Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Hames


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Someone get me a preist.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Sayijn

3.Admin/Gracz : admin
4.SID/IP oskarżanego:nie trzeba
5.Data i godzina: 21:40
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): admini 
7.Opis sytuacji:
Dostałem bana za napisanie zdania "krypton weź prowadz, bo hames wyslowic sie nie potrafi" 
Nie powinienem dostać z miejsca bana, lecz ostrzeżenie. 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś ostrzeżenie za wyzywanie mnie a ten ban to jest ciągle twoje spamowanie i wiesz co kłamco mogłeś powiedzieć,ze spamowałeś bo każde twoje zdanie było "Mów wyraźniej" itp i tak ciągle jak tobie przeszkadza to się wyjść. Mnie jakoś wszyscy rozumieją co mówię tylko nie ty. Jak nie rozumiesz jeszcze za co dostałeś bana to mi przykro ale może trzeba iść do szkoły "Dorosły człowieku" co by wszystkich gnębił za to,ze są inni i taka jest prawda.

 

 

nie było widać jak spamował ciągle "mów wyraźniej,nie słyszę Cię,znowu ten kartofel w ct" a bana dostał za wyzywanie od Pip więc nie go tak nie broń skoro i tak widzę,że nie widziałeś. Ja go nie będę traktować z szacunkiem bo na to nie zasługuje skoro mnie tak traktuje ja go też ale czy ja go wyzywam tak jak on mnie? ODPOWIEM NA TO,ŻE NIE! Na serwerze jest karany banami a na forum piszę co o nim sądzę i co jest prawdą albo ogarnie dupę i przestanie się zachowywać jak obrażone dziecko bo przecież uważa się za "Dorosłego" i mówi na innych "Dzieci" a sam się zachowuje jak najgorszy bachor. A zapomniałem dodać ja traktuje każdego szacunkiem ale jeśli mnie nie traktuje to ten szacunek traci a on właśnie stracił.

 

 

Umiesz czytać? Napisałem,że spamował tymi zdaniami co już pisałem. Ile razy mam to pisać? Ja traktuje wszystkich z szacunkiem i równo jeśli ktoś przegina ciągle jest karany ostrzej bo nie rozumie co się do niego mówi. 

 

 

 

Dobra widzę,że Puchatek szkoła CI się przyda bo czytanie z zrozumieniem nie potrafisz skoro pisałem już 3 razy,że spamował... A co do tego traktuje każdego szacunkiem ale on go stracił za swój brak do mnie bo sam wszystko zaciął a jest gorzej traktowany bo co wejdzie na serwer to musi mi coś powiedzieć bo bez tego by umarł... 

 

Zwracanie mi uwagi typu "Wyjmij k***a z mordy,znowu ten kartofel wbił do ct,nie rozumiem Cię,co tam mówisz pod mamrotasz pod nosem" Spamowałeś tym ciągle,ciągle i jeszcze raz ciągle non stop i tylko ty masz problem bo jako jedyny nie rozumiesz.Obrażasz mnie na forum kłamiąc ciągle a wcale mnie nie wyzywasz na serwerze hahahhahah trzymajcie mnie bo pi***e WYZYWASZ MNIE CIĄGLE TO SIE NIE DZIW DLACZEGO  DOSTAJESZ BANY I DZISIAJ TAK SAMO BYŁO KARTOFEL I PIPA TO ZDARZYLES NAPISAC W CIAGU 3-4 RUND! I JEDYNA OSOBA CO MA PROBLEM JESTES TY BO NIE POTRAFISZ OGARNAC SWEJ DUPY TYLKO SIE CZEPIAC BO KTOS JEST INNY.

 

 

Nie wyzywasz bo mnie nie spotykasz na serwerze a ja Ciebie więc kolejne kłamstwo.. Bany są wszystkie ode mnie bo nie zasłużyłem a to,że do innych się nie dopierdala to nie mój interes.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym co napisał na u@ Paweł nie widzę żadnej obrazy."krypton weź prowadz, bo hames wyslowic sie nie potrafi"

Z tego co wiem paweł dostał bana za spam na u@ nie za obrazę

Link do bana : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=4295

Co do spamu. To paweł napisał jedno zdanie na u@ od kąd wbilem na serwer, nie spamował.

 

Hames nie powinieneś faworyzować poszczególnych graczy na serwerze, niestety takie wydarzenia mają miejcę na JB że graczę są faworyzowani przez adminow.

Doskonale wiem o tym że uwiołeś się na Pawła i nie tylko ty z serwera, te ciągłe obrażanie go i banowanie, nie do prowadzi do niczego rozsądnego...

Chce ci również tu publicznie zwrócić uwagę że HUD nie służy do przyjacielskich rozmów.

Ponieważ mam dość już zwracania uwagi na serwerze... Jednym uchem wpada a drugim wypada.

Można sprawdzić logi. wszystko wyjdzie na jaw.

I tak jeszcze napiszę coś od siebie tutaj do Adminów, nie do Admina, do Adminów JB.

Nie róbcie głupot.

 

@Edit.

Z tego co wiem, bo byłem na serwerze akurat wtedy gdy nazwał cię pipo, to dostał kicka od ciebie, wrócił na serwer po kicku zagrał rundę czy dwie i go zbanowałeś bo napisał na u@ to co jest UP

A na serwerze powinieneś wszystkich traktować równo i z szacunkiem.

Admin powinien świecić przykładem dla innych graczy. jeżeli ktoś ci docina to nie zwracaj uwagi.

Ja tutaj nikogo nie bronię,jestem na serwerze kilka razy dziennie i widzę co się dzieje.

 

@Edit2

Po co się denerwujesz? za dużo cs? na u@ napisa tylko jedno zdanie 

"krypton weź prowadz, bo hames wyslowic sie nie potrafi" 

A ty go od razu zbanowałeś za spam na u@, nic więcej nie pisał na u@ 

Przed chwilą napisałeś że nie masz szacunku do niego, a teraz piszesz że masz równy do wszystkich, tylko że jak ktoś czegoś nie rozumie to ostrzej banujesz? Sam już się plączesz, jak zwykle.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś ostrzeżenie za wyzywanie mnie a ten ban to jest ciągle twoje spamowanie i wiesz co kłamco mogłeś powiedzieć,ze spamowałeś bo każde twoje zdanie było "Mów wyraźniej" itp i tak ciągle jak tobie przeszkadza to się wyjść. Mnie jakoś wszyscy rozumieją co mówię tylko nie ty. Jak nie rozumiesz jeszcze za co dostałeś bana to mi przykro ale może trzeba iść do szkoły "Dorosły człowieku" co by wszystkich gnębił za to,ze są inni i taka jest prawda.

Ech człowieku powiem Ci jedną rzecz. Admin powinien być obiektywny a w stosunku do mnie obiekcji z twojej strony jeszcze nie zaznałem. Proste przykłady z dzisiaj. Piszę Ci powtórz, bo nie zrozumiałem, ty odpowiadasz: to wyjdź z serwera. Tak jest zawsze, wróć. A raczej od momentu, gdy napisałem pierwszą skargę. Nawet twoje wypowiedzi są agresywne w stosunku do mnie przykład podanie Kuix'a: http://forum.cs-classic.pl/topic/38712-podanie-na-admina-kuix/gdzie nawet Karol zwrócił Ci uwagę, żebyś nie prowokował kłótni, bo ja wypowiedziałem się wbrew twojemu zdaniu (śmieszne). Przedtem moja pierwsza skarga: http://forum.cs-classic.pl/topic/38423-hames-i-jego-samowolka/

Wszędzie próbujesz mi cisnąć, stąd też ja nie zostaję Ci dłużny. Fakt często Ci zwracam uwagę, ale mam do tego prawo, jakoś gdy inni admini dostają ode mnie uwagi, to nie rzucają się jak ... (podaruję sobie porównanie). W skrócie, w twojej osobie widzę zakompleksionego chłopczyka, który ma admina i myśli, że mu wszystko wolno (a przynajmniej to pokazujesz przez swoje posty). Czekam teraz na wypowiedź Karola. 

 

@edit no.1

 

 

nie było widać jak spamował ciągle "mów wyraźniej,nie słyszę Cię,znowu ten kartofel w ct" a bana dostał za wyzywanie od Pip więc nie go tak nie broń skoro i tak widzę,że nie widziałeś. Ja go nie będę traktować z szacunkiem bo na to nie zasługuje skoro mnie tak traktuje ja go też ale czy ja go wyzywam tak jak on mnie? ODPOWIEM NA TO,ŻE NIE! Na serwerze jest karany banami a na forum piszę co o nim sądzę i co jest prawdą albo ogarnie dupę i przestanie się zachowywać jak obrażone dziecko bo przecież uważa się za "Dorosłego" i mówi na innych "Dzieci" a sam się zachowuje jak najgorszy bachor. A zapomniałem dodać ja traktuje każdego szacunkiem ale jeśli mnie nie traktuje to ten szacunek traci a on właśnie stracił.

Nawet tutaj potwierdzasz moje słowa, które napisałem wyżej. Czy ja cię obrażam na forum? nie. Czy ja cię obrażam w grze? - nie.

Robiłem to wcześniej, lecz teraz używam nieco bardziej "stonowanego języka" żeby cię nie obrazić, ale jeżeli każde moje zdanie czy też uwaga brzmi jak obraza dla ciebie to kto tutaj ma problem? ja czy ty? 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wybacz, ale Ty ciągle sie nabijasz z jego wady wymowy. Ty prowokujesz bo Hames raczej pierwszy nie zacznie bo jest na to zbyt nieśmiały. Tak samo było z Wiktorią, przesadzała to ban sie wydłużal. Ty przesadzasz z pociskami w jego stronę(zawsze na temat wymowy) on przestaje to olewać. Amxbans pokazuje, że ty swięty raczej nie jestes rownież. 

 

 

Każdy ma swoje za uszami. Ja nie jestem święta i nigdy tego nie ukrywałam. Wyśmiewałam z Jego wady wymowy? NIGDY. Groziłam na żarty, a wyzwiska to w "naszej" trójcy może normalna sprawa? Obiektywny rownież nie jesteś. 

 

Po drugie można to samo powiedzieć o Tobie, uwziąłeś sie bo robisz afere o bana na 5 min. Jeżeli spamowałes to logi pokażą, a wierze Hamesowi bo już nie raz to robiłes na u@.

 

Ah, przyznając sie do winy, że mu pojeżdzasz nie dziw sie, że za zwrócenie uwagi o wymowie Hames traci cierpliwość. 

Edytowane przez natalja
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wybacz, ale Ty ciągle sie nabijasz z jego wady wymowy. Ty prowokujesz bo Hames raczej pierwszy nie zacznie bo jest na to zbyt nieśmiały. Tak samo było z Wiktorią, przesadzała to ban sie wydłużal. Ty przesadzasz z pociskami w jego stronę(zawsze na temat wymowy) on przestaje to olewać. Amxbans pokazuje, że ty swięty raczej nie jestes rownież. 

Masz rację nabijałem się z niego, ale to było wcześniej. Zresztą nie muszę Ci przypominać, gdy ty się z niego tydzień temu wyśmiewałaś wyzywając go od najgorszych i nazywając go "murzynkiem", ale on Ci bana nie dał - wiemy wszyscy dlaczego. 

Od dłuższego czasu tego nie robię, tylko zwracam mu uwagę, lub piszę, że nie lubię, gdy on prowadzi. Bo niewyraźnie mówi. Cały czas zwracam mu uwagę żeby nie mówił szybko, bo gdy to robi to dość komicznie "bulgocze" i nie da się go zrozumieć, lecz widać do niego nic nie dociera. Wcześniej przesadzałem, znaczy raz tak było, stąd też dostałem bana na 1 godzinę i fakt, zasłużyłem na niego. Lecz od tamtego momentu staram się trzymać "język na wodzy", ale niestety admin się na mnie uparł i wiecznie ma jakieś "sapy" do mnie.

Poza tym wiemy oboje, że twoja wypowiedź nie jest do końca obiektywna, gdyż jesteś jak sama kiedyś na SB napisałaś członkinią "złotej trójcy". 

 

 

#edit.No.1

 

Każdy ma swoje za uszami. Ja nie jestem święta i nigdy tego nie ukrywałam. Wyśmiewałam z Jego wady wymowy? NIGDY. Groziłam na żarty, a wyzwiska to w "naszej" trójcy może normalna sprawa? Obiektywny rownież nie jesteś. 

Po drugie można to samo powiedzieć o Tobie, uwziąłeś sie bo robisz afere o bana na 5 min. Jeżeli spamowałes to logi pokażą, a wierze Hamesowi bo już nie raz to robiłes na u@.

Ah, przyznając sie do winy, że mu pojeżdzasz nie dziw sie, że za zwrócenie uwagi o wymowie Hames traci cierpliwość. 

 

Wyzwiska były na serwerze, obrażałaś go nawet gorzej niż ja, lecz bana nie dostałaś, a admin musi być obiektywny, a nie wybierać między kolegami/koleżankami - tu sama potwierdzasz słowa, które pisałem w pierwszym poście (lmao). 

Robię aferę? - nie piszę skargę, znaczy już napisałem, bo nie zgadzam się z samowolką i wywyższaniem się ze strony Hames'a. Czemu inni admini np. Jay, Puchatkowy, Ciapaty mogą być normalni, a on nie potrafi w stosunku do mnie? 

Jeżeli traci cierpliwość, bo ktoś mu zwraca uwagę, to ja mam problem? czy on? - pytanie retoryczne, bo już w poście Hames'a możemy znaleźć odpowiedź (czyt. jego dziecinne tłumaczenia i przekleństwa). 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wybacz, ale Ty ciągle sie nabijasz z jego wady wymowy. Ty prowokujesz bo Hames raczej pierwszy nie zacznie bo jest na to zbyt nieśmiały. Tak samo było z Wiktorią, przesadzała to ban sie wydłużal. Ty przesadzasz z pociskami w jego stronę(zawsze na temat wymowy) on przestaje to olewać. Amxbans pokazuje, że ty swięty raczej nie jestes rownież. 

Nikt nie jest święty :) A co do banów to ja tam widzę 4 bany, i wszystkie są od Hamesa, jak już wspomniałem wyżej, to jest tak jak się ktoś na kogoś uweźmie :)

 

@Edit

Do Szkoły to chyba ty powinieneś wrócić, uważaj.

@JamesRodriguez

"Dobra widzę,że Puchatek szkoła CI się przyda bo czytanie z zrozumieniem nie potrafisz skoro pisałem już 3 razy,że spamował... A co do tego traktuje każdego szacunkiem ale on go stracił za swój brak do mnie bo sam wszystko zaciął a jest gorzej traktowany bo co wejdzie na serwer to musi mi coś powiedzieć bo bez tego by umarł... "

 

Chyba jasno i wyraźnie napisałem, że wbiłem na serwer pograłem parę rund i na ten czas co byłem Pawel tylko raz napisał na u@.

Wyraźnie napisalem wyżej "Co do spamu. To paweł napisał jedno zdanie na u@ od kąt wbilem na serwer, nie spamował."

Czytaj ze zrozumieniem koleszko.

A ban dostał za spam na u@, którego nie widziałem ze strony pawła, NIE ZA OBRAZĘ, WIĘC SKOŃCZ PISAĆ O TYCH OBRAZACH. -.-

Widzę że nawet na forum nie potrafisz utrzymać języka za zębami. Twoja kultura i słownictwo jest zniewalająco egzotyczna.

 

@Masek

Masek ty swoją wypowiedzią kompletnie nic nie wniosłeś do skargi, mogłeś oszczędzić sobie tej grafiki i zbędnego posta.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was o zaprzestanie tworzenia "gówno burzy".

Karol będzie osądzi kto winny, a kto nie, obrzucanie się nawzajem błotem nic wam nie da i nic nie wnosi do skargi.

 

Polecam zastosować:

pre_1442610725__masc.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od wejścia Pawła na mapę, czyli od tego czasu (mapa jail_summer)

L 09/18/2015 - 21:16:29: [amxbans_core.amxx] Login: "Someone get me a preist.<9384><STEAM_2:0:682773160><>" became an admin (account "Someone get me a preist.") (access "z") (address "7**197") (nick "//") (static 0)

L 09/18/2015 - 21:16:32: [amxbans_core.amxx] Login: "Someone get me a preist.<9524><STEAM_2:0:682773160><>" became an admin (account "Someone get me a preist.") (access "z") (address "77.11**3.197") (nick "//") (static 0)

i wejścia Hamesa

L 09/18/2015 - 21:16:34: [amxbans_core.amxx] Login: "-SaiyajiN-<9527><STEAM_0:0:11000024><>" became an admin (account "STEAM_0:0:11000024") (access "bcdefijkmu") (address "8***.142") (nick "//") (static 0)

 

Paweł na u@ napisał tylko raz

L 09/18/2015 - 21:32:43: [adminchat.amxx] Chat: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><>" chat " Hames mowic nie potrafi, to jak go tu zrozumiec, krypton prowadz ty."

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na U@ napisał jedno i po tym dostał bana a na ogólnym czacie? Bo dostał za spamowanie na ogólnym a potem dostał po u@

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o logi z mapy, gdzie widać mój "spam", przekonamy się kto miał rację.

Po tym, proszę o przytoczenie definicji słowa "spam" dla admina, bo chyba sam nie wie co pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

L 09/18/2015 - 21:28:59: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "co on mowi.."

L 09/18/2015 - 21:29:02: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "Piip"

L 09/18/2015 - 21:29:05: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "co to ma byc"

L 09/18/2015 - 21:29:05: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "..."

L 09/18/2015 - 21:29:07: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "wTF" 09/18/2015 - 21:29:47: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "Dupa a nie

L 09/18/2015 - 21:30:03: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "Co"

L 09/18/2015 - 21:30:04: "droso<9521><STEAM_0:1:37011042><TERRORIST>" say "/serwer" (dead)

L 09/18/2015 - 21:30:05: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "powtorz"

L 09/18/2015 - 21:30:07: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "bo buczysz"

L 09/18/2015 - 21:30:11: "trinki<9525><STEAM_2:0:1746970857><TERRORIST>" say "/czapki"

L 09/18/2015 - 21:30:12: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "ze nie da sie zrozumeic"

L 09/18/2015 - 21:30:19: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "MASZ PWOTORZYC"

L 09/18/2015 - 21:30:21: "Someone get me a preist.<9537><STEAM_2:0:682773160><TERRORIST>" say "JAK CIE PROSZE"

 

Logi 5 minut przed banem (oczywiście wyciągnąłem tylko to co pisał Paweł, wstawianie wszystkiego byłoby bezsensu, bo mielibyśmy tutaj opnad 100 linijek, które informują o tym co działo się 5 minut przed banem)

 

Dla mnie to nie spam, sam czasami pisze coś pod czymś, dla mnie definicja spamu, to wysyłanie zbędnej wiadomości, która nic nie znaczy, a tylko przeszkadza i oczywiście wstawia się te wiadomość co chwile, przez co utrudniamy grę innym, tutaj tego nie było.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Chyba wyjaśnione.

Admin zostaje usunięty (to był admin z szybkiej rekrutacji).

Oczywiście możesz ponownie starać się o admina, ale musisz napisać podanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności