MrPewniakk 0 Posted November 20, 2012 Share Posted November 20, 2012 Nick: Mr. Pewniakk ;DPowód rezygnacji: Po prostu mam zbyt mało czasu by zajmować się serwerem, mam sporo nauki, poza tym ostatnio miałem kilka problemów z kolegą który miał takie IP jak ja i cały czas czitował przez co i ja dostawałem bany.. To jeszcze bardziej zniechęciło mnie do gry.Coś od siebie: Na forum będę się pojawiał ale już nie w roli admina, a na serwer wrócę jeśli ogarnę kilka rzeczy (nie mam pojęcia ile mi to zajmie). Więc pozdrawiam całą administrację i wszystkich graczy. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted November 20, 2012 Root Share Posted November 20, 2012 CloseTrzymaj się Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts