Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Próba numer 1 SEMI


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

1. Nick:  `PG LOFF #Semi. (100FPS)

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Mam nadzieje ze sie nie przeceniam ale 10 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście 

6. Składka (Tak/Nie): Jeśli będzie taka potrzeba to damy radę :)

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60PG%20LOFF%20%20Semi.%20%28100FPS%29/193.33.176.143:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Charakter wybuchowy łatwo mnie zdenerwować (wolałem być szczery) , jeżdżę bmx'em w weekendy tak to zapie*** w szkole wiec nie ma czasu ;x. Chciałbym zostać adminem , ponieważ gram późnymi oraz bardzo późnymi wieczorami i nigdy jak na złość nie ma żadnego admina i gracze robią co chcą i wzajemnie psują sobie gre.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  Posiadam STEAM_0:0:60339321

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Myślę że w tygodniu 18-00:00 a w weekendy robie nocki wiec piątek sobota co chwila jestem i sobie skacze.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Już wyżej opisałem

12. Staż w grze counter strike 1.6: Dość długo jakbym liczył ile godzin gram/grałem to bym się wbiegł głową w ścianę ile dni i tygodni a nawet miesiecy zmarnowałem życia na tą grę .

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem wiele razy , starsza ekipa z csc powinna mnie pamiętać. 

 

Wymagania:

 
  1. Ukończone 15 lat - TAK
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - TAK
  3. Zachowanie kultury na serwerze - Były różne dziwne sytuacje ale jak się dostanę to nie będzie ani jednej , chodzi o to ze czasami jak ktos sobie skracał to potrafiłem rzucić coś w stylu "ku*** nie skracaj" czy coś w podobie.(znów zbyt szczerze xd).
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - JEST
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - JEST
  6. Posiadanie mikrofonu - TAK
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) - Jeśli będzie taka potrzeba to damy radę :)
    @Gracze którzy nie interesują się dr'em , nie grają na nim nie powinni się wypowiadać w podaniach na admina tego serwa.(według mnie..)
    @Ziomeczki źle mnie zrozumieliście , jeśli ktoś skraca/łamie regulamin lub drze sie przez mikro i jest toksyczny dla większości graczy to wtedy lubi się wymsknąć ;).
Edytowane przez Semi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• "Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - TAK"

• "jeżdżę bmx'em w weekendy tak to zapie*** w szkole wiec nie ma czasu"

 

-Nie masz przegranych 20 godzin na serwerze, więc po co głupio kłamiesz, albo po prostu tricki ekonomiczne nie są na Twoją głowę...

-Brakuje Ci kultury a admin tak czy siak musi dawać przykład. I to jeszcze taki kleks w podaniu. W CV też tak byś napisał?
Jestem na nie.

@Twój czas liczyłem przelicznikiem w czasie teraźniejszej Twojej gry. Piszę to bo już mi się rozpłakał na PW ^^.

Edytowane przez James0v.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek  , amx , ogarniety , gra w takich godz. w których dużo graczy próbuje łamać regulamin czyli skracać żeby rank sobie podniesć lub łAZI PO TXT, ITD...

często go widze na serwie, SKŁĄDKA , MICRO

jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spełnia wszystkie.

Kilka razy widziałem jak pięknie skracasz, ale pewnie to był ten wybuchowy temperament:)

Jestem za daniem mu szansy. Okres próbny :tongue2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności