Skocz do zawartości

Propozycja dotycząca opiekunów.


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym się zapytać i za razem zaproponować, żeby opiekunowie serwerów mogli dodawać notki do postów innych użytkowników oraz żeby ci opiekunowie mogli ukrywać posty zamieszczane w dziale, którym się opiekują. 

Dla przykładu dodaje zrzut ekranu: 

 

pre_1439585946__beztytulu123.jpg

 

Z racji tego, że UBT posiada taką możliwość to uważam, że opiekunowie serwerów również powinni tą możliwość mieć, na dodatek ukrywanie postów może się przydać w momencie gdy pojawia się bezsensowny spam itp.

I z góry mam pytanie, czy jest szansa na wprowadzenie czegoś takiego czy nie za bardzo - to pytanie do samego Karola.

Z góry dzięki za uwagę i wasze opinie na ten temat (bo pewnie jakieś się pojawią). 

Pozdrawiam. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie notka może być lecz co do ukrywania postów już jestem na nie. Praca moderatorów. Zostawcie nam cuś ;p

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie notka może być lecz co do ukrywania postów już jestem na nie. Praca moderatorów. Zostawcie nam cuś ;p

Tutaj nie chodzi mi o "podkradanie" wam pracy czy coś w tym stylu, po prostu w przeszłości były już tematy w których kłótnie były.. i robił się masowy spam i niekoniecznie moderator musiał być "dostępny" a tak można by ukryć bezsensowne posty (to robiłby wówczas opiekun), a moderator by na spokojnie ich warnował. 

Propozycja dotycząca notki miałaby na celu ograniczenia spamu w dziale np. propozycji. Zauważcie np. mój dział, gdzie na każdy post staram się odpowiadać. to potrafi być nużące, a przy tym nabijam setki "niepotrzebnych" postów. Stad też uważam, że notka powinna zostać wprowadzona (jeśli nie ma ku temu przeciwskazań ze strony technicznej). 

(wybaczcie literówki, piszę na "szybko")

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej dobry, przyda się notka aby niektórym "wytłumaczyć jasniej" zamiast spamowac post za postem.

+ Ode mnie propozycja dla ułatwienia ogólnego życia opiekunom - magiczny przycisk "edytuj" w postach , ktory bardzo ułatwiłby nam funkcjonowanie.

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co podałeś to nie jest notatka, Shady edytował jego post i dodał w "Powód edycji" to co widać na załączonym obrazku.

Mogę wam też dać dostęp do edycji postów w swoim dziale, ale to nie notatka i jeżeli potem gracz to edytuje, to będzie jego nick, bo on to ostatnio edytował

 

Do samych notatek ma dostęp global modek, ja i Administrator.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś to nie jest notatka, Shady edytował jego post i dodał w "Powód edycji" to co widać na załączonym obrazku.

Mogę wam też dać dostęp do edycji postów w swoim dziale, ale to nie notatka i jeżeli potem gracz to edytuje, to będzie jego nick, bo on to ostatnio edytował

 

Do samych notatek ma dostęp global modek, ja i Administrator.

Dzięki za sprostowanie, tak właśnie mi o to chodziło, byłoby naprawdę super gdybyś udostępnił również tą opcję opiekunom :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności