Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie: Myszus. [poprawione]


Myszus.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Myszus.
2. Imię: Janek
3. Wiek: 22
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): tak (zresztą zawsze kupuję VIPa tak czy inaczej)
7. Link do swojego GT**: Myszus. tutaj: http://www.gametrack....177.101:27156/natomiast grałem chwilę jako JanekDzbanek i linktu: http://www.gametracker.com/player/JanekDzbanek/193.33.177.101:27156/ 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: W CS 1.6 mam bardzo duże doświadczenie i lata spędzone na różnych serwerach. Przez ostatnie półtorej roku osiadłem tutaj. Gram praktycznie codziennie i to dużo (rzadko jest inaczej) do tego kończę o dziwnych godzinach kiedy już dawno nie ma adminów (po 24:00 często do ostatniego gracza) lub właśnie wcześnie rano. Szanuję i lubię wszystkich naszych graczy, a cziterami gardzę i ich tępię, gdyż niszczą świetną zabawę, za którą część z nas przecież płaci. Bardzo trafnie i szybko odróżniam czit od skilla, admini wiedzą bo często piszę na u@ i zwykle prawidłowo. Moim zdaniem odznaczam się wiekiem, opanowaniem, doświadczeniem w grze i wysoką kulturą osobistą, ale o tym już niech zaświadczą inni jeśli się zgadzają ;)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  dziennie około 4 godzin do 5
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: nie ma zasady, jak mówiłem gram codziennie bardzo dużo i także - często o bardzo nietypowych godzinach, kiedy są już małe składy
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 5 lat pod różnymi nickami na różnych sieciach niektóre z nich już nawet nie istnieją 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): byłem pomocnikiem adminów bez dostępu do amx mod menu i jako tajniak wśród graczy, który reportował na forum odpalone NS'y oraz kręcił dema, z bardzo dobrą trafialnością.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak!
Dostał warna i właśnie go odpracowuje, co oznacza, że mu zależy oraz utwierdza mnie w przekonaniu, że jest odpowiedzialnym facetem, a takich adminów na sieci nam trzeba. Poza tym to aktywność + znajomość na czitach idzie Ci na duży plus, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up, skoro nie grasz to nie wiem po co się wypowiadasz..

 

Przejdźmy jednak do Myszusia;

 

Wymagania spełniasz jak najbardziej, staż na serwerze bardzo dobry, pamiętam Cię jeszcze z początków mojej gry na DD2, czasem zdarzało Ci się wybuchnąć emocjonalnie, ale nigdy nie było jakichś większych problemów z Twoją osobą, dobrze dogadujesz się z innymi, a to podstawa na takie stanowisko. PLUS.

 

Punkt 8. bardzo dobrze rozpisany, jesteś tutaj bardzo długo i jesteś osobą rozpoznawalną na serwerze, za tym idzie kolejny plus. 

Punkt 13. mówi o tym, że dobrze znasz się na czitach, rzadko się mylisz, następny plus.

 

Podsumowując; nie ma żadnych zastrzeżeń. Jestem na Tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności