Skocz do zawartości

Aktywność administratorów


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. W związku z tym, że okres wakacji co po niektórym dobiegł końca, chciałbym zobaczyć jak "stoi" u nas na serwerze aktywność adminów.
Czas macie do 04.09.2015. Po tym czasie admini, którzy się nie wpisali zostają z automatu usunięcie. Uprzedzam, że samo wpisanie się w tym temacie nie zapewni zostawienia adminów, ponieważ mogę zadecydować o zabraniu admina lub cofnięcia kogoś do okresu próbnego.

Wzór:

-Nick:
-Gametrack
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: [AO5] Tymbarkowa ;3

Gametrack: http://www.gametracker.com/player/%5BAO5%5D%20Tymbarkowa%20%3B3/31.186.82.184:27691/zgłaszałam mniejsza bądź zerową aktywność, jednak w najbliższym czasie i tak będę rezygnować z admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pontomeister
Gametrack: https://www.gametracker.com/player/Pontomeister/31.186.82.184:27691/

https://www.gametracker.com/player/Ponto/31.186.82.184:27691/
/ póki co zgłaszałem nieaktywnosc / mniejsza aktywność

Edytowane przez Pontomeister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wpisywania się w temacie minął. Jako jedyny nie wpisał się TaQ, któremu zabrałem admina oraz @@@, lecz w jego przypadku jest usprawiedliwiony,ponieważ znajduje się na wyjeździe i zgłosił swoją nieobecność. Ze względu na wielokrotne wiadomości do mnie oraz powstałe skargi dot. Sinnee jestem zmuszony do cofnięcia admina na okres próbny, abyś wykazał się swoją aktywnością i zainteresowaniem.

Podsumowując. Wasza aktywność nie jest powalająca. Mam nadzieję, że po wakacjach to się zmieni i nabierzecie ochoty do grania i pilnowania serwera częściej. Jest jeszcze jedna sprawa, na którą natknąłem się przeglądając logi z rozmów, ale to pojawi się w osobnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wpisywania się w temacie minął. Jako jedyny nie wpisał się TaQ, któremu zabrałem admina oraz @@@, lecz w jego przypadku jest usprawiedliwiony,ponieważ znajduje się na wyjeździe i zgłosił swoją nieobecność. Ze względu na wielokrotne wiadomości do mnie oraz powstałe skargi dot. Sinnee jestem zmuszony do cofnięcia admina na okres próbny, abyś wykazał się swoją aktywnością i zainteresowaniem.

 

Podsumowując. Wasza aktywność nie jest powalająca. Mam nadzieję, że po wakacjach to się zmieni i nabierzecie ochoty do grania i pilnowania serwera częściej. Jest jeszcze jedna sprawa, na którą natknąłem się przeglądając logi z rozmów, ale to pojawi się w osobnym temacie.

Szkoda  że gt nie pokazuje w jakie godziny powiedzmy te 50 min zostałoz robione czasami mam mało minut lecz gdybyś zobaczył w jakich porach wchodzę na serwer czasami mam mniej niż godzinę ale te 60 min było 15 min rano potem po południu i wieczorem itd nie mam czasami czasu żeby siedzieć na serwerze lecz gdy jest zgłoszenie zawsze wchodzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności