Skocz do zawartości

N n- now th- that don ' t kill me SS2


XedoBilPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: N n- now th- that don ' t kill me Godzina: 19.11.12 około godz 20:50Nazwa mapy: de_infernoAdmin banujący:[WSRH]LuBiS`_. Powód: Wstaw screeny na cs-classic.plLink do screenów: http://speedy.sh/3TddQ/ss2.zip Wycinek z konsoli : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina [WSRH]LuBiS`_. [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : N n- now th- that don ' t kill me [AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 27087999 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 213.241.18.8 ' [AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic :) , gdy dostałem bana były tylko trzy ss'y , być może admin przy robieniu ss'ów nie odczekał danego momentu przed banem i za szybko zbanował i wszystkie ss'y się nie zrobiły lub po prostu zrobił tylko 3 ss'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na logikę.. u nas każdy admin robi 5 screenów graczowi. Może sobie same wyskoczyły i uciekły?:) Screeny na ogól wydają się być czyste. Dodaj resztę to uwzględnimy, czy powinieneś dostać unbana czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum , kiedy naciskam ilość ssyy to robi i odczekuje 5 sek i samo daje perma .Sam już nie wiem , czy zrobiłem 3 czy 5 przez moja pomyłkę i mamy problem ja ci dam Ub a na następny raz zapamiętaj ilość robionych ssyy.UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XedoBilPL, nie kłam brak 2 ss'ow :)

 

Link do dowodu :)

 

http://speedy.sh/kXS8D/dowod.JPG zaznaczyłem,ze sekundy się rożnia jest 2 razy 40 sek i jedno 38 sek . Gdzie powinno być 37,38,39,40,40 sek.

 

PLUS

 

Nie ciekawi was ten nabój w ścianie ? Ten na ss o nazwie de_inferno0001

 

[ Dodano: 2012-11-20, 18:16 ]

LuBiS`_, nie dawaj ! Nie widzisz ,ze on cos kręci czemu jest 38 sek 40,40 ? Skoro jest 38 to musi i być ss zmodyfikowany o 39 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności