Skocz do zawartości

Zespół After Party


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem disco polo, szczególnie typu starszego takich jak: "żono moja", "majteczki w kropeczki" brr...
Pewnego weekendu na rozluźnienie wybrałem się z przyjaciółmi do pobliskiego klubu zwanego "Areną".
Nastawiłem się na spotkanie z koleżankami z dawnych szkół i z teraźniejszych oraz na długie, długie tańce.
DJ zapowiedział godzinny występ w wykonaniu tego oto zespołu - After Party.
Od razu wpadło mi w ucho więc pomyślałem, czemu nie miałbym ich wam przedstawić. Obecnie wiem, że na antenie jest bardzo znanym zespołem i każdy zna tekst wybranego utworu.
Moim zdaniem, popularność na miarę "Ona tańczy dla mnie".

 

_____________________________________________

 

PATRYK PEGZA - wokalista , aranżer, muzyk

MARCIN LICHOCKI - Dj navigator , akustyk

BARTEK KOŁODZIEJ- Tancerz

MACIEJ NOWAK - Tancerz

PATRYK KLEPACKI - Tancerz

______________________________________________

 

 

Zespół After Party funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od ponad 3 lat. W tym dość krótkim czasie wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Wszystkie koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 3 lat nagrał 10 teledysków i wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Za piosenkę "Tylko ona jedyna" członkowie zespołu otrzymali statuetkę  Hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo tv.  Teledysk "Bujaj się" na portalu Youtube obejrzało już ponad 13 mln osób a  utwór "Tylko Ona Jedyna" na liczniku ma już ponad 21 mln wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie! Cały kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 80 mln osób. Zespół After Party ma na koncie występy na największych festiwalach w kraj, oraz liczne koncerty zagraniczne. Muzycy występowali  między innym w Szkocji,  Szwecji,  Niemczech, Angli, Kanadzie  i dwukrotnie w USA. Ostatnio do zespołu dołączył nowy tancerz Patryk Klepacki.

(Źródło: eska.pl)

 

 

 

 

30 minutowy filmik dla zainteresowanych głebszymi tematami Partyka

 



Moim ulubionym numerem "polecającym" jest właśnie ten kawałek, uwielbiam się przy nim bawić ;)

 

 

W moim mieście zawitał 2 razy i to wystarczyło, żeby go publiczność trzymała po czasie.
Wybitny artysta, który wniósł do Polo.tv (którego nigdy nie oglądam) wiele.

Edytowane przez User
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności