Skocz do zawartości

[BAN]ban no body haha


no body

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: no.body
Link do SS: nie ma ban za wh + aim nie wiem dlaczego , ludzie gram od czasu cs 1.5 umiem hs strzelać
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: cod mod
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php

Smiechu warte

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , rozpisz demko ze hs strzelałem to mam doświadczenie a że dzieci Ci na u@ płaczą to już trudno.

 

edit#

Było 17 graczy nikt nie napisał na say mi ze mam wh hmm lub  lub coś inne, jak nie umiesz rozpisywac demka to daj ss'y... apłaczki zawsze są.

Edytowane przez no body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem go i latał mu celwonik jak szalony  to mu dałem bana

Gracz ma prawo się odwołać od  bana a ty masz obowiązek wstawić demo z rozpisanymi akcjami.

4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na wstawienie go i jeżeli demko jest z HLTV to ma rozpisać akcje.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku No body wszedł na serwer poczym  wyszedł od razu i ponownie wszedł w 2 rundzie jak grał (Był w CT) z respa  od razu poszedł w prawo na most doszedł do końca i skręcił w lewo gdzie był tam 1 Gracz od razu 1 strzał i 1 w głowę po zabiciu tego gracza poszedł dalej i skręcił w prawo gdzie było 2 innych graczy i im tak że strzelił w głowę po czym zszedł na dól i tam był 1 Gracz i temu Graczowi też od razu w głowe strzelił . Doszedł do respa TT i tam był 1 Gracz i zabił go bo nie zdążył i poszedł na jeden z BS i tam ten Gracz był  i schowal sie za skrzynką a No body poszedł i od razu miał tam celownik i Kill w głowę

 

Myślę że tyle wystarczy jeżeli nie proszę napisać żeby jeszcze napisał o jakieś akcji albo obejrzeć demko z HLTV

 MAPA: de_salt2

Godzina : Około 14:50

 

@Edit by SzeregowiecPL: Masz wstawić tutaj demo i rozpisać podejrzane akcje z czasem kiedy się to działo.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz time człowieku taka rozpiska to sobie możesz...

Edit: Hs to hs trafic zawsze można , hmmm co do wh , niemam tylko znam mape i wiem gdzie chodzić.

Edytowane przez no body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_salt2

Link http://253315.node19.pukawka.pl/hltv-1509191341-de_salt2-1442662860-1442664360.zip

 

6:37 Wchodzi na serwer od razu wychodzi

7:20 Znów wchodzi na serwer

8:12 Dochodzi na resp TT tam zabija pierwszą osobę w głowę celownik na wysokości brzucha lecz szybko podnosi go na głowe

8:22 Ma celownik od razu na graczu na wysokość około brzucha ale i tak był HEADSHOT a za tym graczem był jeszcze 1 gracz w koncie ale go zabił  po przez uderzenie w brzuch 8:31 Wygląda przez okno i ma 1 kila w brzuch drugiego w ramie

8:37 Kolejny kill ale też w brzuch

9:08 Zabójstwo  strzałem w głowę

9:14 Koleje 2 inne zabójstwa ale też w głowę

9:20 Kolejny zabójstwo po przez głowę celownic na wysokości brzucha

9:58  Wyjście do gracz od razu Gracz był na celowany i był HEADSHOT

10:54 Zabójstwo strzałem w głowę

11:28 Zabójstwo strzałem w brzuch

11:50 Zabójstwo strzałem w głowę

11::56 Czekał już z wycelowanym celowniki na Gracza a było to nie możliwe że w jakikolwiek sposób by go zobaczył usłyszał

12:10 BAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 11:56 słyszłem kroki bardzo ciche ale słyszalem 8:12 czułośc myszy 4.2 coś daje nie xD?, 9:58 wcelowac umiem sie ,9:14 2 zabójstwa z hs nic normalnego to moim zdaniem byly tylko dziwne akcje

 

nick : no.body  

b3 bad m4 czitowal tez

Edytowane przez no body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jesteś spalony.

Miałeś trochę akcji w których wchodziły ci magiczne headshoty, a pod koniec wcelowałeś się idealnie.

Takie jest moje zdanie ale poczekam na wypowiedź innego członka UBTeam.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Z pewnością odpał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalony, ban zostaje. Na demku widać, że Zborek siedział na spect i pisał, że już sprawdza więc tutaj nie będę go karać. I wydaje mi się, że to "potwierdzi każdy po co 2 osoba caly czas mi na u@ pisała że masz aima" była to tylko argumentacja, demko rozpisał koniec burzy. Zamykam.

 

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności