Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - awer


aver

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: awer
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**http://www.gametracker.com/player/awer/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jak już wiecie mam na imie Mateusz mam 16 lat, interesuję sie grafiką i piłką nożna. W wolnym czasie przewaznie spotykam sie ze znajomymi a chyba że jest kijowa pogoda to spedzam czas albo przez telewizorem albo przed komputerem. Dlaczego chce zostac adminem? Ponieważ tak jak wspomniał Mudzin że na tym serwerze praktycznie nie ma adminów i przez co robi się zamieszanie na serwerze i gracze robią co im się podoba a ja chciałbym to zmienic. 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2-3 godzin.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Rano od 9-12 i wieczorami od 16-19. Róznie to bywa.
12. Staż w grze counter strike 1.6: Bedzie z dobre 4 lata.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem tutaj na 2k1 i na prau innych.

 

============================================

 

 

PS. Co do warnów to zaczynam juz je odrabiac. Do jutra bądz piątku bedą odrobione.

 

@Mudzin - Pisałem że warny odrobie w przeciągu 2 dni. A co do niby tych wyzwisk to kilka razy mi się to zdarzylo i jesli kogos to uraziło to bardzo przepraszam poprawe obiecuje. :D

 

Edit - Dobra rozumiem wasze zdanie i to że wlasnie przez tego bana zmniejsza moje szanse na admina i nie bede robił przez to jakiegos zamieszania ale mam jedno ale.. po co wypowiadają się osoby ktory w ogole nie graja na serwerze? Okej Darka i Jaskiera rozumiem bo gralem na ich na serwerze i wpadlem ale  wielu innych? bezsens.. 

 Wspomagaczy od ostatniej szansy o ub w ogole nie uzywam, gram czysto i tak juz zostanie, wiem że ''cziterówi'' juz nikt nie wierzy ale tak jest, byłem 2x podejrzewany o wh i jakos bylo czysto.. 

Pozdrawiam.

 

@Jaskier - Ale przeciez ty nie zbanowales mnie na cod 350 lecz na 2k1 ;-;

@Omega - Pisałem że warny odrobie.. czekam na pieniądze

 

Edit.1 - Polecam zobaczyc podania w ktorych autor posiadał warny a pisał podanie..podanie zostało zaakceptowane i administrator pisał ze jak sie odrobi warny to sie ma zgłosic ;-;

Edit.2 - Ale przeciez ja nic nie mowie że sie nie ciesze.. bo sie ciesze i bardzo dziękuje karolowi że dał mi ostatnia szanse.. Ale na serwerze naprawde robi sie wielki syf a ja bym chciał pomoc.. Jesli podanie zostanie odrzucone to przeciez sie nie zabije przez to ;-;

A co do mojego zachowania na forum to ponioslo mnie wtedy jak dostałem te warny co kuzyn siedział siedział na moim koncie i wypisywal jakies głupoty.. I potem przeprosilem cie wiec nie wiem o co ci chodzi

@BlazE - Mam jedno pytanie. Kiedy ostatnio byles na serwerze i widziales tą moją kultura aby mnie teraz oceniac? no chyba że piszesz tak bo koledzy wyzej piszą. I ty polecam ci przeczytac tam co jest podkreslone że warny odrabiam :_: zapewne nie czytales tego ale okej

Edit.

 

Wiem że ja tu nie mam nic do gadania ale okres probny by byl dobry jesli sie nie wykarze to wylocik

@BlazE - Z tego co pamietam to jakis gracz do mnie spinał wiec mu powiedziałem żeby sie uciszył bo z dziecmi nie bede dyskutowal i cos mu tam jeszcze napisałem i wtedy wtedy ty mi dałes kicka zebym sie ogarnal chyba. A jemu nic nie zrobiłes tak jak by był bez winy więc pisalem ci cos abys z tym zrobil a ty to zignorowales wiec cos ci tam powiedziałem i zbanowales mnie. Mialem pisac na forum o to ale dalem sobie spokoj..

Ja do nikogo  nie spinam ani nie zaczynam.. ale jak ktos do mnie zaczyna i obraza wiec nerwy puszczaja...... nie zasze obrazam.. To nie moja wina że tak reaguje jak ktos do mnie pisze cos obrazliwego

 

@Porczop masz racje co do tych wypowiedzi innych...  nie rozumiem po co to sie jest wypowiadac jak sie nie gra na serwerze ;-; a no chyba ze glupi awer czitowal to zrobie mu nazlosc i dam mu nie ;-; 

 

I nie wiem po co ludzię piszą to samo że kilka miesiecy temu sie odpalilem ;-; nikt nie musi tego ciagle pisac pod postem, zenada..  

Edytowane przez Hans
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jestem teraz na nie ponieważ:

- Braak u ciebie kultury,często wyzywasz innych graczy

-Warny

Admin powinien dawać dobry przykład...

Myślę ze jak nad tym popracujesz i ogarniesz te warny i będę na tak bo czesto cię widzę :)

Edytowane przez MuDzInn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jest na serwerze jest mało adminów? Jeśli to prawda to awer ma u mnie +

Kolejnymi jego zaletami są podstawy tj:

Mikrofon który posiada

Składka zapłacona

Wiek good

W miarę dobre amx

Gt dosc zadowalajace

Wiem, że potrafi być wulgarny bo go znam, ale to jest inaczej jak ma się flagi, bo czuje sie odpowiedzialnosc (wiem po sobie) i tak na prawde te wady znikaja.

Ja jestem za okresem probnym, w ktorym awer poprawi zachowanie.

 

@Edit

No, ale ludzie... czitował... ile? Pół roku temu? Trochę dawno nie? Gra na tym serwerze jakiś czas i gra uczciwie to czemu nagle jeżeli dostałby takie stanowisko to miałby zacząć oszukiwać? Każdemu chyba należy się druga szansa, prawda?

I nie, nie bronie go, no, ale taka jest prawda.

 

@Edit2

Ale no bez jaj... wy gadacie o papku, ajmim itd... którzy odeszli bez nadziei na ub, ale awer na nie czekał, aż sie doczekał. Więc nie rozumiem w czym macie problemy? Raz mu zaufacie, zrobi coś źle, spali się to narazie, cześć, pompa.

 

+++

Zauważyłem, że negatywne głosy dawają tylko osoby nie grające na serwerze, które opierają się na fakcie jego bana. Ja też nie gram tam, ale znam awera i uważam, że można mu jeszcze ufać. I nie było osoby w tym podaniu, która nie gra na tym serwerze, a dała mu głos na nie, nie biorąc pod uwagę tego bana.

 

@Omega

Dobra, jego drugą szansą było UB, które prędzej, czy później po resecie bansa by dostał. Ale no jeżeli spełnia wymagania (post na odrabianie warnów już napisał) to nie można mu dać tej jednej szansy?

Edytowane przez Porczop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się wypowiadam a nie gram, ale nie mogę się powstrzymać
Aver na admina to jakiś żart?
Dostałeś tu bana za Aima od mojej skromnej osoby na naszej sieci serwerów, a teraz piszesz podanie.
Po cudownym UB.
Sorry bardzo ale adminem może być osoba która zna regulamin i się do niego stosowała, a nie latała na czitach
 
@Edit

 

@Siwy

fakt każdy gdzieś czitował i tu się zgodzę, ale nikt kto czitował na danym serwerze nie chciał zostać adminem.

 

@Eviva

Masz w stu procentach racje Papku Ub nie dostał, tak samo jak Ajmi, Amfetamina czy Rewox, ale jakimś cudem Aver płaczek co o ub skomlał dostał. Jak dla mnie to już było chore, ale jego podanie to już szczyt bezczelności 

 

@Shady Czy ty się człowieku słyszysz? Co z tego że czitował ? To teraz niech każdy wejdzie sobie na serwer na Aimie zacznie grac i miejmy to w dupie. Bo po co ? To tylko czit. Dajmy jeszcze takiemu admina

 

 

Edytowane przez נαѕкιєя
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram na serwerze pozwolę sobie na wypowiedź tym bardziej, że owy kandydat był graczem serwera którym obecnie się opiekuję. 

 

Tak, więc awer jest dość pomocnym graczem, ale niestety uważam, że gracze którzy czitowali (tym bardziej na naszej sieci) nie powinni mieć żadnych rang związanych z 1.6. Gdybyś nie czitował to byłbym w 100% na tak, niestety jestem dość zasadniczy. Tak, więc jestem na nie, przykro mi. 

 

#edit. No.1

 

 

poza tym jak by patrzeć to każdy gdzieś czitował, nie ważne gdzie.. ale ważne że leciał na czitach. Także każdy to czit, a jednak adminuje na serwerach. 

 

Może i racja, ale nikt się do tego nie przyznał, a dopóki nie udowodnisz, to nie osądzaj. Poza tym wiemy, że awer czitował, bo bez przyczyny nie dostał bana i później sam się do tego przyznał. Dostał jakimś cudem UB, bo widocznie ktoś z wyższą rangą zadecydował tak, ale na tym powinno się zakończyć "dobroduszność". Niech się cieszy, że przynajmniej może grać, bo inni cziterzy lub permamentnie zbanowani np. Papku, takiej szansy nie dostali (chyba, że się mylę, to mnie popraw).

 

 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy mu się szansa, poza tym jak by patrzeć to każdy gdzieś czitował, nie ważne gdzie.. ale ważne że leciał na czitach. Także każdy to czit, a jednak adminuje na serwerach. 

Ja do avera nic nie mam, znam go bardzo długo od '13, zastrzeżeń do jego adminowania nie ma żadnych .. jak by ktoś nie pamiętał to kiedyś siedział na DR i wykonywał swoją pracę idealnie. Adminów na serwie potrzeba, a jeden mudzin który nadto przestrzega regulaminu nie zdziała wiele.

 

Hm jestem teraz na nie ponieważ:
- Braak u ciebie kultury,często wyzywasz innych graczy
-Warny
Admin powinien dawać dobry przykład...
Myślę ze jak nad tym popracujesz i ogarniesz te warny i będę na tak bo czesto cię widzę :)

Warny to nie jest powód abyś był takiego zdania, zresztą donator może za darmo w jednej chwili usunąć sobie warna, także coś jest? nie ma 

A z kulturą to jak? nie zauważyłem aby wyzywał, i też nie przypuszczam aby on kogokolwiek obrażał. 

 

Ja jestem na tak, ręczę za niego ;) 

Ogarnięty, doświadczony, i chętny pomocy ;) 

 

_______________________________@

..Wasze gatki, a założę się że mógłby adminować na naszych serwerach CS:GO , bo przecież nie czitował tutaj na 1.6, i nie mówcie że tego admina nie dostałby nigdy, bo jest to nie prawdą a to tym sami bardzo dobrze wiecie. Ile osób z naszych adminów się spaliło w 1.6 (już w randze admina)? Oczywiście mają szanse w cs:go , dlaczego? bo to inna gra, a czit to czit i tak. Czyli zaprzeczacie samym sobie. 

 

Omega a tobie coś pamięć odebrało? Ile ja jestem na sieci, tysiące ludzi poznałem i pare setek znam, a o dziesiątkach wiem przeważnie wszystko. 

I nie ważne kiedy to ja 'wróciłem' . jak bym odchodził na zawsze, ta sieć jest czymś i staram się o nią dbać ,.. ja wszystko widzę, nawet jeżeli ty mnie na forum nie widzisz. A awera nie znam od tych 2 dni,..  i sobie sam dokończ

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tam, ale uważam, że osoba, która posiadała bana na naszej sieci nie powinna mieć Administratora, więc jestem na NIE.

Zdanie zmienię jeżeli będziesz miał steama.

Co mi to da, większą pewność jako anty- cheat.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że czitował? Ja jestem tego zdania co wyżej, każdy był kiedyś odpalony, jak nie w bliższym czasie to kiedyś na pewno.
Co nie zmienia faktu, że dostajesz ode mnie NIE, za swój niewyparzony język. Nie obiecuj, że jeżeli dostaniesz admina, to się poprawisz...
Zacznij się poprawiać albo odłącz sobie mikrofon i bluzgaj do wyłączonego :).

_____________________________

MajuN Ja wiem, że jesteś jednych z tych co to oni nie są ideałami, ale uwierz, 80% ludzi odpalała się w całej swojej karierze CS'a bo 20% to dzieci, które nie mają pojęcia o cheatach.
Nie kwestionuję Twojej opinii na ten temat więc Ty nie powinieneś kwestionować mojej. Wszystko co mam Ci do powiedzenia i odnosząc się do Twojej wypowiedzi, gdyby adminami zostawali tylko Ci, co mają czyste konta od warnów, czy Ci co nie czitowali, to nie znalazłbyś ich wcale.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie gram już w 1.6 ale lubię się wypowiadać na wszelkie tematu więc przejdźmy do rzeczy.

 

Moje opinia na temat podania jest na Nie.

 

Oczywiście są zalety tego, że mógłby zostać adminem takie jak GT,mikro, czy nawet ten wiek na granicy, ale z tego co tu wyczytałem to jest nie do przyjęcia.

-Brak kultury osobistej i obraza graczy (opinia ludzi z serwera)

-Warny (wiadomo do odpracowania ale za darmo się ich nie dostaje)

-Brak steam

- I chyba najlepsza i najśmieszniejsza opcja, to używanie cheatów.

 

Rozumiem wszystko, można być słabym, można być przekotem ale żeby używać wspomagaczy do gier online to jest szczyt szczytów. Jeśli ktoś taki miałby reprezentować serwerownie classica jak Admin byłoby to z lekka dziwne.

 

A i jeszcze odwołanie do kolegi wyżej:

 

Co z tego, że czitował? Ja jestem tego zdania co wyżej, każdy był kiedyś odpalony, jak nie w bliższym czasie to kiedyś na pewno.
 

 

Następnym razem przemyśl coś z 2 lub nawet 3 razy zanim coś napiszesz, naprawdę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jestem na Nie, mimo że osobiście do Awera nic nie mam i uważam, że jest ogarniętym graczem, jak i użytkownikiem na forum, tak nie wyobrażam sobie go pełniącego jakąś wyższą funkcję na serwerze.

Dostał bana za czitowanie na naszej siec i to powinno go dyskwalifikować, uzyskał ub i może się znowu cieszyć graniem na serwerach cs-classic, ale admin który używał czitów, na jednym z serwerów na których posiada uprawnienia nie stawia sieci w dobrym świetle.

Decyzja oczywiście należy do opiekuna.

Edytowane przez Masek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Czitował na naszej sieci. Rozumiem że dostał UB dziwnym trafem lecz co z tego? Już bez przesady.

Twoje zachowanie na forum ostatnio nie było za fajne. Posiadasz 3 warny na forum.

''Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna''. Czy aby na pewno spełniasz wymagania? Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

 

 

 

Na nie.

 

@Porczop jego drugą szansą było UB i na tym powinno się zakończyć.

@Siwy - Donator jeden na msc. Na dodatek kultury jego nie widziałeś bo jakoś od 2 dni widze cie na forum :D

@To tak jak by ktoś ddosował forum niszczył forum i dostał bana. Po 2 tygodniach ub i może pisać na moderatora podanie. U mnie tak to wygląda.

@Awer rozumiem że warny odrobisz lecz składając podanie ja się trzymam wymagań. Nie wiem jak ty ale ja przed napisaniem podania bym warny usunął. Ja bym się cieszył że mogę grać na takiej sieci po banie. Na prawdę dostałeś ogromną szanse.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozwole i ja się wypowiedzieć :-D

Osobiście jestem na tak ponieważ ma micro,spędza czas na serwie nawet dużo z tego co ja widzę , składkę ma zapłacić czy tam zapłacił... :D wiek też na tak :D

Mowicie że czitowal hmmm... Ale czy to znaczy ze nie należy mu się szansa?? A pod wpływem nerw zdarzy się przeklnać a to jest normalne :)

 

Malolacik ode mnie meeeega plus :D

Edytowane przez Reniaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK:

 

1) Składka

2) Doświadczenie na podobnym stanowisku

3) Czas na serwerze

4) Ma warny i miał bana  , ale widać ,że się stara i można mu dać szanse

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dać mu szansę. Jest bardzo często na serwerze to że kultura to każdy na serwerze przeklina ile wlezie a awer naruszy kulturę raz na 10 zdań. Można przymrozyc oko na to ze kiedyś czitowal . Jestem na TAK żeby dać mu próbnego admina na 7-14 dni. Potem się zobaczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie,nw czy osoba która czitowała powinna pełnić stanowisko admina i może masz wiedzę jak odróżnić czitera ale ja jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności