Skocz do zawartości

ESL: OFICJALNE TOP 10 DRUŻYN W CS GO


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna, zatwierdzona lista TOP 10 drużyn w CS GO.


LISTA:
1. fnatic - SZWECJA
2. Virtus.pro - POLSKA
3. Natus Vincere - WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW
4. EnVyUs - FRANCJA
5. NiP - SZWECJA
6. TSM - DANIA
7. Cloud9 - USA
8. Titan - FRANCJA
9. CLG - USA
10. dignitas - DANIA
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest ogólna lista drużyn? Jak dla mnie Vp nie powinno być ba 2 miejscu, w tym roku wygrali może 2 turnieje i to tyle, TSM i NV powinno znaleźć się w top3 bo na to zasługują a co do fnatic to boostmeister i everythink is wiadome 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest ogólna lista drużyn? Jak dla mnie Vp nie powinno być ba 2 miejscu, w tym roku wygrali może 2 turnieje i to tyle, TSM i NV powinno znaleźć się w top3 bo na to zasługują a co do fnatic to boostmeister i everythink is wiadome 

Tak ogólna, dla poprawki. 

 

Virtus.pro wygrało 4 turnieje i było bardzo często na wysokich miejscach. 

Navi wygrało 3 turnieje i głównie było na miejscach też wysokich, ale znalazło się kilka razy na niemal ostatnich miejscach

TSM wygrało 4 turnieje, było na wysokich/ średnich miejscach, ale w kilkunastu turniejach nie brało w ogóle udziału bo nie zakwalifikowali się na turnieje. 

NV wygrało 3 turnieje, było kilka razy na wysokich miejscach, klika razy na średnich, ale zdarzyły się tez 2-3 gdzie byli dosłownie ostatni, no i też podobnie jak TSM nie brało udziału w dużej ilości turniejów co ich dyskwalifikuje z wyższych miejsc.

 

Ranking jest przemyślany i zrobiony jak najbardziej prawidłowo. Każdą drużynę mogę tak dokładnie wytłumaczyć :)

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiadome ale na jaką skale były poszczególne turnieje?, jak dla mnie to w tym roku VP jeszcze nic nie osiągnęło, poczekajmy na Colonie, może coś zrobią 

Edytowane przez naxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiadome ale na jaką skale były poszczególne turnieje?, jak dla mnie to w tym roku VP jeszcze nic nie osiągnęło, poczekajmy na Colonie, może coś zrobią

Turnieje, są podzielone na TIERY. VP wygrało 2 turnieje TIERu 1 więc, nie pisz, że nic nie osiągnęło, bo np ESEA jest jednym z najważniejszych turniejów. Nawet Fnatic wygrywając DH summer, wygrało ten turniej, ale DH Summer jest mniej ważny i jest turniejem TIERu 2.

 

Nie wygrało 'majora', ale to nie zmienia faktu, że osiągnęli sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności