Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Amej


Amej

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Amej

2. Imię: Arek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/67859

8. Steam_ID:STEAM_0:1:38156676

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

Witam :) Nazywam się Arek pochodzę z małej wsi z okolic Tarnowa (małopolska).Kilka ciekawostek o mnie :D jestem stosunkowo wysoki, mam 195 wzrostu i 80kg wagi. Moją główną pasją są motocykle i gra w kosza, słucham głównie rapu jak i zajmuje się robieniem graffiti, jestem też dość zapalonym gamerem, już w wieku kilku lat jarał się cs-em 1.6 w którego ciągle grał mój starszy brat. Na początku moich własnych gier pojawiały sie głównie COD-y (nie rozumiem dlaczego są aż tak nielubiane:c), przez pojedyncze gry typu Dishonored, Payday czy Dead Island w końcu nadszedł czas na Cs Go.

Adminem serwera chciałem zostać ponieważ spędzam na nim dość dużo czasu a natłok dzieci, trollujących czy cheatującyh ludzi jest coraz więcej. Nie zawsze na serwerze jest admin, często pisanie do niego tylko po to żeby wszedł i wyrzucił czy zmutował jednego gracza jest czasami dość niezręczne w sytuacji gdy np. jest on zajęty a jednocześnie jest to jego obowiązek. Zdarzyło mi się "wybuchnąć" na serwerze raz czy dwa ale wiadomo każdy ma gorszy  dzień, lecz jestem typem człowieka, który wie że mając jakiś przywilej czy też odpowiedzialność umie się zachować i wie że musi dobrze reprezentować w tym przypadku serwer. Jeśli chodzi o smx czy też "adminowanie" to mam znajomych (Wojtek, Saper, Lagfrag) którzy w razie problemu pomogą mi lub nauczą mnie niektórych rzeczy w razie potrzeby.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-4 godziny bezproblemowo w weekendy dłużej nawet po 6-7 godzin :D

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W tygodniu 0d około 15 do 22 w weekedny od 9 do 23 ( w razie potrzeby jeżeli nie gram w tych godzinach, przeważnie jestem przy komputerze więc bezproblemowo mogę pomóc na serwerze)

12. Staż w grze counter strike Global Offensive:782 godziny 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Ps. @Q♥een Besiałke Staram się upominać za każdym razem :) zresztą zawsze jak jestem na serwerze jestem też na ts razem z adminami i od razu informuję ich o każdej sprawie.

Ps.2 @Q♥een Besiałke Nie chcę mówić że kłamiesz ani nic takiego ale ja osobiście widziałem Cię na serwerze może parę razy, więc jeśli wnioskujesz to po tym jak widziałaś mnie na serwerze raz czy dwa to może lepiej popytaj ludzi z serwera ? Upominam ludzi dość często tyle że przeważnie kończy się to tylko odzywkami typu "to daj mi bana cwaniaczku" zamiast poprawy.

Edytowane przez Amej
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, same +, zresztą i tak ma układy i nieważne co bym napisał i tak zostanie adminem :D

 

Jakie układy, bo zaciekawiło mnie to

Miałem na myśli, że jest kumplem kilku adminów, a i po wejściu w temat zobaczyłem, że dostał masę świetnych rekomendacji, więc pół żartem napisałem, że jedna negatywna opinia i tak tego pewnie nie zmieni :P to nie było w 100% serio, wiem, że jest wiele czynników które wpływają na przyjęcie i takie tam, nie bierzcie tego jako zgłoszenia korupcji czy czegoś :D

PS. uprzedzam pytanie, ja ameja lubię i nie dałbym mu negatywnej opinii

 

Tak, same +, zresztą i tak ma układy i nieważne co bym napisał i tak zostanie adminem 

Układy? wychodzi na to, że piszesz to tylko dlatego, że to twój "kolega", nie rozpisałeś żadnych powód dlaczego jesteś na TAK gdzie kolega nie spełnia wszystkich wymagań.

 

 

Jak pisałem, było to humorystycznie, a nie jeśli chodzi o rozpisanie "same +" to mogłem zamiast tego napisać

"+Mikrofon

+Czas na serwerze

+Staż

+Składka"

Wg. mnie 10 sensownych postów na forum spokojnie nadrobi, a nie jest to konto dla podania, ponieważ konto ma od 23 lipca. Lepiej żeby przyszło z czasem, niż spamować komentarzami byle tylko odhaczyć 10 postów.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone 17 lat

+Przynajmniej 25 godzin spędzonych na serwerze

+Zachowanie kultury na serwerze

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

+Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

+Posiadanie mikrofonu

+Składka za admina

 

Nie spełniasz wymaganego wieku, konto na forum co masz od lipca, a nie spełniasz wymaganych 10 postów, jednakże widzę, że mimo wszystko zaglądasz tutaj, masz spory straż w CS:GO jak i na serwerze ~ 5 dni, faktycznie jesteś na serwerze obecny jednak nie słyszałam abyś zwracał komuś uwagę jak np. ktoś nie miał mutacji i nadużywał mikrofonu itp. Ratuje Cie punkt 9 gdzie ładnie został rozpisany stąd liczę na to iż niedociągnięcie poprawisz. 

 

 

Jestem za przyjęciem na okres próbny.  

 

 

Edit. 

Ps. @Q♥een Besiałke Staram się upominać za każdym razem  zresztą zawsze jak jestem na serwerze jestem też na ts razem z adminami i od razu informuję ich o każdej sprawie.

To ciekawe, dałam Ci wiele razy pole do popisu zanim ja interweniowałam i ani razu nie zwróciłeś uwagi nikomu, były to przypadki takie jak: wyzywanie, prowokowanie, brak mutacji, nadużywanie mikrofonu, słownictwo.

Czyżbyś tylko swoim "kolegom" mówisz i upominasz aby "wywrzeć" na nich dobre wrażenie? Bo to co mówisz teraz mija się z celem, kiedy żadnego admina na serwerze nie ma nie mówisz nic, ewentualnie mówisz pojedyncze słowa gdzie ktoś się znajduje, ale to również rzadko. 

Tak, same +, zresztą i tak ma układy i nieważne co bym napisał i tak zostanie adminem 

Układy? wychodzi na to, że piszesz to tylko dlatego, że to twój "kolega", nie rozpisałeś żadnych powód dlaczego jesteś na TAK gdzie kolega nie spełnia wszystkich wymagań.  

 

 

nie powiedziałam, że to konto dla podania tylko jak na tak długi okres czasu nie starał się napisać ani wypowiadać chociażby w podaniach. W podaniach musisz podawać konkretne powody dla których jesteś na tak gdyż będzie to potraktowanie jako bezsensowny post. 

Następnym razem użyj opcji edytuj, a nie nabijasz sobie poty bo zakończy się to warnem dla Ciebie.  @ CL Varian

 

@Amej, nie muszę pytać ludzi z serwera gdyż jest to jak już zadanie opiekuna, każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania i ja nie widziałam w tobie żadnej postawy na admina. Z tego co widzę reagujesz tylko kiedy są inni admini, a w przypadku ich braku nie widziałam abyś coś robił.

 

Pozdrawiam, 

Queen Besiałke

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, same +, zresztą i tak ma układy i nieważne co bym napisał i tak zostanie adminem :D

Jakie układy, bo zaciekawiło mnie to

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przeklejony do poprzedniego. pisałem z telefonu i nie wiedzieć czemu nie mogłem edytować postu (próby wylogowywały mnie z konta)

Edytowane przez CL Varian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ:

- Dużo czasu przebywasz na servie

- Jesteś rozsądną i towarzyską osobą, takich ludzi potrzebujemy na servie, aby była też rozrywka (po to wkońcu ta gra została stworzona, aby czerpać jak najwięcej przyjemności z community :) )

- Smx da radę się nauczyć, a forum to tylko formalność

- Wyczerpujące podanie i perfekcyjnie opisany powód dlaczego chcesz zostać adminem 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności