Skocz do zawartości

Luźna rozmowa o wszystkim


rafciu

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możemy pisać o wszystkim związanym z psychologią czy to jest uzależnienie, sytuacja rodzinna czy coś innego. Możecie tutaj pisać do woli, komentować i dzielić się przeżyciami itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko ty tak sądzisz. ;) Czasami ktoś chce zadać pytanie, podzielić się jakąś historią popisać o czymś to może zrobić to tu. Jak ci to przeszkadza lub nie podoba to nie musisz to wchodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę, ale taki jest fakt. Nie tak działa forum. Do każdej rzeczy zakładane są tematy i działy, jak ktoś chcę porozmawiać o czymś innym to jest Hyde Park, Pogaduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krytykuj kogoś pracy.

Nie krytykuję przecież, wyrażam swoją opinię popartą argumentami. Mam do tego 100% prawo, nie potrafisz się pogodzić z czyjąś opinią czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie lubię wścibskich osób które palcem nie kiwną a dogadują w cholerę. Czasami lepiej przemilczeć a nie "wyrażać opinie poparte argumentami".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie lubię wścibskich osób które palcem nie kiwną a dogadują w cholerę.

To mogę teraz dowiedzieć się co to znaczy?

"Palcem nie kiwną" Robię dużo i akurat tutaj ze swoim argumentem nie trafiłeś.

 

Nie wytykam Ci niczego, tylko wyrażam swoją opinię, a ty nie potrafisz tego przyjąć.

Nie jestem wścibski, a piszę Ci co uważam na ten temat.

 

Robisz tematy dotyczące uzależnień itd. Wszystko tam ładnie opisujesz, wymieniasz, a tutaj taka spina.

Umieszczasz to w dziale psychologi to nawiązuj normalnie kontakt i normalnie odpisuj.

Mam prawo skrytykować, mam prawo coś zaaprobować, polubić. Od tego jest forum.

Skoro potrafisz tak dobrze opisywać uzależnienia i podawać ich definicje to jeszcze zapoznaj się z 'forum'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palcem nie kiwną" Chodzi mi tu o dział psychologia, Czy pomogłeś mi zrobić chociaż 1 artykuł nie więc sam widzisz.

 

A co do artykułów to cieszę się, że Ci się podobają. A od mojego zachowania wara.

 

Sobie jeszcze raz poczytaj te artykuły i idź spać. - już więcej nie będzie żadnych artykułów jak królewicz ma problemy. -_-

 

Nie robię tego dla Ciebie tylko dla innych.

Edytowane przez rafciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności