Skocz do zawartości

Podanie Skunik


BOT SKUNIK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SKUNIK
2. Imię: Adam (miło mi)
3. Wiek: 20 lat
4. Znajomość Smxrednie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/295142
8. Steam_ID: STEAM_1:0:115279473 
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Także Witam bardzo serdecznie bardzo długo myślałem nad tą kwestią, aczkolwiek złożenie podania na admina czy też nie. 

Tak jak napisałem wyżej nazywam się Adam mam 20 lat pochodzę z woj. Lubelskiego z miejscowości Kraśnik. Interesuję się sportem,grami komputerowymi a przede wszystkim Cs'em.

Myślę,że na serwerze większość osób mnie zna a jeśli nie to bynajmniej kojarzy. 'Staram się' przestrzegać zasad choć jak każdy się domyśla nikt nie jest idealny :)

Co więcej mogę powiedzieć moja aktywność na forum nie jest zaskakująca ale to wszystko zakładam z góry jest do nadrobienia. 

Staram się pomóc nowym graczom chociaż każdy wie jak jest nikt nie jest 'idealny' jak to się mówi. Postarałbym się wprowadzić ład i porządek na serwerze a często się zdarza tak,że niestety tak nie jest. Kończę tą krótką przemowę myślę,że napisałem wystarczająco Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie około 3/4h.
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: różnie w tym paragrafie ciężko jest mi się określić ale naprawdę jestem widoczny.
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Ponad 3000h.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> wypowiedź we własnym podaniu <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności