Skocz do zawartości

[FFA] Propozycja nowej mapy


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pisałem dużo razy aby wprowadzić nowe mapy i robić ankiety bo większość serwera nawet na forum nie zagląda a jeśli ktoś tutaj napiszę że powinien zostać stary map cycle to co na to te 20 ludzi które gra codzinie albo więcej się przewinie co nową mapę robić ankietę i założyć temat i wstawiać wyniki. Na koniec tygodnia zrobić podsumowanie i się okaże co zostanie co nie. Jest trochę z tym roboty ale jaki inny sposób jest aby poznać opinię ludzi który nie wchodzą na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego można zaminić mapy 

np.

cabble za forga

cpl_mill za tuscana

Zawsze jakieś nowe mapy :)

 

Ale ja bym sie upierał przy dodaniu map takich jak proponował @Pontomeister 

Zmienianie map z takiej samej na prawie taką samą jest trochę bezsensu xD. Niby jakaś nowość, ale "taktyki" graczy i tak będą te same. Będą chodzić tak jak chodzili na tych mapach.

 

Dodał bym mapę vertigo, blue, westwooda lub kabula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienianie map z takiej samej na prawie taką samą jest trochę bezsensu xD. Niby jakaś nowość, ale "taktyki" graczy i tak będą te same. Będą chodzić tak jak chodzili na tych mapach.

 

Dodał bym mapę vertigo, blue, westwooda lub kabula.

Nie wiem czemu się powtarzasz i mimo upomnień gadasz o tym westwoodzie tak samo o kabulu też była wzmianka czytasz stare posty w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to twoja mapa widziałem parę komentarzy krytykujących twoją mapę i trochę się z nimi zgadzam jeden bs to nie jest na ffa ale fajna propozycja ale nie wgramy mapy która jest ledwo stworzona 

Edytowane przez BigK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to twoja mapa widziałem parę komentarzy krytykujących twoją mapę i trochę się z nimi zgadzam jeden bs to nie jest na ffa ale fajna propozycja ale nie wgramy mapy która jest ledwo stworzona

Na mapie są 2 bs-y ;)

Gdzie widziałeś te krytykujące komentarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie są 2 bs-y ;)

Gdzie widziałeś te krytykujące komentarze?

Na przykład jest jeden długi komentarz mimo to ta mapa nie przyjmie się 

I teraz zauważyłem bs po prawej bardzo słabo go widać z góry mój błąd.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BigK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu , że jest to mapa niestandardowa to będą narzekania (gdzie jest bs , gdzie iść lub kampienie całą mape )

Była by nie grana tak samo jak hell

Bs-y są oznaczone i droga do nich też strzałkami. Mapa nie jest duża i dość przejrzysta, więc wątpie by ktoś narzekał, że nie może się w niej odnaleźć, poza tym może popatrzeć na overview ;)

 

Na przykład jest jeden długi komentarz mimo to ta mapa nie przyjmie się 

I teraz zauważyłem bs po prawej bardzo słabo go widać z góry mój błąd.

 

Pozdrawiam

Mapa była jeszcze w wersji beta i ten komentarz był o tym co mógłbym zmienić, żeby mapa była lepsza i dokonałem tych zmian. Dostałem ocene 9.5/10 od kogoś kto napisał ten komentarz, więc raczej był pozytywny. Moglibyście wgrać ją na próbe, ale jeśli nie chcecie tej mapy to ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na tej mapie ale na wstępie to odrzuca mnie ten jaskrawy niebieski kolor i bardziej mnie on razi w oczy nie zachęca do gry. Więc jak narazie to nie jestem pozytywnie do tej mapy nastawiony.

Screeny są z przed aktualizacji do wersji 1.2, zmieniłem w niej m.in. plik ligt_environment, odpowiadający za ogólne światło na mapie i teraz śnieg nie jest niebieski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje 3 mapki które warto by wgrać na server min.

1.) de_storm

2.) de_russka

3.) de_westwood 

 

Pozdro, eM  :D  

Polecam przeczytać stare tematy w których mówimy że westwood to zły pomysł a te inne mapy to może warte uwagi lecz dużo ludzi jest za tym aby zostały teamplay mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać stare tematy w których mówimy że westwood to zły pomysł a te inne mapy to może warte uwagi lecz dużo ludzi jest za tym aby zostały teamplay mapy

@BigK weź zacytuj jakieś wypowiedzi, w których "mówimy że westwood to zły pomysł".

Dla mnie warto było by dodać tego westwooda, bo dużo ludzi go proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@BigK weź zacytuj jakieś wypowiedzi, w których "mówimy że westwood to zły pomysł".

Dla mnie warto było by dodać tego westwooda, bo dużo ludzi go proponuje.

Nie mówię o tym temacie ale o Propozycje dotyczące serwera w którym ten temat był wałkowany że mapy na naszym serwerze są eslowe lub teamplayowe ale możesz zobaczyć że za każdym razem gdy ktoś proponuje westwooda zawsze jest ktoś na przeciw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać stare tematy w których mówimy że westwood to zły pomysł a te inne mapy to może warte uwagi lecz dużo ludzi jest za tym aby zostały teamplay mapy

Misiek przecież nie będę przeglądał teraz całego forum ze starych postów. Ja dałem tylko propozycje niech wypowie się większość albo zróbcie głosowanie, zdaje sobie z tego sprawę ze na serwerze są mapy eslowe/teamplay ale dla urozmaicenia można by dodać jakieś nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek przecież nie będę przeglądał teraz całego forum ze starych postów. Ja dałem tylko propozycje niech wypowie się większość albo zróbcie głosowanie, zdaje sobie z tego sprawę ze na serwerze są mapy eslowe/teamplay ale dla urozmaicenia można by dodać jakieś nowe. 

Nie zrozum mnie źle ale dużo było takich sytuacji że ktoś nowy proponował westwooda tamte mapy można wziąć pod uwagę ale westwood był wałkowany dużo razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle ale dużo było takich sytuacji że ktoś nowy proponował westwooda tamte mapy można wziąć pod uwagę ale westwood był wałkowany dużo razy. 

Spoko, wszystko na ten temat jasne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności