Skocz do zawartości

Skarga Quoth


SkeTcH

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SkeTcH

2.Nick admina/gracza który zawinił: Quoth/krzysiuS

3.Admin/Gracz :Admin

4.IP/SID oskarżanego:

5.Data i godzina: 12.07 18:04 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://www96.zippyshare.com/v/dNYcEaAa/file.html

7.Opis sytuacji: Witam chciałbym złożyć skargę na admina Quoth, gdyż dostałem bana za niby bugowanie statystyk. Gdyż nabiłem 130 lv i miałem 1/1 z AWP a admin najwyraźniej nie zwrócił na to uwagi. Proszę o odebranie mu admina ponieważ jego zachowanie jest dziecinne. Wszystko zostało wyjaśnione z Sniperem.
Edytowane przez SkeTcH
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Jego zachowanie jest dziecinne i tak zgadzam się za odebraniem Admina .! Pan Quoth już nie raz pokazał swoja naturę a to , że jest wybuchowy to już wszyscy wiedzą . Niedawno także na inferno zacytuje "i Tak nikogo już nie szanuje na tym serwerze " odpisałem i w zajemnościa . Proszę Się spytać ludzi którzy grają na servie cod 301 lvl Kto by chciał żeby Quoth miał admina jestem przekonany że większość powie NIE! to tyle na ten temat  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quoth ( na pewno nie napisze z wielkiej litery) w 100% nie zasługuje na admina , jego kaprysy i szantaże świadczą o jego dziecinnym zachowaniu a używanie wulgaryzmów i niecenzuralne odnoszenie się do graczy świadczy o debilizmie  podsumowując taki ktoś nie może posiadać uprawnień administratora .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to się wypowiem o jego wczorajszym zachowaniu gdy na serwer weszło dziecko i obrażało wszystkich zamiast go zbanować śmiał się z niego a jak ja go zbanowałem zostałem nazwany "Debilem" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebne zaraz ze śmiechu, widzę klan snipersów działa w najlepsze na słowo swojego szefa. /Taki offtop, radze sie nie udzielać wiecej bo sniper już się wystarczająco pogrążył. (A to że mnie nie lubicie gówno mnie interesuje, swojego szefa w pracy tez bedziecie nienawidzić i co mu powiecie? Nic. A wy jesteście na tyle fałszywi że w twarz mi nie powiecie nic, tylko robicie za pleckami jak już najdzie okazja na forum to nagle znajduje sie chetny do upierdalania.)

 

A wracajac do tematu.

Sprawdziłem cie 3 razy przed nadaniem bana, miałeś 126/127 poziom (BAL był świadkiem), gadałem z amfa i tylko z nim na temat twojego bana bo pisał w twoim imieniu (a reszta osób napisała sniperowi ze mam jakieś demka na niego i zrobili z twojego bana gówno-burze na serwerze, wszystko byle tylko było o mnie głośno, bardzo sprytnie niedoszłe 15 latki!)  i powiedziałem mu, żebyś napisał odwołanie i wtedy H@ sprawdzi czy na mapie train/inferno miałeś wbity 130 poziom, a ty piszesz skargę jak bym zrobił to specjalnie i za nic, no nic.

Jeżeli masz ten 130 poziom to dostaniesz UB i tyle w temacie, jeżeli nie to ban powinien zostać, tyle w temacie.

 

@EDIT

 

 

 

proszę admina o wypowiedź
 

 

Po co sie wpierdalacie miedzy wódke, a zakąske? Temat was nie dotyczy ale oczywiście jako osoba nie jako admin chcecie mnie upierdolić, bardzo dziekuję za poświecony czas, ale słabo wam to idzie.

Edytowane przez Quoth
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebne zaraz ze śmiechu, widzę klan snipersów działa w najlepsze na słowo swojego szefa. /Taki offtop, radze sie nie udzielać wiecej bo sniper już się wystarczająco pogrążył. (A to że mnie nie lubicie gówno mnie interesuje, swojego szefa w pracy tez bedziecie nienawidzić i co mu powiecie? Nic. A wy jesteście na tyle fałszywi że w twarz mi nie powiecie nic, tylko robicie za pleckami jak już najdzie okazja na forum to nagle znajduje sie chetny do upierdalania.)

 

A wracajac do tematu.

Sprawdziłem cie 3 razy przed nadaniem bana, miałeś 126/127 poziom (BAL był świadkiem), gadałem z amfa i tylko z nim na temat twojego bana bo pisał w twoim imieniu (a reszta osób napisała sniperowi ze mam jakieś demka na niego i zrobili z twojego bana gówno-burze na serwerze, wszystko byle tylko było o mnie głośno, bardzo sprytnie niedoszłe 15 latki!)  i powiedziałem mu, żebyś napisał odwołanie i wtedy H@ sprawdzi czy na mapie train/inferno miałeś wbity 130 poziom, a ty piszesz skargę jak bym zrobił to specjalnie i za nic, no nic.

Jeżeli masz ten 130 poziom to dostaniesz UB i tyle w temacie, jeżeli nie to ban powinien zostać, tyle w temacie.

 

@EDIT

 

 
 

 

Po co sie wpierdalacie miedzy wódke, a zakąske? Temat was nie dotyczy ale oczywiście jako osoba nie jako admin chcecie mnie upierdolić, bardzo dziekuję za poświecony czas, ale słabo wam to idzie.

Że chcemy cie niby uwalić to jest w większości twój wymysł ze ktoś mówi prawdę i ze jest akurat przeciwko tobie to nie jego wina

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhahahahahah ja im nie kazałem się wypowiadać a to że nie masz szacunku dla nikogo to już powinno cie obchodzić bo wątpię żeby ktoś chciał słuchać po zabiciu cie "jaki śmieć, co za ch*j , jaka kur*a " a to że masz admina tym bardziej nie powinieneś tego robić :) A to że ludzie cie nie lubią to tylko twoja wina  i twojego zachowania a i proszę o te demko za które mam stracić admina o którym mi mówiłeś bo aż jestem ciekaw kto wtedy będzie aktywny i będzie banował "dzieci" które wchodzą na serwer gdy ludzie o to poproszą więc daj to demko zjem cie z łask swojej feniks tak samo :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quocie po pierwsze zachowaj kultura jak piszesz po drugie każdy dobrze wie jaki przykład dajesz na servie widać po twoim zachowaniu na servie i na forum jak dla mnie to admin nie daje dobrego przykładu na serwerze np. obraża wyzywa itp..

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szacunek tylko dla nielicznych osób na serwerze, i są oni nieprzypadkowo pełnoletni, a do takich gówniarzy jak wy co nie osiągneli jeszcze 16 lat, nawet nauczyciele w szkole nie maja szacunku.

 

@@EDIT

 

Jeżeli wam coś nie pasuje, nikt wam nie broni mnie "zmutować" na serwerze, ale oczywiście jest to zbyt trudne jak na wasze możliwości.

I co jak co, ale dalej żyjecie czasami jeszcze sprzed mojego bycia adminem. No ale osoby takie jak wy nie widza dobrych cech tylko same negatywne, zreszta ja też w was nie widze żadnych pozytywów ale nie robie z tego problemu, bo gówno mnie interesuje wasz byt.

Edytowane przez Quoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quoth ma swój  styl bycia który może nie podobać się innym , osoby które czują się urażone/obrażone mogą złożyć skargę na forum i dać demko gdzie to miało miejsce a nie teraz nagle wylewają swoje żale .... , SkeTcH dostał ban za bugowanie statystyk jeśli się to nie potwierdzi zostanie odbanowany . Pieseł proponuje tobie nie wtrącać się w sprawy quoth/sniper są "chyba" dorośli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quoth Quoth Quoth do kogo masz szacunek do Bala i do Fenixa? Jesteś śmieszny i tyle twoje zachowanie jest poniżej tych jak to określiłeś 16 lat . A tak ja swojemu szefowi mowie prosto w oczy jak mi cos nie pasuje tobie tak samo powiem bo jesteś śmieciem i tyle nie masz jako Admin szacunku do innych to po cholerę ci ten admin ? Po to żebyś mógł wrazie obrazy ciebie , banować lub po to żeby było ci lepiej i wygodnie . Jesteś pośmiewiskiem serva i tyle w tym temacie .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper tak po pierwsze Ty się ciesz ze masz tego admina i szanuj to , bo to ze masz swoich przydupasów to nic nie znaczy , tym bardziej to sa dzieciaczki. Szkoda tylko ze jest grupa Adminów i Snajper , a nie wszyscy razem , gdy server był testowany przed resetem i zamkniety tylko dla nas , my w 4 siedzielismy i sprawdzalismy sobie , Ty miałeś to w dupie. Zdania mojego czy kogoś innego też nie szanujesz , ludzie nie raz kazali wam sie zamknac bo gadacie o glupotach to kazales zmutować i mowisz ze masz prawo gadać. Połowa servera też Cie nie lubi co było pokazane wczoraj , nuda byla na servie przyszedl jakis dzieciaczek chcielismy sie posmiac gdzie siedzialo 3 czy 4 adminów Ty wchodzisz i wielki Pan który przestrzega regulaminu banuje goscia który nic nie robił... śmieszne. Szkoda tylko ze jak Twoja sajko mafia przeklina przez mikrofon to nic nie upominasz , my upominamy nekra czy kogos innego zeby nie przeklinal mimo ze sie znamy i gadamy. Wcześniej kilka razy tez bylo ze obraziles Quota czy kogoś innego wystarczyło demko pobrać i do odstrzału. Z tego wszystkiego piszecie temat o tresci bana dla ziomka a nagle wylewacie treści dotyczace jego admina xD szkoda tylko ze wylewa to MenVip i Pieseł , reszta sie nie wypowiada. Jakby komuś nie pasowało przyszedłby tu i napisal. NIe było skarg wiec widocznie zachowuje sie przyzwoicie. Patrząc obiektywnie nigdy nie widzialem zeby obrazał kogos kto zachowywał sie normlanie w stosunku do niego albo do ludzi na servie. Koniec końców zdania sa podzielone, ale radze uspokoić swoje pieski bo za duzo szczekaja jak narazie a gówno wiedzą. Mogłbym sie rozpisywać wiecej ale to tylko przykłady . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, owszem nie mam do was szacunku (bo na to trzeba sobie niestety zasłużyć, takie jest życie), jeżeli jako admin też by tak było to w ciągu swojej kadencji nie dal bym tylko 2 banów, a z 20. A co do pośmiewiska, to tylko wasz klan ma z tym problem, reszta osób na serwerze ma wszystko w dupie (tak bardzo ze nigdy nie założą konta na forum nie ważne co by się działo) i chce sobie tylko spokojnie pograć, ja bym wam polecał przenieść się z tym klanem na inną grę (np. minecraft), tam się lepiej odnajdziecie. (A tak poza tym to własnie dla tych zwykłych graczy starałem sie o poprawki do klas, coś próbowałem robić, a wy tylko potraficie napierdalać na innych, i nic wiecej, zero korzyści, tylko gimbusiarstwo i kombinowanie.

Edytowane przez Quoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FNX sorry że nikt nawet mnie nie poinformował żebym posprawdzał czy wszystko gra jakby ktoś mi to powiedział to z wielką chęcią bym pomógł lecz ja nawet nie wiedziałem że admini będą sprawdzać cokolwiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piwrsze nie jesteśmy pieskami snajpera po drugie nie mow ze nie ucisza nawet nas bo nie raz przeklinam na micro i już nie raz dostałem zrąbke wsumię to i tak mało gadam . Ostatnio gadałem z Quothem na Nuketown po 8 piwkach ok spoko się gadało dopóki cos mu nie strzelilo i cos tam powiedział ze my jako klan snajpers cos tam nie powiem co bo nie pamiętam . Ale to było obraźliwe co do całego klanu . A tak wylewam się bo jak widać nikt nie ma wystarczająco jaj żeby napisać powiedzieć co mu leży dlaczego bo snajper ma adma , a reszta się boi ponieważ Quoth to cwaniak i ma swoich kolegów , wiadomo o kim mowa , Bala nawet nie ruszam bo on jest bardzo w porządku i się nie wpiepsza w te sprawy ale jeżeli ma być pozadek na tym servie cos trzeba zrobić . Dlaczego ludzie nie graja u nas tylko na innych serwerowniach (chociaż i tak uważam że to najlepszy cod jaki kiedykolwiek znalazłem w cs go) Bo jest kilka osob na tym servie którzy psuja atmosferę gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stworzenie klasy seryjny zabujca ak 47 i 1/5 na podwójne dmg spoko moim zdaniem troszenke za mocne ale ok mnie to nie przeszkadza ale dlaczego zaproponowałeś taka klase ponieważ ty grasz ak47 i to by to pasowało bo mogłbyś spokojnie mordować takich jak polkownik lub elitarny bądź terrorysta a nawet inne klasy które cie draznia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam czas na grę tylko w soboty i niedziele, wiec na pytanie kto psuje atmosfere musisz szukać odpowiedzi najlepiej u swojego szefa i dzieci. (A propo psucia to psujecie ten temat który w żaden sposób nie dotyczy waszego biadolenia i nie wnosi nic w sprawie bana.)

Edytowane przez Quoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, owszem nie mam do was szacunku (bo na to trzeba sobie niestety zasłużyć, takie jest życie), jeżeli jako admin też by tak było to w ciągu swojej kadencji nie dal bym tylko 2 banów, a z 20. A co do pośmiewiska, to tylko wasz klan ma z tym problem, reszta osób na serwerze ma wszystko w dupie (tak bardzo ze nigdy nie założą konta na forum nie ważne co by się działo) i chce sobie tylko spokojnie pograć, ja bym wam polecał przenieść się z tym klanem na inną grę (np. minecraft), tam się lepiej odnajdziecie. (A tak poza tym to własnie dla tych zwykłych graczy starałem sie o poprawki do klas, coś próbowałem robić, a wy tylko potraficie napierdalać na innych, i nic wiecej, zero korzyści, tylko gimbusiarstwo i kombinowanie.

I właśnie tym postem pokazujesz że nie nadajesz się na admina!!.

Po 1.Admin ma świecić przykładem dla innych graczy 

po 2.Powinien się stosować do regulaminu (to znaczy Kultura do graczy)

 

Moim zdaniem nie powinieneś mieć admina !

ponieważ nie masz rangi + twoje podejście do graczy i serwera jest nie do ogarnięcia

 

 

Pozdro KropkA

 

 

@EDIT 

hahahahahah "bo nie mogłem znaleść tematu" Fajna wymówka.Mimo że nie gram na serwie tak często jak ty to słyszałem jak WYRAŻASZ się do graczy (Inaczej Wulgarnie) I to jest admin ??!! Który nie ma za grosz kultury ?,powinieneś stracić admina.

Admin który nie ma kultury nie różni się od gracza których banujesz po każdym wulgarnym słowie powinieneś sobie dać bana 

bo chyba nie wiesz na jakim stanowisku jesteś.Admin ma pilnować kultury i innych rzeczy na serwerze I SIĘ DO NICH STOSOWAĆ,a ty tego nadużywasz.

Edytowane przez KropkA12
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejście do serwera jest 10 razy lepsze i większe niż was wszystkich razem wziętych, na bieżąco zgłaszam bugi i poprawki dla H@, pytam ludzi czy nie chcieli by czegoś do jakiejś klasy a potem staram sie to wprowadzić, rangi nie mam bo nie mogłem znaleźć tematu aby sie po nia wpisać, a pro po waszych "Pokazujesz ze nie nadajesz sie na admina." Wiele z was widzę nie potrafi odróżnić "pracy admina" od "mojej osoby", ale ktoś taki jak ty kogo ani razu na serwie nie widziałem wie lepiej i zna mnie lepiej.

 

A pro po regulaminów i innych pierdól, nie żebym sie czepiał ale nie wnosisz nic do tematu skargi (czyli o banie za bugi) wiec po co sie w ogóle wypowiadasz? Niczego nowego nie powiedziałes jak powtórzyłes słowa twoich poprzedników. Dziwne że moderator śpi i nie kontroluje tematu.

 

Moim zdaniem nie powinniście się wypowiadać, zreszta, zanim miałem admina było to samo, h@ dostał spam od kochanych osób które sie tutaj udzielaja ze nie powinienem go mieć, a jakoś go dostałem i widzę korona z głowy niektórym spadła. Chociaż zamiast słowa "korona" powinienem użyć słowa "klawiatura"

 

 

@UP

przedstaw mi dowód, najlepiej w postaci demka w którym posiadam prawa admina i wulgarnie wyrażam się do graczy, i na podstawie tego sie wypowiadaj a nie tego kto ci coś powiedział jak sam teraz napisałeś.

Edytowane przez Quoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako najstarszy przedstawiciel naszej malej spolecznosci i jednoczesnie admin, uwazam ze takie pyskowki sa nie na miejscu ''panowie'' admini.
Pokazuja brak zrozumienia waszej roli na tym serwerze oraz czesciowo brak kultury.
Skarga dotyczy bana , ktory otrzymal gracz (moim zdaniem niezasluzenie)
Tlumaczenie bugowaniem statystyk jest wyssanym z palca , gdyz jest to fizycznie niemozliwe (jesli tak prosze mi pokazac dowod na demku/ssie)

Majac lvl 125-130 bylem w stanie zamknac 2 statystyki i rozpoczac trzecia. Tez buguje gre?
Quoth ja ostrzegalem H@ przed wreczeniem Ci admina , gdyz moim zdaniem na niego nie zasluzyles, a na serwerze jestes tylko dzieki mojej interwencji , wiec nie przypisuj sobie zaslug, bo ten serwer tworza ludzie nie Ty.Kolejna sprawa jest to, ze powodujesz sporo konfliktow na serwerze. Byl juz jeden taki admin i wiesz o kim mowie.
Moim zdaniem : zniesc bana graczowi natomiast sprawe naduzycia pozostawic H@
I na tym sprawe zakonczyc

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej,

Sprawdziłem lvl od 7:50 i gracz miał 130 lvl więc nic nie zbugował.

Admin otrzymuje ostrzeżenie rzecz jasna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności