Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na SinneE


SANEPID :D

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Koala

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: SinneE

 

3.Admin/Gracz : Admin

 

4.IP/SID oskarżanego:STEAM_0:1:64664501

 

5.Data i godzina: Ogólnie to nie wiem, od kiedy nie wbija na serwer.

 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jego GT (dałem ten nick, na którym był ostatnio najbardziej aktywny) http://www.gametracker.com/player/SinneE/31.186.82.184:27691/

 

7.Opis sytuacji: Admin SinneE, chyba całkowicie olał sobie serwer oraz forum, na forum ostatnio był 22 sierpnia co widać na jego profilu na forum http://forum.cs-classic.pl/user/14359-sinnee/a na serwer ostatnio prawie w ogóle nie wchodzi (wbija chyba tylko jego brat pod nickiem Gryps), a z tego co mi wiadomo, nie pisał żadnej nieobecności oraz rezygnacji, więc nie wiem po co mu admin, skoro nie interesuje się serwerem ani forum.

 

 

EDIT.

 

@Em masz racje, mógł, jednak z tego co mi wiadomo, nie pisał nieobecności a powinien to zrobić. A pare dni temu widziałem go jak grał na Only dd2.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick: Koala
 
2.Nick admina/gracza który zawinił: SinneE
 
3.Admin/Gracz : Admin
 
4.IP/SID oskarżanego:STEAM_0:1:64664501
 
5.Data i godzina: Ogólnie to nie wiem, od kiedy nie wbija na serwer.
 
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jego GT (dałem ten nick, na którym był ostatnio najbardziej aktywny) http://www.gametracker.com/player/SinneE/31.186.82.184:27691/
 
7.Opis sytuacji: Admin SinneE, chyba całkowicie olał sobie serwer oraz forum, na forum ostatnio był 22 sierpnia co widać na jego profilu na forum http://forum.cs-classic.pl/user/14359-sinnee/a na serwer ostatnio prawie w ogóle nie wchodzi (wbija chyba tylko jego brat pod nickiem Gryps), a z tego co mi wiadomo, nie pisał żadnej nieobecności oraz rezygnacji, więc nie wiem po co mu admin, skoro nie interesuje się serwerem ani forum.

 

 

Koala misiaczku, SinneE prawdopodobnie mógł wyjechać na urlop bądź jest w delegacji lub ma np. jakieś problemy z łączem. Nie można wyciągać pochopnych decyzji tym bardziej gdy bywal na serwerze pełnił swoja funkcje w 100%

 

Pozdrawiam, eM

Edytowane przez em90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda dawno nie widziałem Pana SinneE na serwerze, a jak grałem na only dd2 to tam jest jakoś 12 w ranku.

Nie wiem czy przerzucił się na dd2 czy co, ale jak napisał eM nie wyciągajmy pochopnych wniosków.

 

Dobrze gdyby admin SinneE wbił wreszcie na forum i wypowiedział się na ten temat oraz się usprawiedliwił.

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze robię ale postanowiłam się wypowiedzieć. Pisałam z bratem SinneE, nie jest on na żadnym wyjeździe, ani nic. Nie będę podawać informacji dlaczego nie wchodzi na FFA gdyż on sam pewnie to skomentuje. Jednak w roli ścisłości nie twórzcie tutaj zbędnego spamu, skarga słuszna, jednak poczekajcie na wypowiedź "oskarżonego oraz na werdykt opiekuna, który dowie się wszystkiego pewnie ode mnie jak wejdzie na steam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta skarga jest kompletnie bez sensu... nie wiem ludzie czy Wam brakuje jakieś sensacji? Jeżeli jakiś admin jest nieaktywny to jest to jego sprawa i opiekuna. SinneE mógł napisać opiekunowi na PW bądź na GG lub w jakiś inny sposób go poinformować o swojej nieobecności. A jeżeli nic takiego nie miało miejsca to wtedy opiekun decyduje czy mu zabiera admina. A na Only DD2 może być jakaś podszywka... Tak jak pisałem już wcześniej temat moim zdaniem niepotrzebny.

Pozdrawiam SerO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności