Skocz do zawartości

Pomoc


Wladek(Pasza)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zagrać na tym serwie gdyż to jest taka mała odskocznia od normalnych strzelanek jak only DD2 czy FFA lecz nie mogę gdyż mam mianowicie taki problem gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi taki błąd "Cannot continued without model Xdels/jb_cypis/p_palka.mdl disconnecting proszę o pomoc jeżeli ktoś wie o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem bo dostałem bana na 1h za FK a mój rozkaz brzmiał tak "Po otwarciu waszych cel ustawiacie się w terarium na zielono-białą biało-zieloną lini(a była tylko biało-czerwona(powtarzałem 3 razy) i macie tam bezruch z nałożoną czapką wiking kto ma czapkę ten ginie" map_piramida. w celi zostało moze z 2osoby reszta poszedła na na tą niby zielono-białą linie. Zabiłem tych co źle wykonali polecenie i ban. i mam problem czy ten ban słusznie czy nieslusznie??

 

Napisz w dziale skargi, dostosuj się do wzoru i wtedy będę mógł to rozpatrzeć. ~Jay

Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co zostali w celi powinni przeżyć, a Ci na linii zginąć, ponieważ gdy przez prowadzącego jest jakaś zmyłka mówiona to więźniowie powinni pozostać w celi najwyżej w totalnym bezruchu i bez czapki jak pisałeś. Napisz skargę to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności