Skocz do zawartości

Skarga na admina SSIJ


Myszus.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Myszus.

2.Nick admina/gracza który zawinił: SSIJ (serwer Only DD2)

3.Admin/Gracz : 

4.IP/SID oskarżanego: 

5.Data i godzina: 23.08.2015 po 23:00

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): jeśli będzie trzeba coś wykombinuję

7.Opis sytuacji: Chciałem się zapytać drogich kolegów czy i gdzie są rozpisane takie szczegółowe prawa adminów jak prawo do SB i nie bycia kickowanym. bo zdarzyła się rzecz następująca - wchodzę na serwer jako admin i dostałem 3 kicki z rzędu za sb od kolegi admina SSIJ. Po trzecim razie zdenerwowałem się i napisałem coś mniej więcej takiego: "SSIJ, nie rób tego więcej ponieważ nie masz do tego prawa. Jako admin mogę mieć SB" usłyszałem w odpowiedzi mniej więcej: "Ty mnie nie ucz jakie mam prawa", "Kto Ci w ogóle dał adma, jesteś ns'em" , "zobaczę cie w tt z SB to cie znowu skickuję"itd. Zapytuję uprzejmie czy i jak się stało że do takich sytuacji dochodzi i czy na pewno kolega SSIJ nie powinien dostać czegoś w rodzaju upomnienia. Żenujące są sprzeczki adminów przy graczach i jakieś gimnazjalne kickowanie się więc wyszedłem bez słowa. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji i ewentualne wyprowadzenie mnie z błędu.

Edytowane przez Myszus.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie powinien dawać bana/kicka/ss innemu adminowi, Co do samego SB to wiadomo czym to jest spowodowane, i nie pomaga żaden reset PC ani nic z tych rzeczy.

A to że admin ma SB to nie robi żadnego problemu bo jak nie ty to ktoś inny będzie miał te SB, Kickujemy graczy za SB tylko dlatego że, jeżeli masz podejrzenie że dany gracz używa wspomagaczy, to nie masz możliwości sprawdzenia tego, to samo z ss, jeżeli gracz ma SB a ty mu zrobisz ss'y, to nic na nich nie będzie.

Zachowanie w/w Admina Jest wręcz na poziomie Gimbazy, powtarzają się sytuacje które już miały miejsce, Nazywanie admina ns'em i pisanie takich typu tekstów również nie powinno mieć miejsca, znam osoby na stanowisku Admina z platformą NS i są o niebo lepsi od tych z platformą steam.

Opiekun powinien przejrzeć logi i zobaczyć co dzieje się na serwerze, sam ostatnio byłem świadkiem różnych sytuacji które nie powinny mieć miejsca.

Jak dla mnie skarga jak najbardziej słuszna, w/w Admin powinien zostać ukarany.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*SSAJ, to ja dałem ci 2x kicka po tym jak prosiłem żebyś  ogarnął te sb gdy grałeś w TT, bo gracze nie widzieli paki, przez co był spam na u@, że nie wykonują celi, a ja nie mogłem nic zrobić bo ty nie chciałeś wyjść i odczekać tych 5-10 minut. Jakoś inni admini nie mają z tym problemu, mają sb wychodzą na jakiś czas żeby nie utrudniać gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(SB) - SpectBug: Bug występujący na serwerach,gdzie są 32 sloty.Uniemożliwia on oglądanie gracza, są tak jak by dwa ciała w jednym i nie widać jak chodzi, gdzie trzyma broń

 

Jak sprawdzić, kto posiada SB lub czy ja nie posiadam:

Najbardziej łatwym i znanym jest po prostu wejść w konsolę [~] i wpisać: "status"

Sb posiada zawsze ostatnia osoba czyli 32. Jeśli nie ma takiej osoby, to oznacza to że nikt nie posiada SpectBug'a.

 

Czyli Nie ważne czy on zrobi reset PC,reset modemu, jeżeli wejdzie zawsze jako ostatni na serwer czyli 32. będzie miał SB.

 

A przecież admin nie będzie w południe czekał nie wiadomo ile żeby wejść na serwer.

 

I tak jeszcze dodam :D Masz bardzo kulturalny nick na serwerze jako admin :D

Samo to że wchodzisz z takim nickiem już łamiesz regulamin jako admin...

http://forum.cs-classic.pl/topic/28736-regulamin-cs-16-only-dd2/

 

1.2.2 Zabrania się używania obraźliwych, rasistowskich nicków.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności