Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Sissel


Sissel

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sissel PL

2. Imię: Grzegorz

3. Wiek:14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Nigdy nie byłem adminem (ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ) Jeśli istnieją jakieś poradniki czy mogę prosić o link do nich 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak


8. Steam_ID:STEAM_0:1:60359530

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Grzesiek mam 14 lat lubię grać w gry głównie w RPGi i CSGO lubię też piłkę nożną i koszykówkę . Zacząłem grać w CS'a pod koniec zeszłego roku .Wcześniej oglądałem tylko profesjonalne mecze . Grając na Serwerze zauważyłem że można zgłosić podanie na admina więc pomyślałem czemu by nie spróbować. Miałem już na tym serwerze wykupioną usługę VIP na okres jeśli sie nie mylę 60-70 dni . Chciałbym zostać administratorem ponieważ chcę się nauczyć zarządzania serwerem CSGO i zdarza się że na serwerze nie ma żadnego Admina.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 1 do 5 h dziennie 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 7 dni w tygodniu w różnych porach od 13 do 22

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 490h

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Nie nigdy ale chciałbym spróbować .

 

PS.Nie wiem dlaczego na moim GameMe pisze że rozegrałem 11h a w okresie około marzec kwiecień 11 godzin robiłem w 2 dni na serwerze .

PSS:Wiem że konto zostało zrobione do Podania ale wcześniej grałem na serwerze tylko dla Zabawy ale zamierzam od teraz częściej z niego korzystać .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

- Konto dla podania

- Brak wymaganej ilości sensownych postów na forum

- O wiele za niski wiek

- Brak wymaganej ilości godzin przegranych na serwerze.

 

Najpierw zacznij więcej grać i się starać, a wtedy składaj podanie na Administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone 17 lat

Przynajmniej 25 godzin spędzonych na serwerze

? Zachowanie kultury na serwerze

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

? Posiadanie mikrofonu

+ Składka za admina

 

Zacznijmy po kolei, nie spełniasz wymagań takich jak odpowiedni wiek, ilość godzin ~ twoje wytłumaczenie "PS.Nie wiem dlaczego na moim GameMe pisze że rozegrałem 11h a w okresie około marzec kwiecień 11 godzin robiłem w 2 dni na serwerze ." nic nie mówi. Raz parę miesięcy temu został zresetowany czas na serwerze, ale tak jak napisałam to było parę miesięcy temu więc przez taki okres czasu na pewno byś ten "stracony" czas nadrobił. GameMe liczy godziny po Steam_ID chyba, że grałeś na innym koncie to wtedy powinieneś podlinkować to konto również. Przy zachowaniu na serwerze kultury oraz posiadaniu mikrofonu dałam "?" gdyż prawdę mówiąc nigdy Cię na serwerze nie widziałam ~ niektóre osoby po prostu kojarzę z ich nicku lub ava to Ciebie kompletnie nie przypominam sobie. 

 

Jestem na nie.

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności