nic zrobić :)

Proszę ściągnąć i otworzyć za pomocą swojego programu do otwierania :D

Edytowane przez Lebron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest specjalny temat o nazwie galeria chwały ("Hyde park"--->"Pogaduchy"--->"Galeria chwały"). Tutaj będą nabijać posty a w hyde parku to jest niemożliwe.

 

@edit1. A tak poza tym to słabe staty ja bym miał 0 (lub 1) zginięć i więcej fragów.

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron to co że serwerowy. Tutaj będziesz wrzucał screeny i przy tym będziesz nabijał posty. Od tego masz temat Galeria chwały w hyde parku. Tam postów nie da się nabić więc tam możesz wrzucać ile tylko chcesz tych screenów.

 

@edit1. Jak to jest serwerowy dział to tu się dyskutuje na temat jakichś pluginów, map, itp. A nie wstawia screeny ze swoimi statami.

Można zamknąć.

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności