Skocz do zawartości

Nowy VIP


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

Druga opcja VIP'a wydaje się lepsza bo jak niektórzy gracze grają z AWP i strzelą w obojętnie jakiegoś VIP'a to zostaję mu 3-1 hp a potem VIP może go dobić. A gra powinna być wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja VIP'a jest przesadzona i za dużym ułatwieniem dla CT co było już rozpisywane. Najlepsza wersja to ta która jest aktualnie w porównaniu do proponowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dawaj takich propozycji tutaj. Kto wtedy kupi Vipa mi powiedz ?

 

 

Moim zdaniem najlepiej zostawić tego vipa tak jaki jest.

 

No nie wiem, ale przy tak (stosunkowo) niskim koszcie vipa, slot na serverze, awp, kevlar, granaty, spadochron, defuser to i tak w cholere dużo.

 

niezłe ze każdy bez vipa pisze;), myślisz ze ktoś tego vipa kupi jak będzie nr3? wątpię ja sam zrezygnuje bo nie warto

 

Serio ci o kasę chodzi czy to ironia była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym zakupić VIP'a nie chciałbym się niczym zbytnio wyróżniać czyli : 

  • Bez żadnego dodatkowego 110hp 
  • defuse , granaty , kevlar + kask poezja!

Reszta się zgadza jestem za , wybieram zestaw 2 .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już ostatnia ode mnie propozycja. Postanowiłem troszkę osłabić VIP'a 2 (Bo najwięcej osób jest za nim, lecz nadal uważaliście, że jest zbyt silny). Jeśli uzyskam przynajmniej 4 opinie pozytywne to myślę, że ten VIP zostanie wgrany.

 

VIP #4

1. Rezerwacja slota 

2. Tag [VIP] 
3. Kolorowy nick 
4. Status VIP na liście graczy 
5. Spadochron 
6. Immunitet na voteban / votemute / votekick 
7. Darmowa kamizelka + Hełm

8. Darmowe granaty 
9. Dodatkowe pieniądze za frag: 50$ 
10. Dodatkowe pieniądze za HeadShot: 100$ 
11. Dodatkowe pieniądze za podłożenie bomby: 100$ 
12. Dodatkowe pieniądze za rozbrojenie bomby: 100$ 

 

Zmiany: Usunięty darmowy defuse, zmniejszony bonus do pozyskiwanych pieniędzy, dodany darmowy hełm, usunięte dodatkowe 10HP.

 

W swoich komentarzach na końcu napiszcie, która wersja najbardziej wam odpowiada: 2, 3 czy może 4.

Czekam na wasze opinie, to jest już ostateczna propozycja i na dniach VIP zostanie zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Dodatkowe pieniądze za frag: 50$ 

 

Zmien na 100$ i bedzie git + 200$ na poczatek rundy

 

Jak sie zmieni na 100$ to tez jestem za

Edytowane przez Middos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chce tylko  - - -  spoko niech będzie, nr4 gadałem z osobami którzy posiadają vipa, ich odpowiedz na drastyczne zmiany w vipie = ide na inny serwer albo zrezygnuje strata kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drastyczne zmiany?

Zamiast 110 HP, masz na starcie hełm i kamizelkę.

Zamiast dodatkowych 100$ za fraga, masz 50$.

Zamiast dodatkowych 150$ za HS, masz 100$.

Zamiast dodatkowych 200$ za podłożenie/rozbrojenie bomby, masz 100$.

Dodatkowo usunięte zostało 200$ na starcie, które służyło do zakupu hełmu.

Gdzie te drastyczne zmiany, według mnie gra będzie o wiele bardziej wyrównana i może zniknie masa chamskich tekstów pod adresem vipów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. 
Jeśli chodzi o mnie to według mnie VIP powinien zostać taki jaki jest teraz.
Jednak chodzi w tym o to ,żeby dawał on jakąś przewagę. W tym wypadku jest to 110 HP. Myślę, że to najmocniejsza cecha VIPa.
Jeśli ktoś płacze o to, że zabiera 109 to niech dorzuci granat lub celuje wyżej w klatę lub głowę.
 Dziękuję dobranoc :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chodzi w tym o to ,żeby dawał on jakąś przewagę.

Ja nie płaczę, tylko chciałem dopisać fakt

 

Nie chodzi o to by dawał przewagę. Jak ktoś tam napisał.

"VIP ma mieć zarezerwowanego slota i tyle. Reszta to miły dodatek" :)

 

@Pride - Serio ja to przynajmniej bym zostawił już jak tam napisałeś w #4, tylko dodatkowo wykastrował, ten hełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, wam widzę nic kompletnie nie pasuje, najlepiej żeby miał granaty i połowę kewa.... To jest vip skoro gracz chce sobie kupić vipa to chce sobie w jakiś sposób uprościć/uprzyjemnić grę, szczerze powiedziawszy jak dla mnie wystarczy mu zabrać 10hp i nic nie zmieniać. Jakoś wątpię żeby ktoś chciał kupić vipa żeby mieć tylko kolor na say. Spójrzcie na to że serwer musi chodź trochę zarobić na siebie a wątpię by ciągłe osłabianie vipa, zachęcało do jego kupna

Edytowane przez A3M
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja opinia. Lecz jeśli chcemy żeby serwer na siebie zarabiał to VIP musi być dobry. 

 

To jest vip skoro gracz chce sobie kupić vipa to chce sobie w jakiś sposób uprościć/uprzyjemnić grę,

 Tak jak mówi A3M. On musi coś dawać. Osłabianie go nie pomoże...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% popieram to co napisał Wojtek i A3M, Vip jak sama nazwa wskazuje powinien się odróżniać czymś więcej niż kolorem w tabeli czy granatem na początku rundy jeśli by tak było niewiem czy większość była by zainteresowana kupnem a server musi się z czegoś utrzymać pozdrawiam hej

Edytowane przez BOT SKUNIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności