Skocz do zawartości

INFORMACJA: CS GO (nowy silnik, nowe rendery, hitboxy) [PRZYSZŁOŚĆ]


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Valve ogłosiło informacje, że możliwe (NIE NA PEWNO, ALE JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ), że Counter- Strike Global Offensive jak i Dota2 zostaną przeniesione na nowy silnik od Valve [sOURCE 2].

Wiąże się to z nową grafią w CS GO, lekko zmienionymi re-coilami, nowym renderem, nowymi wymaganiami, nowym systemem hitboxów.

Ma występować nowy system hitbox. Prawdopodobnie nie będzie wstępował już tick-rate 64 / 128, tylko jeden stały 1000 jak hitboxy w CS 1.6.

W zamian za to do CS GO mają zostać wprowadzone turnieje International jakie są w Dota2. Turnieje będą miały po ponad kilka milionów puli.

NIE WIADOMO KIEDY TO NASTĄPI, WIĘCEJ INFORMACJI NIE ZOSTAŁO UDOSTĘPNIONE.



PRZYKŁADOWY SCREEN SOURCE2:





Ode mnie: * Taki update bardzo na +++, ale zastanawiam się czy Valve nie dogadało się z Microsoft. Jeżeli source 2 będzie wymagać DX12 to rip, bo tylko WIN 10 obsługuje DX 12 :D
*Pamiętajcie, że nie wiadomo jak to naprawdę będzie wyglądać :) Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam to od czsów ulepszania cs go mowa była że dużo rzeczy ma być podobne jak w 1.6

-recoil

-hitboxy

i itp.

 

Z jednej strony dobrze ale z drugiej dupa.. taka zmiana będzie dla nich dotkliwa, bo nie każdy gracz dysponuje sprzętem co win 10 i dx12 pociągnie, pomijając fakt że karta graficzna co ciagnie dx 12 jest w cenie nowego kompa dobrego (gtx 980/980ti) więc sporo osób albo wróci do 1.6/source lubw cod'a będą grać.

 

Lista kart graficznych co obsluguja dx 12

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-radeon-nvidia-geforce-zgodnosc-kart-graficznych-directx-12.html

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem laptopa kilka dni temu i chciał mi się sam z win 8.1 do 10 aktualizować ale po prostu nie chciałem.

Więc myślę że moja karta pociągnie to jakoś. 

Ale na prawdę wątpię że zrobią taki ruch bo na prawde dużo graczy by stracili. Pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności