Jump to content

GrzechuNorth

Donator
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  25d 5h 40m 56s

GrzechuNorth last won the day on July 17 2015

GrzechuNorth had the most liked content!

Community Reputation

189 Pomocniczy

About GrzechuNorth

 • Rank
  Zaawansowana pomoc w programowaniu serverów TS3.
 • Birthday 01/22/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  xGrzechu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Woj. Łódzkie
 • Steam Custom URL
  76561198184404383

Recent Profile Visitors

3,430 profile views

 1. Wszystko idzie na YouTube Typy Prac -Praca 1: Ikona kanału -Praca 2: Grafika kanału Wymiary: -Praca 1: 800 x 800 pikseli -Praca 2: 2048 x 1152 piksele Render, Stock: Napis/y: W grafice kanału: Streamingi lub xGrzechu Tematyka: Gry np.: Wiedźmin, DyingLight, LOL Kolorystka: Dowolna Inne:
 2. WITAJCIE W tym wątku zajmiemy się opisaniem najnowszej gry internetowej CD Project Red pt. "Gwint" Jest to gra internetowa, która w 2017 r. wyjdzie na rynek ogólnokrajowy. Jest ona dopiero wypuszczona w wersji beta, która miała miejsce 25.10.2016 r. Wersja beta jest zamknięta czyli za specjalnym zaproszeniem CDP:Red możemy dostąpić udziały w testach tej gry. Gwint pojawił się najpierw w grze "Wiedźmin 3", gdzie graczom bardzo się ona spodobała. Pomysł na tą grę powstał w firmowej łaźni a pierwsze demo już 2 dni po. CD Project Red poszło za ciosem i utworzyło właśnie ową grę. Gwint w Wiedźminie 3 W wersji beta można wybrać do gry jedną z 4 frakcji tam dostępnych. Są nimi: - Królestwa Północy - Potwory - Scoia'tael - Skellige W tali musi być minimum 25 kart a maksimum 40 w tym dowódca, który posiada unikalną umiejętność. Każda frakcja ma swoją zdolność specjalną: - Królestwa Północy: Gdy karta jest złota to pkt jej zostają zwiększone o 2 - Potwory: Na polu bitwy pozostaje losowa jednostka - Scoia'tael: Decyduje kto zaczyna grę - Skellige: Z każda turą siła jednostek w tali (prócz złotych) zwiększa się o 1 Złote karty są unikalne i zazwyczaj nimi są bohaterowie z Całej serii "Wiedźmin" Wygląd pola: Istnieją 4 typy jednostek: - Bliskiego starcia - Dalekiego starcia - Oblężnicze - Karty specjalne Zasady: Po wybraniu tali przechodzimy do gry. Na rozpoczęciu otrzymujemy 10 kart + dowódca jednorazowego użytku Rozpoczęcie odbywa się losowo, chyba że grasz talią "Scoia'tael" Osoba, która wygra pierwszą rundę zaczyna następną. Po ukończeniu pierwszej rundy, gracze dobierają po 2 karty z tali. Jeśli gra przeciąga się do trzeciej rundy to gracze znów dobierają karty, ale tym razem tylko po jednej. Warunki gry: Zwycięża ten, który wygra 2 rundy. Runda zostaje wygra wtedy, gdy suma wszystkich twoich pkt. na polu wynosi więcej niż przeciwnika. W grze nie może być więcej niź max rundy. Jeśli chcecie więcej takiego typu przedstawienia gier, bądź więcej materiałów z "Gwintem" to napiszcie pod wątkiem :D Pozdrawiam, Grzechu PS: Jeśli ktoś posiada betę i chce pograć to proszę o kontakt na pw, ponieważ szukam rywala ^^ Zdjęcia wzięte z www.google.pl > grafika Przedstawienie gry by Grzechu dla cs-classic.pl. Zakaz kopiowania na inne fora.
 3. Jestem i wypowiem się :) Mój bot został wykupiony na stronie www.net-speak.pl kosz ~ 22 zł/mieś Tam wchodziło się w e-panel za pomocą głównego hasła nadanego przez hosting. Następnie wchodziło się w setting dalej wybieramy 1 opcję i podawał swoje UID tj. np.: hz3zo4xtm6uiRLZhpaTPfbf5NlQ= Po zrestartowaniu bota można było już kontrolować go przez TS 3 komendami tj.: !vol, !yt !stop itd. Można też wykupić VPS i tam zainstalować bota, ale to więcej roboty. Pozdrawiam, Grzechu
 4. Dwa zlecenia - Donator Typy Prac -Praca 1: Avatar jaKe -Praca 2: Avatar Grzechu Wymiary: -Praca 1: 184 px -Praca 2: 184 px Render, Stock: Napis/y: 1. jaKe 2. Grzechu Tematyka: 1. Szatan/Diabeł 2. Szatan/Diabeł Kolorystka: 1.Czerwono-czarny 2. Czerwono-czarny Inne: 1. Tylko duże K Avatary mogą być takie same, podobne lub całkowicie różniące się od siebie, ale wolałbym pierwszą opcję Wzor Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp. Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100 Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy *Tematyka: - Tematyka Pracy Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy Inne: - Informacje dla wykonywajacego * - Oznacza ze punkt musi zostac uzupelniony INFORMACJE: -Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac. -Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien. -Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane. -Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow. -Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum. -Praca musi zostac dodana na nasz IHost. -Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia. -Temat uzytkownika, ktory przez 3 dni nie wybierze pracy, zostaje zamkniety.
 5. Witam, po tytule pewnie wnioskujecie, że ten czas nadszedł. Nie mylicie się, odchodzę z sieci cs-classic.pl Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za ten mile spędzony czas na tej sieci. A najbardziej dziękuje kilku osobom: -_- - dzięki za nadanie mi szansy na tym TS i całą współpracę z nim związaną, Queen - dzięki za szanse FFA jako opiekun wcześniejszy mi mile spędzone chwile, Krypton - rozmowy z tobą były najlepsze i zawsze mogliśmy szczerze pogadać, Pynia - zboczuszku twój głos mnie rozbrajał! Ciebie miło mi się słuchało oraz dzięki za wspólne audycje Kasiaa - dzięki za miłą grę i atmosferę na FFA Marina - jako nutellojadacz jesteś osobą, która lubi postawić na swoim ^^ Weronika - dzięki za czas na ts i bardzo dobre grafiki James0v - miło się z tobą gadało Hames - nie zapomniałem o tobie rozmowa z tobą to dla mnie był zaszczyt Psycholog - dzięki, że chciałeś by Kasia zrobiła mi w kuchni kotleta Omega - dzięki za neutralną atmosferę Moi DJ - dzięki za pracę z wami Oraz wszyscy na których mogłem polegać. Można mnie złapać na steamie i tylko na nim. Więc jeszcze raz wszystkim dziękuje! Nie zapomnę Was. Amen i pozdrawiam, Grzechu
 6. Gemciu z tym się z tobą zgodzę. NeO12 jako Head DJ mam dostęp do moderowania podań, ale tylko, gdy jest "Podanie na DJ" Omega, jakby nadać moderowanie Adminom ts 3 to też trzeba byłoby zezwolić na moderowanie innym Adminom serwerów.
 7. Kanał utworzony! Zapraszam po odbiór HCA.
 8. Typ Pracy: Sygnatura Wymiary: Pod sygnature na forum oraz zdęcie w tle na FB Render, Stock: Oddaje sie w rece grafika Napis/y: "Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi a podążaniem nią" ~ Morfeusz Tematyka: Związana z biznesem/Matrixem Kolorystka: Pod decyzje grafika. Inne: ---- Wzor Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp. Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100 Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy *Tematyka: - Tematyka Pracy Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy Inne: - Informacje dla wykonywajacego * - Oznacza ze punkt musi zostac uzupelniony INFORMACJE: -Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac. -Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien. -Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane. -Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow. -Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum. -Praca musi zostac dodana na nasz IHost. -Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia. -Temat uzytkownika, ktory przez 3 dni nie wybierze pracy, zostaje zamkniety.
 9. Kanał utworzony! Zapraszam po odebranie HCA.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines