Skocz do zawartości

Żegnam


rafciu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pożegnać z tą serwerownią. To już 2 serwerownia z którą się żegnam. Spotkało mnie tu kilka nieprzyjemności. Również na poprzedniej. Nie czuję się na sił żeby tutaj dłużej z wami być. :(

Chciałbym podziękować za wszystko takim graczom jak:

 

Tymbarkowa x3

Splade

HardBoss

Power

-_-

LisekS

 

(za dobre słowo, za pomoc, za chwilę otuchy itp.)

 

Żegnajcie ;/

Edytowane przez rafciu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z użytkowników forum którzy robili 'coś' innego, co im wychodziło dobrze i przede wszystkim dla siebie, a ja to cenię. 

Rezygnujesz ponieważ sądzisz że ludzie mają do cb problem, zaskoczę Cię.. nie jesteś jedyny, zawsze jest taki napinacz który będzie miał problem do każdego, albo osoba która będzie te problemy robiła, i jesteś albo tym albo tym.. co dalej idzie masz osoby negatywnie nastawione na ciebie, i każdy ma ten problem. 

A najlepsze że to idzie wraz z rangą w górę ;) taki ja, ma więcej wrogów zapewne (nawet teraz, i w administracji) niż nie jeden z forum. A w dodatku, to nie jest kosa, lecz ta osoba ma po prostu problemy do mnie ;) Ale da się żyć, jestem tu od ponad 3 lat i nie mam zamiaru odchodzić bo pare osób szczeka do mnie. 

 

I tego samego Ci życzę, podoba się ? Zostań, bo robisz zajebistą robotę, a takich kreatywnych osób potrzeba aby sieć się rozkręcała. I mało zważaj na reszte

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności