Skocz do zawartości

skarga TheMachwes


ZabityZaBity

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : ZabityZaBity
Data Zdarzenia : 09.08.15
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: TheMachwes
Opis Sytuacji :  nie zgadzam sie z decyzja machwesa dotyczaca mojej skargi

 

"Po pierwsze mimo że złożyłem rezygnacje nie został zdjęty mi admin, ale nie o to chodzi. Napisałeś do Esme "Dlaczego ta lajza nie gra" napisałem do ciebie "kultura", a ty nic z tego sobie nie zrobiłeś i zacząłeś mnie obrażać wykopałem cię. Potem zacząłeś mnie wyzywać od pajaców i łajz, znowu cię upomniałem. Może dla ciebie łajza i pajac to nie są obraźliwe słowa, ale mnie one obraziły, nie wiem jak Esme."

 

Napisałeś do Esme "Dlaczego ta lajza nie gra"- nie napisalem do esme  pisalem ciagle z adkiem gadalismy na gg wszedlem na serwerm i chcialem kontynuowac z nim rozmowe ale nie stety nie moglem.

napisałem do ciebie "kultura"-to prawda ale zlalem to bo ani raz nie przeklnalem ANI RAZU NIE ZWROCILEM SIE Z SWOJA ROZMOWA DO ADMINA OD KTOREGO DOSTALEM BANA ANI RAZU

a ty nic z tego sobie nie zrobiłeś-bo zachowywalem sie grzecznie jak zwykle z reszta

i zacząłeś mnie obrażać wykopałem cię-szkoda ze tego nie wstawil na ss nie pisalem nic wiecej niz "lajza" "pajac" nie wyzywalem go

Potem zacząłeś mnie wyzywać od pajaców i łajz- to ja juz nie rozumiem jak ja go wyzywalem przedtem? UZYWALEM 2 SLOW PAJAC LAJZA ktore nie sa wyzywiskami

Może dla ciebie łajza i pajac to nie są obraźliwe słowa, ale mnie one obraziły, nie wiem jak Esme."-nie mogly ich urazic slowa ktore nawet przez niektorych sa uwazane za pieszotliwe

 

mam nadzieje ze bedziesz wiedzial jaka jest roznica miedzy slowami POGARDLIWYMI a OBRAZLIWYMI

Dowod :http://forum.cs-classic.pl/topic/37481-skarga/

 

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to słowo, które może urazić GRACZA bądź ADMINA, mnie by to na przykład uraziło, tak samo jak słowo "debil", czy nawet "jesteś rudy" (Choć nie wiem co jest w tym słowie "rudy" xD), ale mnie by to obraziło- łajza - może być obrazą tzw. żula ( łajza, nie ma do czego dążyć w życiu, można powiedzieć, że jest nikim), Pajac- moim zdaniem obraźliwe, może mówić o głupocie innej osoby. Osoba tak nazwana może czuć się urażona, następnym razem PISZ DOKŁADNIE DO KOGO SIĘ ZWRACASZ, bo sądzisz, że do Adka, zdecyduj się do kogo. Raz do Adka. raz do Esme...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem zacząłeś mnie wyzywać od pajaców i łajz- to ja juz nie rozumiem jak ja go wyzywalem przedtem? UZYWALEM 2 SLOW PAJAC LAJZA ktore nie sa wyzywiskami.

Może dla ciebie łajza i pajac to nie są obraźliwe słowa, ale mnie one obraziły, nie wiem jak Esme."-nie mogly ich urazic slowa ktore nawet przez niektorych sa uwazane za pieszotliwe.

 

No Zabity tym razem się z tobą nie zgodze słowa pajac i łajza mogą kogoś urazić skąd wiesz że nie obraziłeś jakiegoś gracza.

 

Co do tych słów to można nawet ankiete zrobić i obstawiam że minimum 80% użytkowników uzna je za obraźliwe.

 

Ban słuszny a to zmniejszenie do 3h też pomyśl przez 3 godziny niebedziesz ślęczał przed kompem i oczu psuł i dostaniesz lekcje na przyszłość

Edytowane przez OptimusPrim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu musisz zrozumieć, że słowa typu pajac, łajza kierowane w stronę kogokolwiek nawet w żartobliwym żargonie mogą być odebrane jako obraza. Serwer to nie jest bar, czy też inna wiejska karczma gdzie możesz sobie tak nazywać adminów/graczy. Chociaż z drugiej strony ban na 24 godziny to jest przegięcie. Rozumiem gdyby ktoś kogoś tak ciągle nazywał, ale sam fakt ban 24h? co innego gdyby użyto takich epitetów jak ku.. chu.. itp itd. Ja bym zbanował za to maks na 30 minutek.

Szczerze mówiąc to myślałem, że w tej skardze odniesiesz się do tego tematu: http://forum.cs-classic.pl/topic/37446-skarga/bo to jest prawdziwą parodią, ale.. to już nieważne. Po prostu obraziłeś kogoś, nawet jeśli to było "dla żartów" to obraziłeś a ty jako gracz/zawieszony admin musisz dawać przykład innym. 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że masz 18 lat taki ciężko kapujący jesteś? Nie, nie napisałeś pajac 2 razy pisałeś to minimum 5 razy ,okej co do długości bana przesadziłem przepraszam. Kiedy zrozumiesz że łajza i pajac to są obraźliwe słowa? Według mnie ta skarga nie ma sensu.... , tylko to jest nabijanie postów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zostało to już wyjaśnione. Skarga jest niesłuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności