Skocz do zawartości

Edycja stylu


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście również nie podoba się nowy styl forum (chyba tak mogę to nazwać), nie jestem profesjonalistą i możesz powiedzieć, że po co się wypowiadam, jeśli się nie znam i że mogę spróbować swoich sił jeżeli mi się nie podoba. 

Ale prawda jest taka, że Ty to zrobiłeś i licz się również, z opiniom osób którym się to nie podoba, a nie tylko z pochwałami. 

Teksty typu "Widać że pojecie na ten temat masz ogromne", są trochę śmieszne, ponieważ coś co jest wizytówką forum, ma się podobać ludziom którzy je odwiedzają, a nie tylko twórcy lub tylko tym którzy się znają. 

Według mnie próbujesz, troszkę na siłę zmienić kolorystykę całego forum, ale to co robisz naprawdę razi w oczy i ciężko się na to patrzy, wydaje mi się że forum musi mieć kolorystykę przyjazną dla oka, a kontrast między kolorami powinien być odpowiednio dobrany, ale to tylko moje zdanie. 

Doceniam twoją pracę i uważam, że odwalasz kawał roboty na forum, ale przyjmij krytykę innych użytkowników i weź pod uwagę to co oni mówią, ponieważ tworzysz to chyba dla nich, a nie tylko dla siebie.

 

 

@Edit 

Myślę, że widzisz co napisałem w nawiasie. 

Pisząc nowy styl forum, nawiązuję do tego, że diametralnie różni się od poprzedniej edycji, która co by nie mówić była przyjaźniejsza dla oka.

 

 

@KropkA12

To zrób lepiej tylko hejtowac potrafisz i nic po za tym! 

 

Z mojej strony nie jest to żaden hejt, nie wiem jak w przypadku Pana wyżej. 

Ale zrozum, że jeśli komuś się coś nie podoba, to będzie to krytykował mimo że ceni pracę drugiej osoby.

Nie jestem z tych którzy będą słodzić komuś tylko dlatego że się napracował, wyrażam swoją opinie obiektywnie.

Nie obraź się, ale jeżeli każdą opinie krytyki, uważasz za hejt, to nie chcę cię osądzać, ale musisz być fałszywym człowiekiem, lub po prostu boisz się wyrazić swoje zdanie.

Edytowane przez Masek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście również nie podoba się nowy styl forum (chyba tak mogę to nazwać), nie jestem profesjonalistą i możesz powiedzieć, że po co się wypowiadam, jeśli się nie znam i że mogę spróbować swoich sił jeżeli mi się nie podoba. 

Ale prawda jest taka, że Ty to zrobiłeś i licz się również, z opiniom osób którym się to nie podoba, a nie tylko z pochwałami. 

Teksty typu "Widać że pojecie na ten temat masz ogromne", są trochę śmieszne, ponieważ coś co jest wizytówką forum, ma się podobać ludziom którzy je odwiedzają, a nie tylko twórcy lub tylko tym którzy się znają. 

Według mnie próbujesz, troszkę na siłę zmienić kolorystykę całego forum, ale to co robisz naprawdę razi w oczy i ciężko się na to patrzy, wydaje mi się że forum musi mieć kolorystykę przyjazną dla oka, a kontrast między kolorami powinien być odpowiednio dobrany, ale to tylko moje zdanie. 

Doceniam twoją pracę i uważam, że odwalasz kawał roboty na forum, ale przyjmij krytykę innych użytkowników i weź pod uwagę to co oni mówią, ponieważ tworzysz to chyba dla nich, a nie tylko dla siebie.

To nie jest nowy styl tylko edycja starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale nie zmienia to faktu, że jest słabo.

To zrób lepiej tylko hejtowac potrafisz i nic po za tym! 

Edytowane przez KropkA12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie było tematu... Kopać sie z koniem nie zamierzam i zachęcam do czytania ze zrozumieniem. Mądrość przychodzi z doświadczeniem życiowym... Posty możecie usunąć.

Edytowane przez LAGFRAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie podoba wam się moja praca, to chce dokładny opis co chcecie na białym stylu. Od razu informuje że nie mam zamiaru go kodować od podstaw, będą zmieniane kolory, ikony, itp, Więc każdemu, komu styl się nie podoba niech się tu wypowie co chce, czego nie chce(skoro robię styl sam dla siebie). Żadnych logo 3d ani nic nie będzie bo to jest kicz. Także zapraszam do komentowania

 

@@Powiedziałem dokładny opis, proszę podać kolory, nie mam zamiaru się tym bawić bo widać jak wszyło na czarnym stylu

Edytowane przez naxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czego oczekuję np. ja:

Kolorystyka nie rażąca w oczy, po prostu dobry kontrast kolorów.

Nie jestem grafikiem, więc kolorów ci nie podam, ale dobry kontrast kolorów oznacza, żeby one pasowały do siebie, a nie raziły po oczach przy pierwszym kontakcie.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje A3M, prosty napis w 3D w zestawieniu z obecnym logo na czarnym stylu to kicz. Lepiej zastosować czcionkę nieszeryfową, która jeszcze spójnie nie łączy wszystkich liter. 94819228120467808873.jpg

 

Mnie osobiście podobają się skiny z tej strony. Nie dość, że dobrana kolorystyka w pełni współgra ze stylem to jeszcze w tle dodany jest zblurowany obrazek, który ciekawie komponuje się z całością. Nie mówię tylko o wyglądzie, ale też o czcionce i jej kompozycji. Jeśli skin ma być czarny to może spróbuj poeksperymentować z kolorami i czcionkami, które się tam znajdują. Jest to mój ostatni post w tym temacie, gdyż ja zostaję i tak na białym stylu. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.

Edytowane przez LAGFRAG
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loga dawałem propozycje. ''C'' wystarczy zmienić pod kolor tła na forum

Można usunąć te ''Serwery counter strike'' jak nie pasuje.

 

98c7b30d5a5ef025.png

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo, które podał Omega, nie ukrywam podoba mi się bardziej od obecnego. Usunąłbym z niego tylko "Serwery Counter-Strike" i zmienił kolorystykę na niebieską :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez napisu wygląda lepiej. Proszę się zdecydować co z tym logiem bo nie wiem czy będzie zmieniane czy nie.

 

pre_1438332023__98c7b30d5a5ef025.png

Edytowane przez Omєga *
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legfrag te skiny nie są darmowe więc jeżeli chcesz je zobaczyć tutaj to musisz je zafundować bo ja nie mam hajsu i Karol w tym momencie też nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1438350496__css2.png

pre_1438350517__css3.png

pre_1438350826__csss2.png

pre_1438350909__csss2.png

Moja propozycja, trochę podobne, można to jeszcze poprawić oczywiście i coś dodać 

lekka edyycja

Edytowane przez naxiu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez napisu wygląda lepiej. Proszę się zdecydować co z tym logiem bo nie wiem czy będzie zmieniane czy nie.

 

pre_1438332023__98c7b30d5a5ef025.png

To jest dobre,naxiu sorka mordko ale taka prawda 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje naxia i omegi bardzo fajne, powiem szczerze że ciężko wybrać która lepsza. 

Co jak co, ale postaraliście się chłopaki :D

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności