Skocz do zawartości

Pewna sytuacja ze streamu Pashy.


Porczop

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie podczas streama Jarka Pashy jeden z jego "widzów" (o ile go tak można nazwać) zaczął pisać do niego strasznie przykre słowa. Pisał tam, aby on, jego żona, oraz córka zmarły na raka oraz autyzm. Wszystko przez stracone skiny po obstawieniu VP na CS:GO Lounge. Co więcej na oczach Jarka można było zauważyć łzy. Mi się zrobiło go żal, a z takimi śmieciami to za nogi i na krzyż Nie pisałem tego w dziale CS:GO, ponieważ to bardziej pasuje tutaj. Proszę o wasze opinie.

Edytowane przez Porczop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepotrzebnie zrobiony filmik. Powinno to zostać szybko zapomniane. Wszyscy normalni wiedzą, że to jakiś dzieciak płaczący o skiny, albo zazdroszczący pashy. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebula płacze o skiny za 3...2...1... No co zrobić? Witamy w Cebulandii!

 

Dla zainteresowanych http://kwejk.pl/obrazek/2390709/pasha-placze-po-donacji.html(danke Jaskier)

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chore jest to, że za przegranie kilku pikseli ludzie życzą sobie na  wzajem śmierci...

To już się nazywa uzależnienie w stopniu krytycznym. Obstawianie meczy również jest poniekąd hazardem, a hazard bardzo często uzależnia, gorzej niż alkohol, wóda czy fajki. 

Tak do tematu, to naprawdę chamskie zachowanie.. no, ale cóż nie pierwszy raz coś takiego napotykam i nie ostatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całe to wprowadzenie skinów do cs:go było kompletnie niepotrzebne. Z jednej strony oczywiście było to celowe działanie valve aby z tego kosić pieniądze i jak widać daje to efekty jak sobie założyli.

Z drugiej strony przypomnijmy sobie czasy cs 1.6 ,gdzie nie było mowy o żadnych skinach i nie było sytuacji ,które są obecne teraz.

Obstawianie na cs:go lounge dla mnie powinno być od 18 roku życia i może to w jakimś stopniu ograniczyło by sytuacje o których wspominasz, lecz mając na uwadze valve to wątpie ,że czegoś takiego w ogóle się doczekamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawianie od 18? Przeciez Cs Go jest od 16, a to jest prawie 18. To, co pokazała ta osoba to szczyt głupoty. Jak to powiedział Jarek wszystko to co ma to właśnie jego żona i dzieci. Wszystko poszło o skiny. Pasza jest jedną piątą Virtusów, nie tylko on jest odpowiedzialny za porażkę. Przegrana to nic. Dużo osób przegrało skiny, fakt, ale chociażby przez to, że jest trochę rozpoznawalny zaangażował się w budowę placu. Wracając do tematu skinów. Pasza dostał skiny. Gdyby chciał, mógłby ich nie rozdawać, ale robi dużo losowań. Oglądałem kiesyś jego stream - wszedł, rozdał kosę i poszedł. To znaczy, że nie myśli tylko o sobie. Jeśli ta osoba, która postawiła skiny na VP i ich obwinia, to jest nienormalna. Mogła podtawić na drugą drużynę i nie byłoby problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności