Skocz do zawartości

Wywiad z Pauulyn


Effcia

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor - Effcia

Bohater - pauulyn

 

Na początek przedstaw się, powiedz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

To tak, mam na imię Paulina. Pewnie każdy już to wie ;d. W czerwcu będę miała 19 lat. Mieszkam w małym mieście w okolicach Szczecina. :D

 

Hmm, to jesteś jedną z tych starszych osób na forum ^^. Chodzisz do liceum, prawda? Na jakiim profilu jesteś?

 

Tak, chodzę do liceum. Ostatni rok ;D. Jestem na profilu mat-inf. :D.

 

Jakie przedmioty w szkole lubisz,a których nie?

 

Lubię biologię i więcej nic nie lubię :D. Jeszcze fizykę w miarę lubię. A nienawdzę niemieckiego...

 

Niemiecki fajny jest, a fizyka to zuo :D.Jakie masz plany na przyszłość i co zamierzasz robić po liceum i co planujesz później?

 

Moje plany troszkę się zmieniły, bo chciałam iść na detektywa :D. Ale chyba pójdę w stronę biologii. I zamierzam iść na mikrobiologię. ;d

 

Hah, za dużo seriali kryminalnych.. Czym się interesujesz?

 

Ja interesuję się fotografią, grafiką komputerową, piłką nożną. A w szczególności FC Barceloną. :D Co nie, najlepsza drużyna :D. No, modą się jeszcze interesuję :D.

 

No, a jak bacelona najlepsza :D Masz rodzeństwo?

 

Mam brata, Michała. Ma 15 lat. Jest noł lajfem, i cały czas siedzi i ciupie w metina... No ale teraz przerzucił się na LOLa ha ha ^^%. Taki gimbus z niego. :D.

 

Obrażasz gimbusów... :D. A metin jest zajebisty, ^^. Dogadujecie się czy wolicie się sprzeczać?

 

Ja z nim nie rozmawiam :D. Ale przeważnie to się "sprzeczam" jeśli można to tak nazwać. ;d.

 

Jak każde rodzeństwo. ^^ Co robisz w wolnym czasie? Albo jak Ci się nudzi?

 

W wolnym czasie albo śpię, jak jest dobra pogoda to mnie w domu nie ma bo hasam po mieście. :D Albo imprezuję :D. A tak to siedzę na kompie i gram w grę. :D

 

Hmm w grę? :D Ile miałaś lat kiedy zacząłaś grać w csa i dlaczego akurat Counter-Strike?

 

Zacznę od ostatniego pytania :D. Dlatego że kolega mi tą grę pokazał i mi się spodobała. Więc sobie pewnego dnia ją zainstalowałam i tak się zaczęło :D. Gram w csa z przerwami 3 lata, no może trochę więcej :D, ale nie liczę tego. :D. Zaczęłam grać chyba w gimnazjum :D.

 

Grałaś na botach czy odrazu na jakimś serwerze?

 

Odrazu na serwie ^^, wiesz tak na początku było gorzej :D. Staty na minusie :D. A teraz już trochę lepiej :D Chociaż tak zależy od dnia :D. Czy dobrze mi idzie czy nie :D. Chociaż i tak śmiesznie gram ^^. Bo zazwyczaj trzymam celownik na ziemi, a nie wysoko :D. Ale tak mi wygodniej :D.

 

Hahahah, celuj w głowy :D. Zjadę Cię :D Chociaż i tak mi nie idzie. :D Podoba Ci się forum czy chciałabyś coś zmienić?

 

Heh, no zobaczymy. :D Dawaj 1 vs 1. :D Forum może być :D Ale wolałabym różowy styyl. :D Żeby było tak słitaśnie :D

 

Zgadamy się kiedyś Botq :D. Pamiętasz jeszcze co czułaś, gdy dostałaś rangę global moderator. ?

 

Czułam się "podjarana":D hahaha. Ale wiesz im większa ranga tym iwęcej obowiązków.- :D

 

Wiem dlatego się zbytnio nie angażuję^^ . -hm, spodziewałaś się że zostaniesz wkrótce J@?

 

Nie :D. Nawet jeden dzień miałam administratora, ale chyba tego nie widzialaś, heh :D

 

Nie widziałam ale wierzę :D No cóż, gratuluję Ci jeszcze raz tego juniora :D. Dogadujesz się ze wszystkimi na forum, czy jest ktoś, kto działa Ci na nerwy?

 

Ano dziękuję :D Raczej się dogaduję ze wszystkimi

 

Z kim najbardziej się zaprzyjaźniłaś na forum?

 

No nie wiem... Może z Paffciem, Blipem, Monką :D. Duzo by wymieniać ;d. Ja się w miarę ze wszystkimi trzymam ;D,no z tobą też ale to wiadamo :D

 

Dobra, chciałabyś pozdrowic kogoś na koniec?

 

No, to chciałam pozdrowić całe forum :D. Nie będę wymienić bo jeszcze o kimś zapomnę i będzie źle :D.

 

Dziękuję za poświęcony czas :D

 

Luzik arbuzik :D Na wywiady zawsze znajdę czas :D Bo ja jestem taaaaaka sławna :D :D

 

No bardzo sławna, hah :D, dobra to do następnego ^^.

 

No do następnego :D. Paaa :*

Jak się podobało, dawać piffka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności