Skocz do zawartości

Edycja stylu


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie kontrolne do użytkowników, czy banery serwerowe trzeba zmienić? czy też np inne grafiki jak logo itp. Bo mi sięjuż te trochę znudziły, Piszcie czy chcecie zmianę, jak coś to zrobię nowe ;) 

 

Pozderki

Edytowane przez A3M
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nad zmianą. Jestem tu już prawie rok i zgaduje,że są tu o wiele dłuzej i myślę,że to jest odpowiedni czas by zmienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem nad zmianą, obecne banery są słabe od samego początku mi się nie podobały wszystkie mają taki sam efekt i tak średnio to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem za zmianą bannerów. Słabo już wyglądają i każdemu się znudziły.

Odświeżenie będzie dobrym pomysłem.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1436455746__4fun.png

 

pre_1436455908__4fun.png

 

wpadłem na taki pomysł ale nie wiem jak wasze opinie, powiedzcie co dodać, co zmienić 

Edytowane przez Jack Ü
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis Cs-Classic pogrubić, zrobić bardziej widoczny, w jedynce czcionka według mnie jest lepsza, ogólnie cała praca nie jest zła - to tylko moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis Cs-Classic pogrubić, zrobić bardziej widoczny, w jedynce czcionka według mnie jest lepsza, ogólnie cała praca nie jest zła - to tylko moja opinia. 

Naxiu nie będzie pogrubiać Cs-Classic ponieważ jest to znak wodny i jest to tylko  po to aby nikt nie kradł bannerów.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, po rozmowie z -_- po waszych zażaleniach dotyczących skinu forum, postanowiliśmy że go możemy wyedytować. Banery zostały zmienione narazie tylko cs:go(po powrocie -_- będą wszystkie), będzie jeszcze zmiana loga no i planuję trochę wyedytować styl, zmienić kolor lub jeżeli sieuda to kupie nowy skin do forum i zrobie go od nowa z Karolem ale zależy czy dostane kasę w tym miesiącu. Piszcie co chcecie zmienić, jakie kolory czy coś, A i czarny styl zostanie usunięty ze względu na małą ilość osób które z niego korzystają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnie i dość profesjonalnie style pasują w ciemniejszych kolorach. Nie chciałbym, żeby coś było 'oczojebne, posypane brokatem'. Niech to będą jakieś neutralne kolory, które będą mniej- więcej wszystkim się podobać. Niech to wszystko będzie też proste, bez niepotrzebnych fajerwerków bo tak wygląda to najlepiej. Fajne są jak dla mnie kolory kontrastowe. Podaje przykład (TO TYLKO PRZYKŁAD; - informacja) pomarańcz - czerń.

 

Chociaż mi czerń, szarość, biel bardzo odpowiada. 10/10

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnie i dość profesjonalnie style pasują w ciemniejszych kolorach. Nie chciałbym, żeby coś było 'oczojebne, posypane brokatem'. Niech to będą jakieś neutralne kolory, które będą mniej- więcej wszystkim się podobać. Niech to wszystko będzie też proste, bez niepotrzebnych fajerwerków bo tak wygląda to najlepiej. Fajne są jak dla mnie kolory kontrastowe. Podaje przykład (TO TYLKO PRZYKŁAD; - informacja) pomarańcz - czerń.

 

Chociaż mi czerń, szarość, biel bardzo odpowiada. 10/10

Zgodzę się w stu procentach, ostatnio przeglądając fora innych sieci (nazw nie będę podawał z wiadomych pobudek), to zauważyłem, że prawie każde miało jakieś błyszczące "duperele" a głównie rangi vip'owskie lub administratorzy i do tego jednolity kolor np. niebieski. Słabo to wyglądało, jestem jak najbardziej za kontrastem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolorów to czarny + niebieski ładnie do siebie pasują.

@Szeregowiec również dobrze napisał czerń + pomarańcz też są ok

Najlepiej by było jak by się udało kupić nowy styl i zrobić go od nowa. 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje pod kolor banerów więc tutaj git, ale osobiście mi się ta kolorystyka nie podoba więc na logikę ja na nie.*

Spk, jest ta 'rozchlapana' farbka, ale kolorystyka siada.

 

 

@EDIT(1): Popieram osobę poniżej co do tego "wszystko razi tak w oczy że ciężko patrzeć na to wszystko.

Ale przy czarnym skinie wszystko ładnie wygląda."

 

To prawda razi w oczy itd, nie wiem zrobicie i tak pewnie jak będziecie chcieli. Ja jestem z osób, które lubią proste kolory, a nie wydziwianie. Jak dla mnie mogła by być opcja 'old' bym miał to co jest nawet teraz. Chociaż rozumiem, że forum 'musi się rozwijać i ten tego... zachęcać ludzi'.

 

Jeżeli już miałbym decydować to spośród tych 3, (pamiętajmy o moim pierwszym zdaniu)> *, że 2 pasuje najlepiej do banerów.

 

Trzecią zaś szanuję za to, że najmniej rypie po ryju.

 

Widzę ogólnie po nastawieniu ludzi, że 'średnio' są nastawieni.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 2 opcja chyba najlepsza ale to wszystko razi tak w oczy że ciężko patrzeć na to wszystko.

Ale przy czarnym skinie wszystko ładnie wygląda.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu by się przydał nowy styl bo klejenie tego wszystkiego to źle wyjdzie.

Jak dla mnie najlepsza 1 Forum od razu lepiej wygląda. Dodam ze nic nie razi w oczy .

 

Może ogarniesz jeszcze skróty? Chodzi o te przyciski :D

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności