Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na polaczka


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Maikelele

2.Nick admina/gracza który zawinił: Polaczek i admini

3.Admin/Gracz : Polaczek i admini

4.IP/SID oskarżanego:

5.Data i godzina: 16:45-17:00

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Logi

7.Opis sytuacji: A więc tak. Dostałem slaya od Polaczka za to,że jako CT przechowałem broń. Byłem sam na A, paka została zaplantowana na B. Ja z racji,że byłem sam i miałem awupke i wiedziałem,że nie ugram na 4-5 i rozbroję pakę to chciałem przechować a tu admin (prawdopodbnie polaczek bo jak wszedłem na serwer to był tylko on z adminów) i dostał od niego slaya za to,że nie chciałem rozbroić pakę mimo, że mu pisałem 2-3 razy, że PRZECHOWUJE. OCZYWIŚĆIE  nie zrozumiał i postanowił slaynąc. Ja nie wiem co tu się odpieprza. Nie tak zapamiętałem to FFA. Gdzie każdy admin coś robi a teraz ?! Teraz to jest 2-4 adminów aktywnych bądź nawet mniej. Reszta adminów ma gdzieś serwer bądź jak wejdą od czasu do czasu to jest porażka... Mimo,że nie gram cały dzień ale wątpie,że ludzie by kłamali w tej sprawie a słyszałem to od paru osób. Ja nie wiem co tu się stało ale ogarnijcie się ludzi z tym serwerem bo trzeba zrobić porządki. Tyle w temacie. 

 

 

 

 

My się Siwy nie rzucamy ktoś popełnił i błąd i chcemy wyjaśnić

 

 

W takim razie przepraszam bardzo Polaczka.Wybacz

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  §7.1. Celowe i przemyślane nie wykonywanie celów mapy (TT – paka znajduje się na końcu mapy i nie zdąży jej zaplantować przed upływem czasu.


             CT – Nie rozbrajanie paki z powodu chęci zachowania broni).


  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Art. 7. Prawa gracza na serwerze


 


 §7.1. Celowe i przemyślane nie wykonywanie celów mapy (TT – paka znajduje się na końcu mapy i nie zdąży jej zaplantować przed upływem czasu.


CT – Nie rozbrajanie paki z powodu chęci zachowania broni).


 


 


Parę razy zgłaszałem coś na u@ (gdzie był tylko polaczek), lecz zostałem zignorowany. Nie chciałem wcześniej pisać skargi, ale jak się okazuje to  nie tylko ja byłem poszkodowany.


Skarga jak najbardziej słuszna.


Edytowane przez KiToL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Hames mnie prosił o wypowiedź o adminach, więc się wypowiem.

 

Marta (Doktor hajs) jej GT: http://www.gametracker.com/player/%60doktor%20hajs.-/31.186.82.184:27691/w miare aktywna osoba, na serwerze ją widuję.

 

Ofensywa jego GT http://www.gametracker.com/player/Bad%20Boy|OfeNsywA%20%20%3AO/31.186.82.184:27691/na steamie ostatnio aktywny 5 dni temu, aktywnośc jego powalająca nie jest, jak widać po GT.

 

TaQ i Tymbarkowa pisali nieobecnośc (jerśli sie nie myle). Ale ogólnie o nich to ogarnięci ludzie, znają sie na tym co robią nie są zbyt poważni, da się z nimi dużo uśmiać. Fisch także pisał nieobecnośc (chyba przynajmniej na liście adminów pisze, że do wczoraj miał być nieobecny) o nim wiele nie napisze, mijaliśmy sie na serwerze, za dobrze go poznać nie zdąrzyłem.

 

Mały jego GT http://www.gametracker.com/player/Maly/31.186.82.184:27691/Goś w miare aktywny w ciągu tego miesiąca, jednak to co mnie dziś zaskoczyło to jego kultura, a raczej jej niedobór, przez mikro po zdenerwowaniu, ponieważ nikt go nie coverował gdy rozbrajał pake zaczął klnąć, nie wiem może miał zły humor, ale klnął dizś strasznie, a wcześniej zdarzyło mu sie obrażać graczy.

 

Fred jego GT http://www.gametracker.com/player/teraz%20fr3d%20wydyma%20was/31.186.82.184:27691/jest on w miesiącu aktywny, ten tydzień (podobnie jak małemu) nie wyszedł dobrze z aktywnością, ogólnie mówiąc (ponieważ go dobrze nie ponzałem) wydaje się być ogarniętym, sprawuje się w miare dobrze, żadnych " odpałów" u niego nie dostrzegłem.

 

BigK jego GT http://www.gametracker.com/player/BigK/31.186.82.184:27691/człowiek ogarnięty, z dobrym poczuciem humoru oraz co ważniejsze aktywny, odkąd ma admina jego kultura (której przed dostaniem admina prawie nie zauważałem) znacząco się poprawiła, już nie klnie nie wyzywa.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się na niego rzuciliście, to nie jest jedyna osoba na stanowisku admina która zachowuje się w ten sposób, zaś skarga jest na niego. 

Może coś powinniśmy zrobić? Bo większość adminów myśli że to właśnie obowiązkiem CT jest tuż po obronieniu BS'a rozplantowanie paki, a tak nie jest.

 

Cele mapy są proste :)

CT broni BS'ów 

TT plantuje pake 

 

Nie jest tak że CT ma jeszcze w dodatku obowiązkiem rozplantować pakę

Także nie wiem czy to polaczek musi karę ponieść, jak prawdopodobnie reszta robiła to samo.

 

Jeżeli macie wątpliwości co do moich słów to karola sie spytajcie, i wam wyjaśni że tak jak wyżej napisałem, jest w życiu a admin banujący/slapujący gracza za to że nie broi paki popełnia błąd. Była zresztą już taka sprawa, dla tych co nie wierzą możecie poszperać w dziale DD2 - archiwum, prawdopodobnie zatytuowany temat 'skarga' , zawęźli poszukiwania ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 16:45:59: [plmenu.amxx] Cmd: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" slap with 0 damage "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>"
L 07/22/2015 - 16:46:03: [plmenu.amxx] Cmd: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" slap with 0 damage "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>"
L 07/22/2015 - 16:46:03: [plmenu.amxx] Cmd: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" slap with 0 damage "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>"
L 07/22/2015 - 16:46:03: [plmenu.amxx] Cmd: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" slap with 0 damage "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>"
L 07/22/2015 - 16:46:05: [adminchat.amxx] Chat: "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>" chat " PRZECHOWUJE"
L 07/22/2015 - 16:46:07: [adminchat.amxx] Chat: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" tsay "PAKA"
L 07/22/2015 - 16:46:10: [adminchat.amxx] Chat: "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>" chat " na 6 ?"
L 07/22/2015 - 16:46:11: [adminchat.amxx] Chat: "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>" chat " mam isc ?"
L 07/22/2015 - 16:46:13: [adminchat.amxx] Chat: "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>" chat " ogar"
L 07/22/2015 - 16:46:17: [plmenu.amxx] Cmd: "teraz fr3d wydyma was<6413><STEAM_0:0:963692><>" slay "Maikelele<6421><STEAM_0:0:11000024><>"

Ja wbiłem minutę później na chwilę i poszedłem spać.

@Kitol Nie wiem kiedy co i jak pisłeś, ale mnie już chyba nie było na serwerze i nie kojarzę Cię z dzisiaj.

@Koala Temat dotyczył skargi na mnie, a nie Hames chciał wiedzieć co słychać u adminów FFa. Skoro komuś coś nie pasuje do ludzi z administracji to zapraszam najpierw do mnie na pw.


Admin według swojego uznania dał kicka za nie wykonywanie celów. Mogę z nim porozmawiać albo się wypowie tutaj.

Dodam coś od siebie, bo widzę, że niektórym pogoda zaszkodziła i przygrzało komuś. Nie znamy się od wczoraj i nie jesteście mi obcy, żeby pisać na mnie od razu na forum. Takie rzeczy załatwia się na pw,steam. Także się rozczarowałem. Nie pozdrawiam

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cele mapy są proste :)

CT broni BS'ów 

TT plantuje pake

skarga dotyczy czego innego :D

Powiem tak: Celem CT jest niedopuszczenie do wybuchu bomby na mapie - i co teraz? xD

 

Jest skarga dotycząca zachowania broni, to Kitol również napisał, że miał taki przypadek. Czy to atak.. czy przytoczenie innej sytuacji.. nie wiem.

 

Regulamin jest aktualny, niezmieniony, a administrator serwera każdą swoją decyzję podejmuje (powinien podejmować) właśnie w oparciu o punkty w nim zapisane. Gracz wiedział co robi, poinformował o tym administratora zatem tym bardziej nie rozumiem posunięcia ze strony Freda.

 

Według mnie skarga do przyjęcia, ale czy warto robić z tego podsumowanie administratorów bądź wytykanie błędów z przeszłości?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście skarga do przyjęcia, bo fred nie powinien go zgładzić. Upomnienie z mojej strony będzie.

Nie pasuje mi tylko, że ktoś wpieprza mi się ze swoimi racjami na "moje podwórko". Jamesa szczerze to g***no powinno interesować  jaka jest aktywność administracji i prosić o to Koalę. Ja od tego jestem.

Nie wiem również co miał na myśli Kitol, ale nie pamiętam żebyś ostatnio przebywał na serwerze. Może była sytuacja, że kiedyś pisałeś mi na u@, podasz datę,godzinę to poszukam. Nie zawsze muszę mieć cs'a odpalonego, zdarza mi się, że schodzę na pulpit.

Jeżeli ktoś masz jeszcze jakiś problem do mnie lub coś należy wytłumaczyć to walcie śmiało. W południe zamknę temat :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tą skargę mam dość. Chodzi mi oczywiście o to:

 

Ja nie wiem co tu się odpieprza. Nie tak zapamiętałem to FFA. Gdzie każdy admin coś robi a teraz ?! Teraz to jest 2-4 adminów aktywnych bądź nawet mniej. Reszta adminów ma gdzieś serwer bądź jak wejdą od czasu do czasu to jest porażka... Mimo,że nie gram cały dzień ale wątpie,że ludzie by kłamali w tej sprawie a słyszałem to od paru osób. Ja nie wiem co tu się stało ale ogarnijcie się ludzi z tym serwerem bo trzeba zrobić porządki. Tyle w temacie. 

 

 Po pierwsze.. http://www.gametracker.com/player/maikelele/31.186.82.184:27691/to jest Twoje gt Hames i widząc po tym ile grasz dziennie jesteś w stanie powiedzieć że admini nic nie robią?! Ze mają gdzieś serwer? Weź człowieku trochę ochłoń bo to mnie śmieszy.. Ja nie wiem czy Ty jak i ta część graczy która rzekomo narzeka na brak administracji na serwerze nie wiecie że jest OKRES WAKACYJNY i ludzie nie mają zamiaru 24 siedzieć na ffa bo tak i ciul... Każdy admin jest człowiekiem i własnie w tym okresie robi sobie przerwę od wszystkiego, wyjeżdża za granice bądź kij wie gdzie. Skoro masz aż tyle czasu, żeby siedzieć non stop, reagować na każde wezwanie zapraszam do złożenia podania a nie marudzenia bo grasz od kilku dni po kilkanaście minut i myślisz że wszystko wiesz. Ludzie zawsze gadali i gadać będą i tego nie zmieni nic. 

Skreślasz wszystkich prace za może maksymalnie 2 tygodnie słabszych dni, a nie widzisz tego ile wkładają pracy odkąd tu są. 

Najlepszym przykładem jest Koala i Marta, którzy mają tutaj admina NAJDŁUŻEJ. Zawsze na każde wezwanie wchodzą, pilnują porządku i nigdy jakoś nikt nie docenił ich pracy ale skrytykować łatwo przez to że powtórzę JEST OKRES WAKACYJNY I LUDZIE CHCĄ ODPOCZĄĆ OD WSZYSTKIEGO.

 

Trochę reali Hames. 

A tak na przyszłość, jeśli chcesz pisać skarge na małą aktywność administratorów na serwerze (Ty bądź ktokolwiek inny), proponuje pierwsze do zerknięcia tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/36364-lista-administrator%C3%B3w/gdzie jest jasno napisane, którzy administratorzy są nieobecni i do kiedy. 

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty się Kinga odrazu tak do niego spinasz bo co dal skarge na opiekuna? I dobrze jesli ma jakis problem to pisze a nie wieczne lizanie dupy kazdy kazdemu to ze jest opiekunem nie znaczy ze jest nietykalny... A słowa typu " zapraszam do złożenia podania " to jest dopiero smieszne... Kazdemu co sie na serwerze nie spodoba z adminami odrazu ma skladac podanie? takie jest twoje rozumowanie? MOze ty troche ochłon bo sie spinasz jakby skarga dotyczyla Ciebie. A to ze jest mala aktywnosc na serwerze adminow bo jest ich malo i sa wakacje to jest fakt i zamiast spinac dupe lepiej ta energie przeznacz nad mysleniem jak to naprawic....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ofensywa jego GT http://www.gametracker.com/player/Bad%20Boy|OfeNsywA%20%20%3AO/31.186.82.184:27691/na steamie ostatnio aktywny 5 dni temu, aktywnośc jego powalająca nie jest, jak widać po GT." Ofensywa Proszę Kinga nie wchodzi od kilkunastu dni na liście nie ma tego napisane.

 

 

"Mały jego GT http://www.gametracker.com/player/Maly/31.186.82.184:27691/Goś w miare aktywny w ciągu tego miesiąca, jednak to co mnie dziś zaskoczyło to jego kultura, a raczej jej niedobór, przez mikro po zdenerwowaniu, ponieważ nikt go nie coverował gdy rozbrajał pake zaczął klnąć, nie wiem może miał zły humor, ale klnął dizś strasznie, a wcześniej zdarzyło mu sie obrażać graczy." No proszę admin,który nie ma kultury i sam banuję za nią.

 

 

 

"Fred jego GT http://www.gametracker.com/player/teraz%20fr3d%20wydyma%20was/31.186.82.184:27691/jest on w miesiącu aktywny, ten tydzień (podobnie jak małemu) nie wyszedł dobrze z aktywnością, ogólnie mówiąc (ponieważ go dobrze nie ponzałem) wydaje się być ogarniętym, sprawuje się w miare dobrze, żadnych " odpałów" u niego nie dostrzegłem." Dotyczy skarga

 

 

Proszę Kinga ta trójka to połowa adminów bo inni są na urlopie i tu nie można mieć pretensji. Fr3d skarga tyczy właśnie go,Ofensywa nie widzę wpisanej nieobecności na tej "twojej" liście,Mały admin bez kultury, który banuje za to innych. 

 

Nie wiem ale czy Koala i Marta nie byli chwaleni przez ich pracę ? Koala był nie raz chwalony przez swoją robotę przez wszystkich nawet ludzi, którzy nie grali na FFA, Marta podobnie ale mniej. To że nie gram nie oznacza,że ja nie wiem co się dzieje na FFA bo po drugie nie raz ludzie mi pisali na steam "Wejdź na serwer zbanować typa, Masz admina ?,Ej wejdź na serwer zobaczyć typa" itp. Po drugie usłyszałem od paru osób,że na FFA jest zła sytuacja i to już spory kawałek czasu. Nie wiem czy wy zauważacie ale ten serwer "upada" i będzie coraz bliżej upadku i to nie tylko ja uważam ale wszyscy inni, którzy grali na FFA i mieli adminów i są nawet obecnymi graczami tego serwera to coś w ogóle znaczy bo dla mnie tak. Szczerze ja jestem zadowolony z tej skargi bo ktoś w końcu musiał coś napisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel czytamy cały temat, a nie jeden post

@James jeżeli już skończyłeś pouczać to miło mi. Skoro serwer tak bardzo upada to dziwne, że wciąż ma sporą aktywność jak na okres wakacji.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram jeszcze na chwilę. Fred ustosunkował się do tej sytuacji i opisał mi ją tak "

Siemasz, ostatnio trochę czasłu mało miałem, miałem mały wyjazd. Co do tej skargi dopiero zobaczyłem temat, więc sprostuje, gość stał chyba z 3 rundy po kolei na respie z awka i sie nie ruszał, o ile dobrze pamiętam zostało 3tt, jak zaplantowali dalej siedział więc jak dla mnie skarga powinna być odrzucona ;) nie mogię się wypowiedzieć w temacie więc pisze tutuaj

pozdro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie siedziałem tam 3 rundy ale zauważmy,że na forge tam gdzie jest resp jest BS więc pilnowałem bs i w tej sytuacji gsłdzie admin postanowił mnie slayąc chciałem przechować broń gdzie mam do tego prawo. Więc skarga jest słuszna bo pilnowałem bs a w tej gdzie paka została zaplantowana chciałem przechować bo byłem sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie za bardzo rozumiem zachowywania broni na ffa, a w Twoim przypadku gdzie stoisz na bsie respowym, zostajesz sam i tt podkłada pake na drugim bsie (przypominam, że jest ich 3-4) do którego masz bliziutko, a Ty postanawiasz zachować broń - no nie wiem ja tego nie rozumiem :P

więcej nie będę pisał bo uważam, że ta dyskusja w ogóle nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM PRAWO PRZECHOWAĆ BROŃ JEST TO W REGULAMINIE. Jeśli wiem,że nie dam rady zabić 3-4 wolę jednak przechować broń. 

 

 

Twój temat założony @Polaczek ja nie mam pretensji o kicka bo coś powiedziałem tu luzik ale mam o "slaya" którego dostałem nie słusznie

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności