Skocz do zawartości

Problemy z amx


BigK4812

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokładnie odczułem ten problem komunikat pojawił mi się już 2x ze zostałem zbanowany permanentnie, bez ss'ow. Jak kolega wyżej opisał robił ssy innemu a inny dostał. Wszystko jest ok. mogę wchodzić do gry i grac ale moja prośba by zobaczyć w czym problem.

 

Pozdrawiam,

eM90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Już od jakiegoś czasu są błędy i nie można zrobić ss albo zbanować w moim przypadku tak było. Tak samo sytuacja ,która opisał BigK ,której byłem świadkiem. Coś trzeba naprawić.

Edytowane przez Pontomeister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez potwierdzam to co wyzej pisali. Ss'ow wgl nie da sie zrobic, nie ma tego podzialu jesli chce sie zbanowac nieobecnego gracza itp.

Proponuje usunac cale amx i dodac je na nowo skoro reset serwera nic nie dal.

 

Dobrze.by byle jesli opiekun szybko sie z tym uporal bo jedan coraz wiecej odpalow wbija, my jako admini nie.za duzo mozemy zrobic a w sumie gracze pozniej po nas sie wyzywaja.;x

oczywiście wszystko w granicach rozsadku, polaczek jak znajdziesz czas zajmij sie tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano problem został zgłoszony do Karola, lecz niestety nie wiemy jak długo to potrwa. Ja osobiście nie mogę nic z tym zrobić, bo po pierwsze nie mam uprawnień aż takich, a po drugie nie mam pojęcia więc nie chciałbym narobić większych szkód niż są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności