Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


ruperd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie proszę o składanie podań.

Potrzebne mi jest 4/5 adminów dużo grających na serwerze.

Podanie piszemy według wzoru:

1. Nick:

2. Imię:
3. Wiek: 
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):
5. Mikrofon(Tak/Nie)
6. Składka(Tak/Nie):
7. Link do swojego GT**:
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zanim napiszesz podanie zapoznaj się z regulaminem !

Kto napisze 2 podania w ciągu tygodnia dostaje warna !

Edytowane przez rupєn ^.^
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Tyskie

2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): długo nie miałem już admina, ale myślę, że dobre 6-7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Zapłacę po wypłacie 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Tyskie/193.33.176.93:27015/  (Nadrobię w 101%. Nie miałem zbytnio czasu na grę bo pracowałem. Grałem wieczorami, jak miałem siłę jeszcze. Czasami nie dawało się grać, bo siedziało np. na serwerze kilka odpalonych dzieci i szkoda było rank sobie psuć, a od kąd gram, nie widziałem na serwerze nigdy admina, NIGDY.)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Kuba i mam skończone 17 lat. Uważam się za cichego i spokojnego człowieka, bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi do takiego stopnia, bym rzucał bluzgami. Oferuję bezinteresowną pomoc, każdej osobie niezależnie na wiek czy zachowanie, każdy z nas jest równy. Chciałbym wprowadzić porządek na serwerze, który jest niezbędny, bo od czasu kiedy gram, panuje praktycznie zawsze CHAOS, bo to tutaj ktoś gra na WH, a tutaj ktoś na AIM'IE, a to tutaj ktoś na SH. Jestem zorientowany i potrafię rozróżnić, czy ktoś ma odpalone "haksy", czy po prostu ma talent, bądź farci. Niezależnie na okoliczności, zawsze czytałbym u@ i prośby innych graczy, co do sprawdzenia kogoś. Starałbym się, wprowadzić wesołą atmosferę na serwerze i promować Cod'a, jak i całą serownie wśród znajomych. Mam przegrane prawie 2,700 h w cs-a steama,a na NS to byłoby około 3k :D 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:39538944 (Aktualnie gram na NS, ponieważ, główny komputer się zepsuł, a na tym laptopie (ma około 13 lat) jakoś CS 1.6 na steam się ścina i nie wiem czemu, a NS działa płynnie.)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Myślę, że spokojnie 3h, nawet więcej, czasami siedzę na pc, po 8-9h 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Południe / Wieczory (najczęściej 19/20 do 00:00)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Uuaa, dobre 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

NIE MAM KONTA NA FORUM TYLKO PO TO, BY ZŁOŻYĆ PODANIE PO ADMINA, PISAŁEM JUŻ Z RUPENEM TROSZKĘ NA GG. AKTYWNIE NADROBIĘ GODZINY JAK I POSTY, DAJĘ SŁOWO! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Tyskie

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): długo nie miałem już admina, ale myślę, że dobre 6-7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak

6. Składka(Tak/Nie): Zapłacę po wypłacie 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Tyskie/193.33.176.93:27015/  (Nadrobię w 101%. Nie miałem zbytnio czasu na grę bo pracowałem. Grałem wieczorami, jak miałem siłę jeszcze. Czasami nie dawało się grać, bo siedziało np. na serwerze kilka odpalonych dzieci i szkoda było rank sobie psuć, a od kąd gram, nie widziałem na serwerze nigdy admina, NIGDY.)

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Kuba i mam skończone 17 lat. Uważam się za cichego i spokojnego człowieka, bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi do takiego stopnia, bym rzucał bluzgami. Oferuję bezinteresowną pomoc, każdej osobie niezależnie na wiek czy zachowanie, każdy z nas jest równy. Chciałbym wprowadzić porządek na serwerze, który jest niezbędny, bo od czasu kiedy gram, panuje praktycznie zawsze CHAOS, bo to tutaj ktoś gra na WH, a tutaj ktoś na AIM'IE, a to tutaj ktoś na SH. Jestem zorientowany i potrafię rozróżnić, czy ktoś ma odpalone "haksy", czy po prostu ma talent, bądź farci. Niezależnie na okoliczności, zawsze czytałbym u@ i prośby innych graczy, co do sprawdzenia kogoś. Starałbym się, wprowadzić wesołą atmosferę na serwerze i promować Cod'a, jak i całą serownie wśród znajomych. Mam przegrane prawie 2,700 h w cs-a steama,a na NS to byłoby około 3k :D 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:39538944 (Aktualnie gram na NS, ponieważ, główny komputer się zepsuł, a na tym laptopie (ma około 13 lat) jakoś CS 1.6 na steam się ścina i nie wiem czemu, a NS działa płynnie.)

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Myślę, że spokojnie 3h, nawet więcej, czasami siedzę na pc, po 8-9h 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Południe / Wieczory (najczęściej 19/20 do 00:00)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Uuaa, dobre 7 lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

NIE MAM KONTA NA FORUM TYLKO PO TO, BY ZŁOŻYĆ PODANIE PO ADMINA, PISAŁEM JUŻ Z RUPENEM TROSZKĘ NA GG. AKTYWNIE NADROBIĘ GODZINY JAK I POSTY, DAJĘ SŁOWO! :)

 

Odpadasz z miejsca 448 min w cs 1.6 na cod 45k/1 godz na forum i 1 post zapraszam za 7 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:NeO :]

2. Imię:Kuba

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka(Tak/Nie):Nie teraz, jestem splukany :/

7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/NeO%20%3A%5D/193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Na imie mam kuba, mam niebieskie oczy i jasno-brazowe włosy. Kacham cs-classic to powinno wystarczyc.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:33597044

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: w wakacje 24/7 a rok szkolny weekendy.

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: weekend

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 8 lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

 

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zanim napiszesz podanie zapoznaj się z regulaminem !

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:NeO :]

2. Imię:Kuba

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka(Tak/Nie):Nie teraz, jestem splukany :/

7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/NeO%20%3A%5D/193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Na imie mam kuba, mam niebieskie oczy i jasno-brazowe włosy jeszcze moze będę je mial z rok i wypadną. Kacham cs-classic to powinno wystarczyc.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:33597044

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: w wakacje 24/7 a rok szkolny weekendy.

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: weekend

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 8 lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

 

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zanim napiszesz podanie zapoznaj się z regulaminem !

 

Przyjęty na okres próbny,masz 10 dni na wykazanie się.Pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NickBrakDanych
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
6. Składka(Tak/Nie): TAK
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/BrakDanych/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja ?  :) Z natury jestem bardzo uczciwym szanującym kulturę i wzajemny szacunek człowiekiem, respektuję nadane mi prawa i obowiązki, lubię karać za złe uczynki ale również bardzo lubię nagradzać za dobre uczynki. Nie znoszę oszustwa i nim się że tak brzydko to ujmę brzydzę, widuję na serwerze ludzi którzy zasługują na ową karę ale i również widzę ludzi godnych pochwał. Jestem bardzo sprawiedliwy i wyrozumiały każdą decyzję poprzedzam rozmową i ostrzeżeniami ;) w prawdzie nie mam zbyt wiele godzin na serwerze ani postów na forum lecz myślę że osoba o moim usposobieniu nadałaby się na stanowisko admina tak więc liczę na pozytywne słowo o mnie  :)  
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:20702020
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Łącznie około 5-8 godzin dziennie ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Obecnie gram różnie trochę rano, w południe, popołudniami i w nocy w tygodniu jak i w weekendy ;) na serwerze jestem codziennie  :) Pracuje mało i na dodatek z domu więc mogę być w każdych godzinach w każde dni i jak długo chcę na serwerze  :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6Łącznie około 6 Lat Wcześniej Non Steam teraz tylko Steam (14.3 godzin ostatnie 2 tygodnie) ( 489 godzin w grze na Steam) 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NickBrakDanych

2. Imię: Damian

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka(Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/BrakDanych/193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja ?  :) Z natury jestem bardzo uczciwym szanującym kulturę i wzajemny szacunek człowiekiem, respektuję nadane mi prawa i obowiązki, lubię karać za złe uczynki ale również bardzo lubię nagradzać za dobre uczynki. Nie znoszę oszustwa i nim się że tak brzydko to ujmę brzydzę, widuję na serwerze ludzi którzy zasługują na ową karę ale i również widzę ludzi godnych pochwał. Jestem bardzo sprawiedliwy i wyrozumiały każdą decyzję poprzedzam rozmową i ostrzeżeniami ;) w prawdzie nie mam zbyt wiele godzin na serwerze ani postów na forum lecz myślę że osoba o moim usposobieniu nadałaby się na stanowisko admina tak więc liczę na pozytywne słowo o mnie  :)  

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:20702020

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Łącznie około 5-8 godzin dziennie ;)

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Obecnie gram różnie trochę rano, w południe, popołudniami i w nocy w tygodniu jak i w weekendy ;) na serwerze jestem codziennie  :) Pracuje mało i na dodatek z domu więc mogę być w każdych godzinach w każde dni i jak długo chcę na serwerze  :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6Łącznie około 6 Lat Wcześniej Non Steam teraz tylko Steam (14.3 godzin ostatnie 2 tygodnie) ( 489 godzin w grze na Steam) 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

nadrób godziny na serwie i na forum. zapraszam za 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: BrakDanych

2. Imię: Damian

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka(Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja ?   :) Sprawiedliwość i kultura jest dla mnie najważniejsza, kodeks to rzecz święta trzeba o niego dbać i go przestrzegać. Troszeczkę o mnie: Uczciwość, Uczynność, Sprawiedliwość i Brak Obojętności na krzywdę innych to moje podstawowe cechy. Bardzo starannie wykonuje polecone mi zadania więc jako Administrator jestem w stanie obiecać szczerą i uczciwą pracę ;) 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Łącznie około 5-8 godzin dziennie ;)

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Obecnie gram różnie trochę rano, w południe, popołudniami i w nocy w tygodniu jak i w weekendy ;) na serwerze jestem codziennie   :) Pracuje mało i na dodatek z domu więc mogę być w każdych godzinach w każde dni i jak długo chcę na serwerze   :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Łącznie około 6 Lat Wcześniej Non Steam teraz tylko Steam (24.1 godzin ostatnie 2 tygodnie) ( 498 godzin w grze na Steam) 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

 

 

(Post dodany za zgodą i porozumieniem z Rupen^.^ więc proszę o nie dawanie mi warna)

 

Podania piszemy RAZ NA TYDZIEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Autor otrzymuje warna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: BrakDanych
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
6. Składka(Tak/Nie): TAK
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja ?    :) Zaradność, sprawiedliwość, wysoka kultura osobista, szczerość, odwaga, chęć doskonalenia siebie oraz chęć pomocy innym cechy myślę przemawiające za mną :) doświadczenie na serwerze juz jakieś tam mam ;) Pozytywne nastawienie i przestrzeganie kodeksów to te najmocniejsze moje cechy:) jestem w stanie obiecać godne reprezentowanie serwera i dbanie o niego jak i o jego graczy :)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Łącznie około 5-8 godzin dziennie ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Obecnie gram różnie trochę rano, w południe, popołudniami i w nocy w tygodniu jak i w weekendy ;) na serwerze jestem codziennie    :) Pracuje mało i na dodatek z domu więc mogę być w każdych godzinach w każde dni i jak długo chcę na serwerze    :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Łącznie około 6 Lat Wcześniej Non Steam teraz tylko Steam (24.1 godzin ostatnie 2 tygodnie) ( 498 godzin w grze na Steam) 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez BrakDanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: BrakDanych

2. Imię: Damian

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka(Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja ?    :) Zaradność, sprawiedliwość, wysoka kultura osobista, szczerość, odwaga, chęć doskonalenia siebie oraz chęć pomocy innym cechy myślę przemawiające za mną :) doświadczenie na serwerze juz jakieś tam mam ;) Pozytywne nastawienie i przestrzeganie kodeksów to te najmocniejsze moje cechy:) jestem w stanie obiecać godne reprezentowanie serwera i dbanie o niego jak i o jego graczy :)

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Łącznie około 5-8 godzin dziennie ;)

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Obecnie gram różnie trochę rano, w południe, popołudniami i w nocy w tygodniu jak i w weekendy ;) na serwerze jestem codziennie    :) Pracuje mało i na dodatek z domu więc mogę być w każdych godzinach w każde dni i jak długo chcę na serwerze    :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Łącznie około 6 Lat Wcześniej Non Steam teraz tylko Steam (24.1 godzin ostatnie 2 tygodnie) ( 498 godzin w grze na Steam) 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

Przyjęty pisz PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Kolortz

2. Imię:Krystian

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Składka(Tak/Nie):tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Jak już wspominałem nazywam się Krystian i mam 15lat.Pragnę zostać administratorem z bardzo wielu powodów. Spędzam na serwerze mnóstwo czasu poświęcam się Serwerowni i chciałbym móc jeszcze bardziej przysłużyć się do rozwijania sieci. Robie to, wszystko dla dobra sieci. Chciałbym, abyście dali mi szanse zaistnieć w szeregach jako admistrator.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):tak STEAM_0:1:14072124

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:4/7h

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: robocze-4/5 h weekend 6/7h

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: ok 3lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie

Edytowane przez sonia1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Kolortz
2. Imię:Krystian
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):tak
6. Składka(Tak/Nie):tak
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:
Jak już wspominałem nazywam się Krystian i mam 15lat.Pragnę zostać administratorem z bardzo wielu powodów. Spędzam na serwerze mnóstwo czasu poświęcam się Serwerowni i chciałbym móc jeszcze bardziej przysłużyć się do rozwijania sieci. Robie to, wszystko dla dobra sieci. Chciałbym, abyście dali mi szanse zaistnieć w szeregach jako admistrator.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):tak STEAM_0:1:14072124
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:4/7h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: robocze-4/5 h weekend 6/7h
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: ok 3lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie

 

Przyjęty na okres próbny 10 dni.

Pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kux

klaudiusz

19

dobre

tak

tak

nie mam ale ja będzie potrzeba to założę 

jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)

0:1:110035946

2 /6 h dziennie czasem więcej.

codziennie.

gram ok 7 lat.

byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kux
klaudiusz
19
dobre
tak
tak
nie mam ale ja będzie potrzeba to założę 
jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)
0:1:110035946
2 /6 h dziennie czasem więcej.
codziennie.
gram ok 7 lat.
byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

 

Brak wymagań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kux

klaudiusz

19

dobre

tak

tak


jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)

0:1:110035946

2 /6 h dziennie czasem więcej.

codziennie.

gram ok 7 lat.

byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kux

klaudiusz

19

dobre

tak

tak

http://olkc2a189.netvigator.com/kuxmafioza/

jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)

0:1:110035946

2 /6 h dziennie czasem więcej.

codziennie.

gram ok 7 lat.

byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

To jest 2 podanie w ciągu tygodnia.

Autor otrzymuje warna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kux
klaudiusz
19
dobre
tak
tak
http://olkc2a189.net...com/kuxmafioza/
jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)
0:1:110035946
2 /6 h dziennie czasem więcej.
codziennie.
gram ok 7 lat.
byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kux

klaudiusz

19

dobre

tak

tak

http://olkc2a189.net...com/kuxmafioza/

jestem spoko adminem byłem 5 razy 3 na zombie modzie 1 paintballu i 1 na zwykłym servie lubie grę zespołową i rywalizacje na tym servie gram wmiarę długo polubiłem go i co myślę że to ważne jestem na nim codziennie po ok 2/6 h czasem więcej więc jak by była taka możliwość to prosił bym o adma ;)

0:1:110035946

2 /6 h dziennie czasem więcej.

codziennie.

gram ok 7 lat.

byłem 5 razy ale 1 rok temu zrobiłem przerwę ale powracam do gry i od 2 miesięcy znowu gram.

Brak  wymagań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Masakra

2. Imię:wiktor
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Masakra/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem ogarnięty miałem tutaj admina przez dłuższy czasz bardzo dobrze znam amx i na pewno będę dobrym adminem 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Każdy wolny czas będę poświęcał na serwerze czyli tak około od 4h do 7h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: mogę wejść o każdej godzinie jeśli będą gracze grający nie zgodnie z regulaminem 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6-7lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Masakra

2. Imię:wiktor

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Składka(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Masakra/193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem ogarnięty miałem tutaj admina przez dłuższy czasz bardzo dobrze znam amx i na pewno będę dobrym adminem 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Każdy wolny czas będę poświęcał na serwerze czyli tak około od 4h do 7h

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: mogę wejść o każdej godzinie jeśli będą gracze grający nie zgodnie z regulaminem 

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6-7lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): TAK

 

Przyjęty na okres próbny 7 dni.

Pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zlo.

2. Imię:Krzysztof
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Około 10.09.15 albo szybciej
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Zlo./193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Siamnako mam na imię krzysztof mam 17 lat. Dlaczego ja ponieważ potrafie rozpoznać graczy którzy graja na czitach i byłem juz tu adminem. Jestem ogarnięty i bardzo dobrze znam amx
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5-7h dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: codziennie roano co 3h a noc okolo 4h
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zanim napiszesz podanie zapoznaj się z regulaminem !

Kto napisze 2 podania w ciągu tygodnia dostaje warna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Zlo.

2. Imię:Krzysztof

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka(Tak/Nie):Około 10.09.15 albo szybciej

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Zlo./193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Siamnako mam na imię krzysztof mam 17 lat. Dlaczego ja ponieważ potrafie rozpoznać graczy którzy graja na czitach i byłem juz tu adminem. Jestem ogarnięty i bardzo dobrze znam amx

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5-7h dziennie

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: codziennie roano co 3h a noc okolo 4h

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

 

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zanim napiszesz podanie zapoznaj się z regulaminem !

Kto napisze 2 podania w ciągu tygodnia dostaje warna !

 

Masz 2 warny.Odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:PumasS

2. Imię:Tomek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):5/10
5. Mikrofon(Tak/Nie)Nie
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.93:27015/top_players/?query=PumasS
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Skladam to podanie by wybic cheaterow na serwerze . Ostatnie co wchodze na serwer i nie ma admina to lataja oszusci z aimem lub wh.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Kilka godzin dziennie chyba ze mnie nie ma w domu
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: To zalezy przewaznie od 14:30 do 15:25 potem wieczorem od 20:00
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:PumasS

2. Imię:Tomek

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):5/10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Nie

6. Składka(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.93:27015/top_players/?query=PumasS

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Skladam to podanie by wybic cheaterow na serwerze . Ostatnie co wchodze na serwer i nie ma admina to lataja oszusci z aimem lub wh.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Kilka godzin dziennie chyba ze mnie nie ma w domu

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: To zalezy przewaznie od 14:30 do 15:25 potem wieczorem od 20:00

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2 lata

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

 

Brak wymagań, zapraszam za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: BronekLS
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:  16 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:   http://www.gametracker.com/player/Bronek_LS/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Można poczytać w poprzednim podaniu/podaniach PS: Sory za nieobecność na admina, ale miałem problemy z netem.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  1-5 h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  pon-pt od 18.00 - 22.00  sob - ndz 14.00 - 22.00
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: +2lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Miłego czytania. Pozdrawiam Bronek_LS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności