Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Od dzisiaj otwieram rekrutacje na opiekuna serwera 4fun. Szukam osoby aktywnej, która będzie naprawdę zajmować się tym serwerem, organizować różne konkursy, po prostu dbać o ten serwer.

 

Wzór który należy wypełnić

Imię:
Nick:
Wiek:
Znajomość SM (nie jest to wymagane):
STEAM:
Mikrofon:
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Nick: Winchester
Wiek: 15
Znajomość SM:   tak
Steam: http://www.steamcommunity.com/id/xwinchester
Mikrofon: Oczywiście
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 2-3 godziny (czasem wiele więcej)
Doświadczenie:

Jestem administratorem na serwerze 4fun (CSGO), oraz w przeszłości byłem m.in kilka razy administratorem na różnych serwerach counter-strike 1.6.

Próbowałem również swoich sił tworząc sieci, a serwery dobrze się trzymały. Twierdzę tak, ponieważ osoby grające na serwerze nie narzekały.
Dlaczego ja: 

Jestem jedynym administratorem na tym serwerze. Zaproponowałem wiele poprawek jak i zmian na serwerze. Gram na serwerze praktycznie codziennie oraz próbuję jak najlepiej potrafię zachować na nim porządek.

Poświęcam się codziennie grając po kilka godzin na serwerze - jestem rozpoznawalny na serwerze, większość graczy wie, że jestem administratorem na serwerze.

Pomagam początkującym osobom z małymi problemami podczas gry na serwerze typu "Jak wyłączyć roundsoundy" itp. Jestem dosyć krótko na sieci, ale o serwer 4fun dbam od kiedy jestem administratorem dbam jak najlepiej potrafię.

Dotychczas nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga. Poprawnie posługuję się językiem polskim, dlatego w odpowiedziach na forum związanych z serwerem nie będzie błędów ortograficznych.

 

Pozdrawiam, ωιncнєѕтєr.

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Nick: Dubstep
Wiek: 17
Znajomość SM (nie jest to wymagane): Tak. (Jeszcze nie wgrywałem na sm jedynie na amxx) Lecz po otrzymaniu awansu automatycznie będe się uczył wgrywania na sm
STEAMhttp://steamcommunity.com/id/Dubstep_CSC, Steam ID: STEAM_1:1:32208552
Mikrofon: Tak.
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 1-5h
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Jestem Adminem na serwerach FFA 3 Mapy, DD2. Na serwerze Only dd2 jestem od jego powstania gdy jeszcze Nax był jego opiekunem (Oczywiście z przerwami). Przy powstaniu 4Fun byłem bardzo aktywny z magnetarem w sprawach  serwera np. pomagałem w sprawie wyboru map, pomgałem w wyborze pluginów oraz szukałem występujących błędów pluginów na serwerze. Z czasem moja aktywność spadła do 0 z powodów obowiązków szkolnych, pracy a nawet zdrowia. Wcześniej gdy grałem jeszcze w cs 1.6 Opiekowałem się serwerem BF2 aż do skutku zamknięcia sieci.
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Może i nie gram teraz na serwerze 4fun ale otrzymując pod opiekę serwer 4fun zobowiązuję się do natychmiastowej poprawy aktywności. Wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafie która można zaobserwować na serwerze dd2 na którym jestem adminem okoły chyba już rok a nie posiadam żadnej skargi. Myślę że Opiekun serwera DD2 czy nawet FFA 3 Mapy może potwierdzić moją aktywną prace na ich serwerach.

Edytowane przez Dubstep
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności