Skocz do zawartości

Omega skarga


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : masziro
Data Zdarzenia : dzisiaj ~23
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Omega
Opis Sytuacji : dostałam warna za wypowiedź w podaniu omegi na admina ts3 z powodem "spamowanie" co prawda ktoś wyjaśnił mi, że to za nazywanie szanownego moderatora "łomegą", ALE NIE DOSTAŁAM OSTRZEŻENIA I NIGDY MI NIE POWIEDZIAŁ, ŻE NIE PODOBA MU SIĘ TAKA KSYWKA?

Teraz już przegiąłeś kumplu, chcesz się zemścić, bo dałyśmy ci głos na "nie"?  Nie obraziłam cię, napisałam samą prawdę, a to że masz modka nie daje ci władzy

Nie rozumiem dopisku pod warnem?

"1. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. 
Ostrzegałem dawno temu." Ostrzegałeś dawno temu? Nie przypominam sobie. Poza tym dajesz mi warna, za to, że dodałam do twojego nicku głupi przedrostek Ł?

Podejrzewam, że zamkniecie mi tą skargę, bo pokrzywdzony baranek czuje się z tym wszystkim bardzo bardzo źle, ale dla mnie to jest przesada

jeżeli ja mam za takie COŚ dostawać warna i jeśli masz zamiar wykorzystywać swoją władzę moderatora do tej "wojny" to gz gz klask klask klask

od niedawna udajesz, że jesteś święty i uważasz się za nie wiadomo kogo,a wiele osób to wie, że ty też powinieneś nie raz już być ukarany, ale jesteś modkiem to czujesz się ulgowo i na wszystko sobie pozwalasz ;)

 

@edit jeszcze coś

Kiedyś nie przeszkadzało ci określenie "łomega", ale teraz po prostu chcesz się zemścić, wykorzystujesz swoje przywileje i wyszukałeś po prostu byle powód, żeby się odegrać

 

 

pozdrawiam forum ))

Dowod :  http://forum.cs-classic.pl/topic/37098-omega/#entry225258   i mój warn

 

 

i tak tego nie wygram, ale co tam

 

 

@omega

 

no dobra, podostawałam bany i warny, ale to za bezsensowny post i za rzekomą prowokacje

ale nie za głupi przedrostek Ł?

 

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co się unosisz? 

 

Pamiętasz jak dostałaś warna i nie mogłaś się przyznać że popełniłaś błąd? Ty z natalją wbijaliście na forum i spam był na Shoutboxie ''Łomega'' itd itd. Ostrzegałem Ciebie natalje i evive. Eviva przestał to robić i się ogarnął ale wy dalej dziecinne zachowanie.

Jeszcze za te prowokacje bloka dostałaś i warna za wypowiedź w reckach filmu

Dobrze wiedziałaś że nie chciałem abyście tak pisali. No cóż ostrzezenie się nalezy jak dla mnie.

Zawsze mi to przeszkadzało wiec teraz nie zmyślajcie ja was proszę.

 

''Łomedzix stażnik forum'' - za to również był warn.

klask klask

 

@Nidy na to nie zwracałem uwagi? Zapraszam eviva do rozmowy :)

@Złota trójca czekam na wasze wypowiedzi. Hames nie wiesz co się działo to się nie wypowiadaj. Dobre argumenty.

@Wasze myślenie: Głos na nie - Warn/ Hames jakoś warna nie dostał :<

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc dałeś im warna za to,że były na nie. Nie zwracałeś im uwagę NIGDY I TO POWTARZAM NIGDY. Tobie to się akurat jeszcze podobało.Prawdę mówiąc prawie nikt cię nie lubi i uważa,że jesteś "poj*bany" i uważa to sporo liczba osób.Dla mnie one dostały warna niesłusznie bo nie dostały za "łomega" gdzie tobie to nigdy nie przeszkadzało i teraz dostały warna po zamknięciu twojego podania na admina ts3 gdzie były na nie. Przypadek? Nie sądzę.Ty po prostu jesteś mściwym człowiekiem i taka jest prawda.

 

 

Ja nic nie widziałem? Sorry byłem z nimi wtedy na ts i widziałem cały SB.

 

 

a bo dlaczego ja nie dostałem warna a ponieważ nie mogłeś się do mnie doczepić i jakbyś mi dał warna to byś nie miał rangi i szczerze i tak powinieneś stracić rangę

 

 

Naxiu to jest zemsta za to bo on wcześniej widział post Natalii i nie dostała warna i dopiero wtedy dostali jak podanie zostało odrzucone jest chamsko napisał do mnie by im przekazał zaraz po odrzuceniu. Przypadek?!

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przesada, nie chodzi już o tego warna tylko o zachowanie. DAL WARNA PO WYPOWIEDZI W PODANIU NA NIE. Dlaczego? Bo nie dostał rangi o którą sie starał. Zero dystansu do siebie, jesteś irytujący, mściwy, za prawdę karasz. Nagle boli Cię "Łomedzix"? Powiedz, gdzie ty mnie ostrzegaleś? Kiedy? Warn to warn, ale wykorzystujesz swoją rangę i szukasz na SILE by karać. 

 

Zwracałeś mi uwagę za CAPS LOCKA (zero logiki bo w regulaminie nic nie ma)

Za zachowanie rownież

Karałes za spam (przyjęłam karę)

 

 

Ale teraz to takie oczywiste, że chciałes sie zemśćić. Straciłes mój szacunek juz totalnie i nie będę sie bała tego okazywać.

 

 

#Masek, proszę o liczbę pojedynczą. Ja nie walczę o zdjęcie warna. Ja nie gadam z omegą, nie czytam za często sb a tym bardziej nie gadam z Martą o forum i warnach... Nie miałam pojęcia o tym, że to go wkurza. Jak wchodziłam na ts i mówiłam "czesc łomega" on mi odpowiadał (pisal) to samo. 

 

#MAsek to moje słowo na Twoje. Jeżeli Omega mi przypomni kiedy mi mówił, ze nie lubi to go przeproszę. 

Edytowane przez natalja
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Nidy na to nie zwracałem uwagi? Zapraszam eviva do rozmowy  :)

@Złota trójca czekam na wasze wypowiedzi. Hames nie wiesz co się działo to się nie wypowiadaj. Dobre argumenty.

 złota trójca hmm... złoty moderator?

 

hames bardzo dobrze wie co się działo 

 

dobra, słuchaj )

 

bezpośrednio do mnie nic mi nie powiedziałeś o żadnym zakazie mówienia do ciebie "łomega" 

 
przed chwilą na steamie z evviva
 
Marta <N3: przypominasz sobie, zeby omega upominał mnie, ze jak jeszcze raz do jego nicku dodam przedrostek "ł" to dostane warny?
Evilness?: on mi to mowil
Evilness?: ale nie tobie.. xD
 
no właśnie, coś ci się już poj*bało chyba w głowie xd nie ostrzegałeś mnie i nie oszukujmy się, każdy kto na to spojrzy domyśli się, że zrobiłeś to z zemsty i wyszukałeś byle z dupy powód o głupie przekręcenie nicku
 

 

 

@Wasze myślenie: Głos na nie - Warn/ Hames jakoś warna nie dostał :<

bo nie znalazłeś u niego powodu do przyczepienia się, ale ewidentnie widać, że bolą cię te negatywne głosy

 

@naxiu

ale czy ja proszę o zdjęcie tego warna? mam go gdzieś i wcale nie wmawiam sobie, że to zemsta, bo na to wygląda

tak czy siaaaaak - ja upomnienia nie dostałam

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to powiem tylko tyle że wasz tok rozumowania idzie w 1 stronę, tą samo, dostałaś warna za słowo Łomega nie za to że napisałeś w jego podaniu na nie, nawet nie wiem czemu tak każdy myśli żenadix poziom 700, Sam na ts mówił ze nie lubi jak się go w ten sposób przedrzeźnia, więc jak dlamnie to nie umiesz przyjąć powodu za który tak naprawdę dostałaś warna i sobie wmawiasz że to zemsta 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że sam pisałem do omegi "Łomega" i tylko dlatego, że mu to przeszkadzało, tak jak omega napisał Eviva też to robił i nie róbcie już niepotrzebnego spamu, bo wiedzieliście bardzo dobrze, że omegę to denerwuje. 

Pisał o tym nie raz na sb, możecie mówić że tego nie widzieliście, ale Mashiro sry to było wtedy jak dostałaś warna za recenzje filmu, więc niemów że nigdy was nie ostrzegał.

Wiadomo, że za omegą nie przepadacie jak zresztą wiele innych osób, ale jeśli piszecie coś co go obraża liczcie się z konsekwencjami. 

 

@ps. Nie bawcie się już w PiS i nie szukajcie na siłę spisku, popełniłaś błąd "weź to na klatę" i się przyznaj. 

 

 

 

Jedna sytuacja, że przeszkadza omedze zmienianie nicku (wycinek z sb / gość = omega).

Na SB mówił o tym więcej razy, ale w takim spamie nie będę tego szukał.

Tutaj akurat mówi do Evivy, ale widać że mu to przeszkadza, więc nie wierze że wam tego nie powiedział w momencie jak sami to robiliście. (mówię o Natalii i Hamesie)

Akurat jeśli chodzi o Mashiro*, to była na sb jak omega to pisał, do tego dostała wcześniej za to warna, więc nie rozumiem tutaj waszego żalu.

 

Gość (20 czerwiec 2015 - 22:59)@Evviva L'arte! Ty dobrze wiesz i ja Ci tego nie muszę pisać. Lecz słabe to jest.  

Gość (20 czerwiec 2015 - 22:58)@Evviva L'arte! Odczep się od mego nicku. Nie zmieniaj go

Edytowane przez Masek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałam okazję być na sb ale nic nie pisałam tylko czytałam i jakby nie patrząc wyzywacie Omegę od "Łomegi, Łomedzixa" czy jeszcze inaczej... Wedle mnie to jest w ogóle dziecinne zachowanie a dostałaś za spam bo faktycznie na SB ten spam był. Moderator jest po to żeby pilnować porządku, a nie słuchać jak ktoś go hmmmm... prowokuje, mnie np. prowokuje takie gimbazjalne pisanie i popieranie jeden drugiego tymi samymi argumentami. Dużo osób nie lubi Omegi? Za co? Za styl bycia i za dobre myślenie czy za to że wam rozdaje warny? Bo wobec mnie jest w porządku i nigdy na niego nie narzekałam. Nie sądze też żeby dawał warny za to że ktoś mu dał podanie na nie. Jeśli ma olej w głowie, a moderatora ma więc chyba można ten temat pominąć bo bez przyczyny go nie dostał... Faktycznie ja bym się nie pchała po ostatnim incydencie w admina ts bo dobrze wiemy co się tam wyprawia ale w to wnikać nie będę bo to nie jest temat od tego... Podsumowując warn był słuszny i weźcie w końcu dorośnijcie bo naprawdę czasami jak czytam sb i widzę co po niektórych(nie będę pisać kto) to aż szkoda słów... Może dlatego ludzie mało na nim piszą i w ogóle na forum przesiadują. 

Edytowane przez Shanell
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w tej sprawie jest następujące, Omega niejednokrotnie ostrzegał mnie, że sobie nie życzy żebym go nazywał Łomegą/Łomedzix'em itp itd. Marta dostałaś warna już za jedno wykroczenie a mianowicie: 

pre_1438121422__lomega.jpg

Wiadomą rzeczą było, że sobie on tego nie życzy. Nie pamiętam już czy podczas tej zadymy pisał coś, ale zakładam, że tak, bo skoro dał ci warna.. to samo powinno dać ci do myślenia. 

Omega jest cwany, ale jest też moderatorem i wie jak wykorzystać swoje możliwości żeby kogoś stłamsić. Dobrze wiemy jaki jest na ts3 a jaki na forum, na forum nie mam mu nic do zarzucenia, ale na ts3 zachowuje się po prostu karygodnie. Wiedzą to wszyscy uczestnicy tej pseudo-dyskusji której nawet nie chce mi się czytać, bo jest późno i troszkę oczy mnie bolą. 

W skrócie, Omega dał ci warna za "Łomedzix" co powinno dać ci do myślenia, mnie na SB 2 - 3 razy upominał (lecz mogłaś tego nie widzieć) żebym przestał i dałem sobie spokój. Dowód dostarczyłem na górze. 

Dla mnie sprawa jest jasna, jak chcecie się na nim odegrać nie róbcie tego na forum tylko poza siecią. Tutaj on ma władzę i miał prawo dać ci warna, bo to, że nie ma dystansu do swojej osoby to wiemy. Lecz ma prawo nie mieć, w końcu każdy użytkownik forum ma prawo czuć się swobodnie tak? 

Nie stoję po żadnej ze stron, żeby nie było, liczę tylko Marta, że nie popsują się pomiędzy nami stosunki, które panowały do dziś. 

Co zrobisz z tą skargą Karol twoja rzecz, twoja sieć ja swoje powiedziałem.

p.s. Następnym razem niech mi 3 osoby nie spamuje na steam o głupotę tego typu, bo to jest naprawdę irytujące. JEDNA WIADOMOŚĆ Z RZECZOWYM PRZEKAZEM WYSTARCZY. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności