Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


'Fryt0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: 'Fryt0

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Crypton2309

4. Steam_ID oskarżonego: ....... <- nie chce mi się xd

5. Opis sytuacji:Od dłuższego czasu widz jak ludzie z nickiem skinomat.com na koncu mja zmienic nick albo dostaja bana (to nie jest reklama innej serwerowni) więc postanowiłem zrobić binda ze strona o haksach (zmyslona) i co jakis czas klepałem binda 3-4 razy (nie spamujac) i tak też wyrwałem bana :) Jak byla by to prawdziwa strona to ok ale tak to sorry... a i jeszcze jedno nie naginać mi tu regulaminu na swoją strone :) Dziekuje :)

6. Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie

7. Data zdarzenia: 14:00 19.08.2015

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie Ci świadkowie, którzy mają potwierdzić Twoją wersję, że to nie był spam?
Strona prawdziwa, czy nie nauczysz się może w końcu, że w tej grze chodzi o strzelanie a nie spamowanie zmyślonymi stronami co w ogóle dla mnie jest jakimś żartem, nie wiem co chciałeś osiągnąć ale to było głupie :D.
Skarga niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1.5 Zabronione jest reklamowanie innych serwerów bądź stron www.

 

To wystarczy, nie macie prawa reklamować żadnego serwera, żadnej strony i nie ważne czy to facebook czy inna sieć. Jest zakaz i macie się go trzymać, a osoby które reklamują inne strony powinny wylatywać z banem, nawet jeżeli to nie jest prawdziwa strona.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenie czy dana strona istnieje czy też nie wygląda jak reklama i admini nie mają obowiązku sprawdzać tego, oni mają obowiązek reagować. Zresztą definicja słowa "spam"  nie kończy się na samym wysyłaniu takiej samej wiadomości w różnych odstępach czasu tak samo wysyłanie dokładnie takiej samej treści podchodzi pod spam. 

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne

 

Moim zdaniem powinieneś się cieszyć, ze twoja próba nie zakończył się banem permanentnym, a tylko banem 10 minutowym za spam.

 

3.5 Reklamowanie innych sieci bądź stron www: Ban Permanentny

 

Jednak jeżeli sytuacja się powtórzy, sama zmienię twojego bana na bana permanentnego. 

Skargę odrzucam, ban słuszny. 

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności